Şimdi Ara

((SATILIK GTX 480 220 TL.))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Sorunsuz bir şekilde kullandığım Serdardiegodan alınmış GTX 480 ekran kartımı üst modele geçmek istediğimden dolayı takaslamak yada satmak istiyorum kartın garantisi yoktur.Kart made in U.S.A 'dir. En güncel oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 4 Eylül 2013; 14:13:47 >

• 2.fotoğraftaki kasa eksoz fanı içeri hava üflüyor hocam.yani eksoz görevi görmüyor :) farklı bi amaçla ters taktım diyorsan orası ayrı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

2.fotoğraftaki kasa eksoz fanı içeri hava üflüyor hocam.yani eksoz görevi görmüyor :) farklı bi amaçla ters taktım diyorsan orası ayrı tabi

iyi yakalamışsın helal olsun valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

2.fotoğraftaki kasa eksoz fanı içeri hava üflüyor hocam.yani eksoz görevi görmüyor :) farklı bi amaçla ters taktım diyorsan orası ayrı tabi

içeri üfleyecek tabiki h100 un fanları yukarda ısınan havayı doğrudan yukardan atıyor. Alttada fan var oda rpm i düşük olmasına rağmen ekran kartına üflüyor.Nerden nereyi yakalamışsınız helal sana =)
  • Hayırlı satışlar, kartın markası nedir?
  • Kart herhangi bir markaya mahsus degildir.markasi nvidiadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartı birileri pazartesi aldım demişti ne oldu ? gtx 480 220 tl ye alan yoksa valla forum harbiden delirdi demektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

kartı birileri pazartesi aldım demişti ne oldu ? gtx 480 220 tl ye alan yoksa valla forum harbiden delirdi demektir..

Maaşım yatarsa kart 250 tl den satılacak paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum 190-180 TL. gibi saçma tekliflerde geliyor. Kartın parasını vermeden aldım alacam diye yazanlarda oluyor. Hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

kartı birileri pazartesi aldım demişti ne oldu ? gtx 480 220 tl ye alan yoksa valla forum harbiden delirdi demektir..

Maaşım yatarsa kart 250 tl den satılacak paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum 190-180 TL. gibi saçma tekliflerde geliyor. Kartın parasını vermeden aldım alacam diye yazanlarda oluyor. Hayırlısı.

sevgili kardeşim sana yarın bir alıcı bulacağım, en azından alıcı adayı diyelim..yuh ya bu kart harbiden bu rakama satılmayı hak ediyor ama ne yapacaksın piyasa işte...sabah ola hayrola bakalım...sen yine telefonunu pm at
  • satmadın mı halla .D 25tl ekran katımı sattm senin ekran kartını ala bilmek için kısa zamanda alıcağım kartı.
  • Henüz satılmadıysa almak için PM
  • Elden alışveriş imkanı olsaydı keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart tarafımdan alınmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.