Şimdi Ara

SATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfen
    Kasa: DARK N10 Pro
    Fiyat: 450 TL

Aerocool Airhawk Duo'ya geçtiğim için satıyorum.

Kasanın garantisi yok ki zaten olsa neye yarar neresine ne olacak kasanın? Fanlar falan sağlam.
    Yandaki temperli camda kılcal çizikler mevcut bol miktarda, ama RGB bileşenleriniz gece çokta güzel görünüyo.
    Üst toz filtresinde birazcık deformasyon mevcut, ezik kırık kopuk yırtık falan değil, üst taraftaki ızgarayı tamamen kapatıyor.
    Alt ayakları kasayı kucağınıza aldığınızda sallanıyo ama öyle beşik gibi değil, yere koyduğunuzda bu problem ortadan kalkıyo taş gibi yere basıyo kasa ayakları herhangi bir problem teşkil etmez.
    USB girişleri ve Power ve Reset tuşlarında bir sorun yok.
    Başka hiçbir sorunu yok.

Kimler almalı? Sistemimi içine kurayım, derli toplu dursun, şekil şemal çok önemli değil diyenler.
    Bu arada fanlar mavi sabit renk yanıyor. Kasanın hava akışı çok güzel, ön taraf mesh zaten ve 3 tane fanı var önde, ben yaz sıcaklarında hiç sorun yaşamadım, tozlanma da yapmadı içerdeki bileşenlere öyle aman aman.

Sıfırı olmuş 950-1000 küsür TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.SATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfenSATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfenSATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfenSATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfenSATILIK - DARK N10 Pro - İlanı dikkatlice okuyalım lütfen
    Fiyat : 450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm atıldı
  • Plexi yan cam en kalitesiz parçası bu kasanın. Ben hala kullanıyorum. Çokta memnunum kasadan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bisey sorucam konuyla alakası yok masanın yerden yüksekliği kaç santim?
  • movistar73 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bildirimlerde sorun var, şimdi görüyorum yazdığınızı :/ 75 cm yükseklik buyrun bakın;https://www.trendyol.com/evdemo/letto-calisma-masasi-ceviz-p-34420752

ben sanayide ekstra demir profil attırdım 3 yere, sadece arka çapraz profillerle çok dayanıksızdı onları söktüm.
  • pm atıldı
  • Sattığınız kasa Dark N10 Pro değil yalnız. N10 pro modelinde yan taraf pleksi değil komple tamperli cam oluyor. Ayrıca ön tarafta 3 değil 2 fan olması gerekli.

• gokhanoflaz kullanıcısına yanıt

Bunun modeli ne hocam? Ben de ikinci el olarak almıştım bilmiyorum yani tam olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.