Şimdi Ara

SATILIK CORSAİR VOİD RGB ELİTE WİRELESS 7.1- 1.5 AYLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK CORSAİR VOİD RGB ELİTE WİRELESS 7.1- 1.5 AYLIK

Kulaklık Cok temiz Sıfır nasılsa öyle 1.5 aylık 10 üzerinden 10 bir arkadaşım paraya cok sıkıştı ondan satın aldım izmir içi alışveriş önceliklidir

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Ağustos 2021 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nutz

siyah renk ile beyazın arasında 300-400 tl oynuyor + son olarak senden daha iyi biliyorum bu forumu aynı sitede 1400 tl eski fiyat iyi bak yanlış ürün atıp ilanımda post kasma ürünün sıfırı su anda 1600-1800 tl arası tüm sitelerde

https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-beyaz-kablosuz-gaming-kulaklik//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuzdedeli -- 9 Mart 2021; 16:42:57 >

• SATILIK CORSAİR VOİD RGB ELİTE WİRELESS 7.1- 1.5 AYLIK

BUYUR HOCAM SAAT VER TARİHE BAKABİLİRSİN. ürünü bedava yollamana gerek yok :)

siyahla beyaz rengin arasındaki 300-400 fark da iyiymiş ya.

neyse forum kullanıcıları bunlara göre kararını verir merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 9 Mart 2021; 16:26:32 >
  • quote:

BUYUR HOCAM SAAT VER TARİHE BAKABİLİRSİN. ürünü bedava yollamana gerek yok :)

siyahla beyaz rengin arasındaki 300-400 fark da iyiymiş ya.

neyse forum kullanıcıları bunlara göre kararını verir merak etme.

kardeşim hala siyah ve stokta olmayan ürünü atıyorsun aynı sitede beyazı 1400 tl eski fiyat neden onu atmıyorsun ne kadar tuhaf insanlarsınız STOKTA OLUPTA 1200 TL YE BUL SANA BEDAVA VERİCEM ÜRÜNÜ

• siyah ürün stokta. bak orada stokta mevcut yazıyor. itopya stokta olmayan ürünlerde fiyat değiştirmiyor. renk fetişi olanlar aynı ürüne bunu öderler mi o onların tercihi. ama AYNI MARKA AYNI MODEL FARKLI RENK ÜRÜN 1166 LİRA.

daha uzatmaya gerek yok. Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nutz -- 9 Mart 2021; 16:34:59 >
  • quote:

siyah ürün stokta. bak orada stokta mevcut yazıyor. itopya stokta olmayan ürünlerde fiyat değiştirmiyor. renk fetişi olanlar aynı ürüne bunu öderler mi o onların tercihi. ama AYNI MARKA AYNI MODEL FARKLI RENK ÜRÜN 1166 LİRA.

daha uzatmaya gerek yok. Sevgiler.

şu mesajı en başta sana cevap bile vermezdim sana farklı fiyat ürünleri atıp ilanları bulandırmayın senin 20 katın alışveriş yaptım ben bu sitede ben senin gibilere alışığım sıkıntı yok iyi akşamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susuzdedeli -- 9 Mart 2021; 16:40:9 >
  • susuzdedeli kullanıcısına yanıt

Sizin verdiğiniz linke tıkladım, orda da indirim olmuş sanırım. 0 fiyat sizin fiyat olmuş nerdeyse. Fiyat güncellemesi yapmak istersiniz belki diye belirtmek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: topcutalha

Sizin verdiğiniz linke tıkladım, orda da indirim olmuş sanırım. 0 fiyat sizin fiyat olmuş nerdeyse. Fiyat güncellemesi yapmak istersiniz belki diye belirtmek istedim.

hocam ürünü sattım başka bir platformda ilana gecmeyi unuttum çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.