Şimdi Ara

Satılık Extreme Sistem Cok Temiz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aksaray
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplayalı Yaklasık 6 7 ay oldu Pc nın hıc bır sorunu yoktur Gayet Stabıl calısıyor. Ürünlerin Bir cogu ÇİZGİ GARANTİLİDİR.Gercekten cok temız kullandım bazı urunlerın kutuları yoktur anakart monıtor ıslemcı sogutucu var sadece dıgerlerınınde pek kutu ıcerıgı yok zaten.Sistem Kesinlikle Elden Verilecektir. Lütfen Gereksiz yorumlar yapmayın.

68 AKSARAYDA KALIYORUM İSTEDİGİM FİYAT 2.000 piyasadan tam anlamıyla haberım yok fıyat konusunda dusuncelerınızıde soylersenız sevınırım.

MSN : Hakan.kestek@hotmail.com

TEK PARÇA ALMAK İSTEYEN ARKADASLAR HANGİ ÜRÜNE NE KADAR VERECEGINIZI YAZIN ONA GÖRE GÖRÜSELİM.

SİSTEMİN DISTAN GÖRÜNÜSÜ

http://img160.imageshack.us/my.php?image=dsc00024si3.jpg

CPU INTEL Q6600 CORE 2 QUAD 2.4 GHz Socket 775 8MB, 1066 MHz, GO Revision
    http://img381.imageshack.us/my.php?image=intelquadol1.jpg

ASUS STRIKER 2 FORMULA 780i DDR2 S+GL PCIx 775p
    http://img370.imageshack.us/my.php?image=anakartac9.jpg

RAM OCZ 2 GB (1024 x 2) DDR2 800 Mhz RAM Reaper HPC
    http://img101.imageshack.us/my.php?image=oczreaperhpchl9.jpg

HDD SEAGATE 250 GB HDD SATA (( 410AS ))
    http://img101.imageshack.us/my.php?image=oczreaperhpchl9.jpg

EKRAN KARTI MSI 8800 GT OC PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit
    http://img370.imageshack.us/my.php?image=nx8800gtt2d512eoclj6.jpg

MONİTÖR SAMSUNG 2253NW 22' LCD Wide Screen MONİTÖR 2 MS
    http://img381.imageshack.us/my.php?image=11434cm5.jpg

KASA LIAN LI PC007-FB
    http://img510.imageshack.us/my.php?image=lianliso0.jpg

İŞLEMCİ SOGUTMA ZEROTHERM NİRVANA
    http://img510.imageshack.us/my.php?image=lianliso0.jpg

KLAVYE_MOUSE A4TECH MULTİ MOUSE MİCROSOFT

DVD WR LG GH22NS30 22X DVD-RW Siyah İDE

KASA - PSU 850W LC POWER
    http://img211.imageshack.us/my.php?image=lcpowerlc8850rr5.jpg
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukiyanen -- 18 Aralık 2008; 9:43:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İstediğin fiyattan piyasadan bi haber olduğun kesin

Fiyat olarak 1000-1300ytl arası bir fiyat verebilirsin. Hatta daha bile altında olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rakavuz -- 18 Aralık 2008; 9:27:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rakavuz

İstediğin fiyattan piyasadan bi haber olduğun kesin

Fiyat olarak 1000-1300ytl arası bir fiyat verebilirsin. Hatta daha bile altında olabilir..

SAKA demi bu Ben bu Sistemi Nekadara topladım haberın varmı Bırde suan Dolar ucmus gıdıyor aynı sıstemı toplamaya kalksan 2.500 bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukiyanen -- 18 Aralık 2008; 9:31:03 >

• Pm alamıyosunuz bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devil Pennywise

Pm alamıyosunuz bilginize

Msn verdım Hem aksama kadar burdayım.

• kardeş striker 2'nin ve zerotherm nirvananın fiyatını bulamadım. o ikisi hariç, ikinci el fiyatı 1200-1300 arası eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 18 Aralık 2008; 9:51:01 >
  • bu mu extreme sistem ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: leop

bu mu extreme sistem ?

fiyat yüksek gerçekten 1000-1300 arası yazılmalı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_27400645/tm.htm bu arkadasın verdıgı sıstemle benım verdıgım aynı demı ? o yuzden bende 1300 yazayım ? Siz ısı ıyı goturuyorsunuz işine gelen alır işine gelmeyen almaz kimi aynı sistemi ıhtıyacı vardır acıl 1000 e verir kımı 2000 ye sistem 2. el olupta copluk degıl benım koydugum sısteme yakın bı sıstemı bıle 1300e toplayamassınız konu basında soyledım bos ve gereksız yorum yapmayın dıye bende konu konu gezeyım senın sıstem bı ıse yaramaz su o kadar etmez bu bukadar etmez dıye yorum yapayım ohhh ne guzel.

• quote:

bu mu extreme sistem ?

Senın baban cok zengın herhalde beyenmedıgıne gore bız garıbanız bızım extreme sıstemımızde bu babana gitte sana daha CİCİ lerini alsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: sukiyanen

quote:

bu mu extreme sistem ?

Senın baban cok zengın herhalde beyenmedıgıne gore bız garıbanız bızım extreme sıstemımızde bu babana gitte sana daha CİCİ lerini alsın.

böyle bi sistemi olmayanlar ve olmayıpta varmıs gibi yorum yapanlara dicek bişey yok.herzaman haklılar onlar.
    arkadasım acık konusmak gerekırse 2000 ytl fiyatın cok yuksek ama böle 1000 ytl de bu sistem ıcın cok cok düşük bir fiyat.
    250 işlemci+250 psu+300 lcd+200 anakart =1000 ytl.450 de kalan parcaları desenız =1450 ytl tutuyor ve en düşük tahmını olarak yazdıgım fiyat bunlar dahada yukarı cıkabılır.
    gercı sukiyanen arkadasımız kusuruma bakmasın onun urunune fiyat bıcmek bana düşmez ama.ürün ederine satılır.arkadaş piyasayı bilmiyor diye fiyatı en tabana cekmenın bı anlamı yok.
    bazı arkadaşlar 1000 ytl ile 1300 ytl arası demıs.aynı sistemi bana 1000 ytl ye bulun ben hemen alıcam.yada aynı bu sekılde bı sıstem forumda var ıse dediğiniz fiyatlara verin bi link inceleyelim.
    kusura bakma arkadasım.hayırlı satışlar sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener87 -- 18 Aralık 2008; 15:14:24 >

• quote:

quote:

bu mu extreme sistem ?

seninkinden daha zengin olduğu kesin. allaha şükür de kendi bilgisayarımı alıcak kadar param var. babama ihtiyacım yok.

artı olarak ne bu fakir edebiyatı, parası olana laf atma ? kendini mi tatmin ediyorsun. çalış seninde olsun.

bu fiyata da bu bilgisayarı ancak ruyanda satarsın. adam gibi fiyat ver adam gibi yorum al. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 18 Aralık 2008; 20:29:20 >
  • sen niye üstüne alınıyorsun dokundu heralde.ben ortaya atıyorum sen ustune alınıyorsun.benim gözümde problemım var sen nerden biliyorsun sen kainmisin.
    senin beyninde sorun var heralde heryazılanı kendi üstüne alındıgına göre.alıntı yaptıgım şey bumu extreme sistemin dediğine alıntı yaptım ben.ama sen her yazılanı üstüne alınıyorsan benım yapıcak bıseyım yok.
    bu nedemek oluyor yani küçüksemek gibi bumu extreme sistem.
  • quote:

quote:

quote:

bu mu extreme sistem ?

seninkinden daha zengin olduğu kesin. allaha şükür de kendi bilgisayarımı alıcak kadar param var. babama ihtiyacım yok.

artı olarak ne bu fakir edebiyatı, parası olana laf atma ? kendini mi tatmin ediyorsun. çalış seninde olsun.

bu fiyata da bu bilgisayarı ancak ruyanda satarsın. adam gibi fiyat ver adam gibi yorum al. kolay gelsin.

Bende Yukardakı Pcyı kendım topladım calısarak Askere gıdecegım ıcın satıyorum. Sana kıl olmamın sebebı dalga gecmen bos yorumlar yapmayın dedım yukarda ama baban o kadar zengınmıskı okula bıle gondermemıs senı herhalde okuyamamısın yazıyı Madem sıstem hosuna gıtmedı alıcı degılsın defol gıt zorla satmıyoruz. Baban benım babamdan daha zengınse Ne dıye burda pc parcası arasın Git topla bıtane kendıne ARTİS.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu mu extreme sistem ?

Bende Yukardakı Pcyı kendım topladım calısarak Askere gıdecegım ıcın satıyorum. Sana kıl olmamın sebebı dalga gecmen bos yorumlar yapmayın dedım yukarda ama baban o kadar zengınmıskı okula bıle gondermemıs senı herhalde okuyamamısın yazıyı Madem sıstem hosuna gıtmedı alıcı degılsın defol gıt zorla satmıyoruz. Baban benım babamdan daha zengınse Ne dıye burda pc parcası arasın Git topla bıtane kendıne ARTİS.

ya ne dalgası. orta halli sisteme EXTREME SISTEM yazıp 2000 ytl fiyat istiyorsun. üstüne üstlük artislik yapıyorsun bir de. sen benim eğitim düzeyimi rüyanda göremessin arkadaşım. google da araştır biraz mezun olduğum ve şu an da okuduğum okulu rahatlıkla görürsün. ayrıca Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. bu topiclere herkes istediği yorumu yapabilir. Sen foruma yeni gelmişsin önce bi forumun kurallarını oku öğren. açgözlü insanlara her zaman topiclerinde ne yazılırsa yazılsın gereken cevap verilmiştir. FİYATI DUZELTECEGINE hala anlamsız bişiler yazıyorsun. orda 1100 - 1400 ytl bir fiyat yazmış olsaydın alacağın yorumlar iyi satışlar kardes vs olurdu. ama böyle orta halli sistemle 500 - 600 ytl yi cebine atmana izin vermeyiz.

Ayrıca ben seninle niye dalga geçeyim ? Bilgisayarın tam orta halli bir bilgisayar. Neden EXTREME yazıyorsun ? Git bi araştır extreme sistemler neymiş. İğrenç uslubunla beni de öyle konuşmaya zorluyorsun.

Son olarakta yaptığım yorum boş değil. Yazman gereken topic ismi quad core lu 22 inc monitorlu oyun sistemi. istemen gereken fiyatta maksimum 1400 hadi 1500 diyelim. beni öyle göstermeye ki çalışıyorsun sanki seni tanımadan etmeden amacım gıcıklık yapmak. alakası yok. ikinci el de bir oto kontrol mekanizması olmazsa burda fiyatlar uçar. açgözlerde para kazanır ( daha doğrusu kazanmaya çalışır ) amacımız doğru ikinci el fiyatıyla sorunsuz alışverişlerin olması.

Son olarak demiştim ama bir şey daha eklemek istiyorum. Şimdi tekrar düşündüm benim yukarda yazdığım bu mu extreme sistem cümlesi %100 doğru olmak la beraber senin dediğin gibi azıcıkta olsa dalga geçmek manası da taşıyabilir. amacım dalga geçmek vs değildi. öyle bişi yapmam. o mesajı eğer kişisel algıladıysan kusura bakma o mesaj sana değil sahip olduğun bilgisayara. umarım askerden öncede bilgisayarı 1400 - 1500 ytl gibi bir fiyata satarsın. ayrıca baban baban diyorsun hala, ben babamla 3 senedir görüşmüyorum. annemle babam ayrıldığından beri alakam kalmadı kendisiyle. herkes illa babası sayesinde mi bir yerlere geliyor ? öyle değil işte. neyse, hayırlı teskereler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 20 Aralık 2008; 20:35:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fener87

sen niye üstüne alınıyorsun dokundu heralde.ben ortaya atıyorum sen ustune alınıyorsun.benim gözümde problemım var sen nerden biliyorsun sen kainmisin.
    senin beyninde sorun var heralde heryazılanı kendi üstüne alındıgına göre.alıntı yaptıgım şey bumu extreme sistemin dediğine alıntı yaptım ben.ama sen her yazılanı üstüne alınıyorsan benım yapıcak bıseyım yok.
    bu nedemek oluyor yani küçüksemek gibi bumu extreme sistem.

ya sen ne diyorsun arka plandan . benim mesajımı quotelayıp saçma sapan elinde bu parçadan yok yorum yapıyor diyorsun sonra ben sana demedim diyorsun. cevap bile vermeye kasamam sana takıl sen.

gözün deki veya algılanma ndaki sorunu anlamak için kahin olmaya gerek yok her şey gözler önünde. 26 yaşına gelmişsin hala çocukça laf sokmalar smileyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 20 Aralık 2008; 20:43:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.