Şimdi Ara

Satılık Full Sistem Ankara 1650TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gigabyte 990xa-UD3
    2x4 GB Corsair ddr3 1600 cl9 ram
    corsair carbide 400r
    seagate 2tb sata3 64mb hdd
    seasonic 620w psu 80+
    Sapphire hd6950 2gb special editon
    Xigmatek red scorpion işlemci fanı
    SAMSUNG S23A550H 23" LED MONİTÖR

Her parca ortalama 6-7 aylıktır çogunun faturası durmakta garantileri devam etmektedir.

Toplam 1650 lira istiyorum indirim,pazarlık.Sadece ankara içi satılık-takaslıktır.Sadece Full Hd laptoplar ile takas olabilir altı ustu konusulur.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CONQUER. -- 1 Ocak 2013; 23:32:05 >

• Ürünlerin yanlarına sıfır fiyatlarını da yazarsanız kıyaslayop değerlendirmek daha kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arteffeck

Ürünlerin yanlarına sıfır fiyatlarını da yazarsanız kıyaslayop değerlendirmek daha kolay olur.

her ürünü sıfırından 50-100 tl arası ucuz hesapladım.2050-2100 liraya mal olmustu bu sistem bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

quote:

Orijinalden alıntı: arteffeck

Ürünlerin yanlarına sıfır fiyatlarını da yazarsanız kıyaslayop değerlendirmek daha kolay olur.

her ürünü sıfırından 50-100 tl arası ucuz hesapladım.2050-2100 liraya mal olmustu bu sistem bana

Yok hocam demek istediğim şuanki sıfır fiyatlarını yanlarına yazarsanız en azından bilgi vermek ve açıklayıcı olmak açısından daha makul olur diye söylemiştim.
  • Cok yakın bir miktara 7850 kartlı sıfır pc toplanabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Cok yakın bir miktara 7850 kartlı sıfır pc toplanabilir bence.

toplayıp linkini koyarsanız bende ona gore fiyatlarda indirime gidebilirim
  • quote:

quote:

işlemci 200 tl
    anakart 225tl
    ram 100 tl
    kasa 205 tl
    hdd 215 tl
    psu 180 tl
    ekran kartı 400 tl
    monitor fiyat bulamadım 23" S23B300N 350 tl

bu durumda 1850 tl yapıyor. monitor 500 tl desek 2000tl. ki ekran kartı olarak daha iyi bir ekran kartı almış oluyorsunuz. üstüne taksit imkanı ve parçaların sıfır olması.

şahsi fikrim böyledir.

psu fiyatı teknobiyotikden işlemci fiyatı bizdehesaplı dan geri kalanı vatanın %25 indirimli fiyatları.

istendiği taktirde mesajlarımı silerim.

• quote:

quote:

quote:

işlemci 200 tl
    anakart 225tl
    ram 100 tl
    kasa 205 tl
    hdd 215 tl
    psu 180 tl
    ekran kartı 400 tl
    monitor fiyat bulamadım 23" S23B300N 350 tl

bu durumda 1850 tl yapıyor. monitor 500 tl desek 2000tl. ki ekran kartı olarak daha iyi bir ekran kartı almış oluyorsunuz. üstüne taksit imkanı ve parçaların sıfır olması.

şahsi fikrim böyledir.

psu fiyatı teknobiyotikden işlemci fiyatı bizdehesaplı dan geri kalanı vatanın %25 indirimli fiyatları.

istendiği taktirde mesajlarımı silerim.

yok hocam dursun mesaj kıyaslamak isteyen arkadaslar için yararlı olur.Fiyatıda 1650 e düşürüyorum.Sıfırlarıyla aradaki 350 lira fark bana gore yeterli.

• Bu fiyata çok zor hocam hayırlı satışlar.
  • Bu fiyata cidden çok zor.Heleki vatan sürekli 30% indirim yaparken 2 haftada bir

Yinede hayırlı satışlar
  • 1000 liraya falan vereyim isterseniz monıtorde dahil.Satıs kapanmıstır.
  • İŞLEMCİ-------------- i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm ((SIFIR))

ANAKART------------ Z77A-G45 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667MHz(O.C.) HDMI&DVI ((SIFIR))

RAM------------------ 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit ((SIFIR))

KASA----------------- COOLERMASTER RC 690 OYUNCU KASASI ( 1AD. 14'LÜK COOLERMASTER LED FAN--1 AD. 12'LİK COOLERMASTER LED FAN--1 AD. 12'LİK NANOXİA FAN--1 AD. 12'LİK COOLERMASTER FAN

POWER-------------- COOLERMASTER 650W 80+ PSU

HDD------------------1 TB. CAVİAR BLUE 7200RPM

DVD------------------ PİONEER DVD ( FORMAT HARİCİ KULLANILMADI )

İSTEYENE EKRAN KARTI------- GTX560 Ti DirectCU II GDDR5 1GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 ((SIFIR)) FİYATA EKLENEREK VERİLEBİLİR...1500TL E.K 'LI FİYAT

120GB Agility 3 Serisi Sata 3.0 SSD (525MB Okuma/ 500MB Yazma) --sıfır...

toplam 1699tl oluyor...

şakamısın arkadaşım ....1650tl ye x4 mü satılır yaw...adamı forumda maymun ederler... :))

• yukarda sıfır olarak belirttiğim ürünler %30 vatan indiriminden 10 taksitle alınmıştır...kasa-psu-dvd-hdd kendimde bulunan malzemeler...ilanıma bakarsanız bu ilanıda sırf bilgi mahiyetli açtım...

peşin para ...1650tl ve x4... :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkankiraydin

yukarda sıfır olarak belirttiğim ürünler %30 vatan indiriminden 10 taksitle alınmıştır...kasa-psu-dvd-hdd kendimde bulunan malzemeler...ilanıma bakarsanız bu ilanıda sırf bilgi mahiyetli açtım...

peşin para ...1650tl ve x4... :))

yaklasik 500liralik monitor var benim sistemde farkinda misiniz? herneyse bu forumda birsey satilmaz artik olucu dolmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ölücülükle ne alakası var...ben forumda x4 fiyatının bu rakamlarda olduğunu görünce gittim işl-anakart-ram-e.k-ssd aldım 1299tl...sıfır ve 10 taksit...

sen hala benim monitörüm diyorsun 500tl sıfırı:: ama kullandın 6-7 ay şimdi kaç lira...max. 350tl ikinci eli...

eeeeee i5 3570k vatanda sıfır 450tl...senin işlemci 150tl ikinci el forumda ..x4 ve 3570k karşılaştıramazsın bile
    ssd fazlalığı var topladığım sistemde...177tl... sende yok...
    e.k sıfır 560ti..................................356tl....vs...vs...vs..
    anakart 231tl ...ram 85tl...ve 10 taksit diyorum...

ha bende taksitle veririm diyorsan başka ama min. %5 komisyon ekle bide buna 82,5tl....

hocam asıl olan hala bildiğin yanlıştan dönmemektir hata...insanları ölücülükle suçlamak değil burda olan senin fahiş fiyatla x4 sistemini satman...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.