Şimdi Ara

Satılık Halo 5 Guardian - Temiz, yeni, komple hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satılık Halo 5 Guardians yüklü temiz, yeni, paylaşım yapılmamış hesap.

140 TL

* Ödeme yapıldıktan sonra email hesabı ve şifresi, Microsoft live şifresi verilecektir. Yani email ve Live hesabı tamamen sizin olacak.

Ayrı bir gmail hesabı açıp sadece Halo 5 Guardians almıştım. Biliyorsunuz Xbox One kardeşlik sistemi sayesinde, benden bu hesabı aldığınız zaman bir kere Xbox'ta bilgileri girip "my home xbox" olarak işaretlemeniz yeterli. Sonra bir daha o hesaba giriş yapmanıza veya internet bağlantısına ihtiyacınız olmadan kendi asıl hesabınız ile Halo 5'i single veya multi herhangi bir sınırlama olmadan oynayabilirsiniz. Bu hesap için ayrıca Gold üyelik almanıza da gerek yok. Kendi hesabınızda Gold varsa yine online oynarsınız.

Ayrıca bu hesapta şu an Microsoft'un tanımladığı rastgele bir oyuncu ismi var. Bir kereye mahsus gamertag'i değiştirip istediğinizi alabilirsiniz. Yani ilk kez konsol alıp hesap açacak olanlar için de iyi bir seçenek.

Böyle ayrı bir hesapta olması, kardeşlik yaparak p2 hakkını satmak isteyenler için daha avantajlı aslında.

Benim vereceğim bilgiler bunlar. Lütfen kardeşlik nasıl yapılır vs. hakkında soru sormayın. Ben oyun satıyorum; diğer bilgiler için forumdan istifade edebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Hayırlı satışlar hocam, güzel fiyat.
  • Selam hocam fiyat güncellemeyi düşünürseniz ilgilenebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Selam hocam fiyat güncellemeyi düşünürseniz ilgilenebilirim.

İlanla pek ilgilenemedim ama ben sattığım şeyi 2.el oyun olarak görmüyorum, aksine kutulu ve sıfır oyundan daha kıymetli görüyorum. Bunun nedenlerini yukarıda açıkladım.

Dolayısıyla bugün oyun herhangi bir ülkeden en ucuz kaç liraya alınabiliyorsa o teklifi değerlendiririm. Alan kişi de hem P2 hakkını satabilir rahatlıkla hem de satınalma ile uğraşmamış olur. Ancak onun haricinde 2.el oyun gibi düşük fiyatla satmam, satmamın anlamı da yok.
  • pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 16 Kasım 2015; 12:19:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.