Şimdi Ara

[SATILIK] FX-8320 GIG. 970A-UDP3 Kingston Genesis 2x4 RAM [GÜNCELLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM3/AM3+ AMD / Intel #AMD İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [SATILIK] FX-8320 GIG. 970A-UDP3 Kingston Genesis 2x4 RAM [GÜNCELLENDİ]
    Selamlar, forum üzerinden 2. el almış olduğum Gigabayte 970A-UD3P anakartım, AMD FX X8 8320 işlemcim ve Kingston Genesis DDR3 1600MHz 2x4 ramlerimi satıyorum. Anakartın üstünde orj win 10 pro vardır. Alan kişiye anahtarını whatsapp üzerinden atacağım. Ürünlerin garantisi yoktur. Ek olarak isteyenehttps://forum.donanimhaber.com/satilik-rx-470-hediyeli--139134092#139134092 sistemimde kullandığım rx470 ekran kartım veya komple kasa olarak almak isterseniizhttps://forum.donanimhaber.com/satilik-fx-8320-rx-470-detaylar-ve-gorsel-eklendi--139427998#139427998 burdan kasanın tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

MBO : Gigabayte 970A-UD3P [KUTUSU MEVCUT.]
    CPU : AMD FX X8 8320 [KUTUSU VE STOK FANI MEVCUT DEĞİL.]
    RAM : Kingston Genesis DDR3 1600MHz 2x4 [KUTUSU MEVCUTTUR.]
    CPUC: Cooler Master Hyper T4 [FARKLI KUTU İLE VERİLECEKTİR. TÜM APARATLARI MEVCUTTUR. ÜSTÜNDEKİ STOK FANININ PERFORMANSINDAN DOLAYI 200TL DEĞERİNDEKİ AKASA VENOM FAN TAKILMIŞTIR.]

İstanbul içi elden ürünleri verebilirim. Şehir dışınada havale ardından alıcının istediği kargo firması ile gönderimini sağlarım.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Fatih Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• merhaba usta sadece anakartı almak istiyorum gelip test etme şansım varmı son olarak nakit kaçtan bırakırsınız 5382482338
  • Mehabalar, anakart şuan için rezervdedir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sadece işlemciye nekadar istersiniz?
  • arkadaş 300 tl pazarlık payı bırakmış gönlü zengin tabi..
  • okan1923 O kullanıcısına yanıt
    Anakart satılmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.