Şimdi Ara

Satılık G.skill 2x2 gb ddr3 Ripjaws 1600mhz CL7 (7-8-7-24) 1.65V Fiyat düştü!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar G.skill 2x2 gb ddr3 Ripjaws CL7 (7-8-7-24) 1.65V i5 ve i7 sistemler için düşük voltagelı. 1600 mhz de 7-8-7-24 zamanlamayı 1.65 v ile verebilen yeni nesil ramlerden.

http://www.donanimhaber.com/GSkill_oyuncular_icin_hazirladigi_Ripjaws_DDR3_bellek_serisini_duyurdu-15178.htm

bu linkten bakabilirsiniz. yurtdışından getirttim. kendim kullanmak istiyordum ancak uygun bir anakart bulamadım şimdilik elimdeki parçaları satacağım daha sonra i7 ye geçmeyi düşünüyorum. daha bu gün geldi kutusu açtım imzamdaki anakart ile sadece çalışıp çalışmadığına baktım. sistemi kapatıp ddr2 lerimi geri taktım kutusa koydum ve satmak için ilan veriyorum :D

Satılık G.skill 2x2 gb ddr3 Ripjaws 1600mhz CL7 (7-8-7-24) 1.65V Fiyat düştü!!

bu resmide kendim çektim. ürün için istediğim fiyat 195 tl. yurtdışı fiyatlarınada bakabilirsiniz. Ankara içi elden satmak istiyorum ancak diğer şehirlerden almak isteyen olursa önce havale sonra kargo şeklinde istediğiniz kargo ile gönderebilirim kargo ücreti alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLoVoLa -- 23 Ekim 2009; 22:51:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• profilindeki anakartla uyuşmadı mı yoksa hiç açılmadı mı ?
  • yok ramler çalışıyor tab, açıldı. ben kendime göre ddr3 destekleyen anakart bulamadım. bu anakart ile q9550 iyi oc olmuyor. o nedenle artık anakart aramıcam parçaları satıyorum.

• Q9550'yi neden OC etmek istiyorsunki:) Zaten yeterince yüksek hızlı bir işlemci.Bir de 1.65v(lik ram) anakartta çalışınca sorun olmuyor değil mi?Çünkü bende o ramden aldım da umarım sorun çıkartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 22 Ekim 2009; 11:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Q9550'yi neden OC etmek istiyorsunki:) Zaten yeterince yüksek hızlı bir işlemci.Bir de 1.65v(lik ram)

her zaman daha fazlasını istersin
    2*2 cl7 görünce şok oldum hayırlı satışlar
  • ep45c-ds3r ile q9550 yi 3.9 ghz de stabil kullanıyorum şuan :D ddr2 ramlerle kullanıyorum. ddr3 leri satacağım. tabi satılırsa satılmazsa mecbur ddr2 leri satar ddr3 leri kullanırım.

ddr3 lerin düşük voltage olmasının i5 ve i7 ler için tabi diğer anakartlarda bunun bir sorunu yok zaten çoğu anakart 1.5v destekler ddr3 ler için asıl diğer ramlerde zorluk çekiyorduk bundna önceki corsair lerde 2.1 v de çalıştırıyordum. bunlar anakartıda rahatlatıyor hem voltage ın düşük olması daha fazla voltage vermene de olanak sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLoVoLa -- 22 Ekim 2009; 23:55:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.