Şimdi Ara

SATILIK COLD BLADE CHAR LVL 69 (GREECE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Greece'deki lvl 69 cold blade oblica nickli charımı satıyorum ilgilenenlere duyurulur...

char'da nakit 300m para +5 17 block kalkan +5 crit 9 blade üzerinde full blue garment set + 3 parcası sos ( ayakkabı eldiven ve omuzluk ).

charın degeri 950 yt l 'dir.

ilgilenenler 0533 495 97 73 no'lu hattan bana ulasabilirler

• hayırlısı Murat abi inşallah satabilirsiniz
  • 950 ytl? insaf yaf.
  • hangi server peki onuda söylermisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheThane

Greece'deki lvl 69 cold blade oblica nickli charımı satıyorum ilgilenenlere duyurulur...

char'da nakit 300m para +5 17 block kalkan +5 crit 9 blade üzerinde full blue garment set + 3 parcası sos ( ayakkabı eldiven ve omuzluk ).

Ogame'de evren 2.si filo 1.si hesabın 3000 ytl ye satıldığına şahit oldum ama buna baya şaşırdım.acaba para verecek insan var mıdır bu chara...
  • amanınn abi sendemi satıyon yaw :D.yapma etme yaw :D. bu arada oblica yı blade e çevirmişsin ehh iyi olmuş abi.. blade leri sevmiom ama ossun tanıyoruz sahibini

abi sosları satmasan .... :( param olsa 3.nüde alırım ama ne yazıkki yok.Senin kadar soser bi adam gormedim.hatırlıyorumda armor setin 4-5 parcası sostu.inş gercek hayattada şansın cok olur abi.kolay gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 6 Aralık 2006; 15:24:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheThane

Greece'deki lvl 69 cold blade oblica nickli charımı satıyorum ilgilenenlere duyurulur...

$öyle 1 değerlendirme yapilabilir aslinda;
    300m golds = 180 $ = 261 YTL
    +5 br 17 shield = 35-40m golds dersek = 30 $ = 43 YTL
    +5 crt 9 blade = 30m golds dersek = 20 $ = 30 YTL
    3 parca sos garment toplami = 40m golds dersek = 30 $ = 43 YTL
    bo$ char'a da yakla$ık 200 YTL dersek

Toplam: 577 YTL, düz hesap 600 YTL.

Bundan fazlasi yalan olur bence.Benim analizim bu, Gold fiyatlarini powerlevel'den esinlenerek hesapladim.Çünki çoğu insan ordan gold satin almakta.

• 950 YTL Böyle bir chara çok..Hatta değmez!En fazla 600-700 YTL eder!Bu parayı vericek adamada "Enayi"den başka bir şey diyemiyorum hacım...Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz!Alıcak adama alır yine parası bolsa...İnşallah satabilirsin istediğin fiyata!Ama bu fiyata böyle bir chara hiç kimse almaz hacım..Giderim ek kral pc'i yaparım saphire ekran kartı alırım kendime 2 tane ine para vermem böyle bir chara...
  • @sdsng
    quote:

3 parca sos garment toplami = 40m golds dersek = 30 $ = 43 YTL

ne 40 m mi.inanılmaz büyük hata ..server greece,3 ü en az 150mil.40 m e greece te satıyorsan alayım..
  • TROY'da 64 omuzluk 66 ayakkabi ve 65 kolluk armor (lvlleri kari$tiriyor olabilirim) 3'üde sos toplam 40m'e sattim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdsng -- 6 Aralık 2006; 15:29:37 >
  • yazıkkkk YAZIKK YAZIKK NE GEREK VAR BU CHARI SATMAYA TİCARET İÇİN Mİ ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sdsng

TROY'da 64 omuzluk 66 ayakkabi ve 65 kolluk armor (lvlleri kari$tiriyor olabilirim) 3'üde sos toplam 40m'e sattim.

bedavaya satmışın

• quote:

Orjinalden alıntı: hamidoo86

quote:

Orjinalden alıntı: sdsng

TROY'da 64 omuzluk 66 ayakkabi ve 65 kolluk armor (lvlleri kari$tiriyor olabilirim) 3'üde sos toplam 40m'e sattim.

bedavaya satmışın

+1

grecee de olucak ...... havada kaparım....

• herkes kendi fikrini beyan etmish sagolsun benimde fikrimce her malın bir alıcısı oldugudur. pazarlıga açıktır

yukarda bir arkadas ticaret icin mi demiş.. ona itafen ihtiyactan satılık degildir. keyfimizden

bir diğer cevabım ise fiyat listesi cıkararak konuya yaklasan arkadasa ki en olumlu cvp olarak gördügümden yazıyorum.. çıkardığın fiyatlar piyasa fiyatlarını yansıtmakla birlikte fiyatına + el emeği geçen zaman sp item mall'dan alınmış itemler vb seyler eklenebilir..

satılıktır ilgilenen arkadaşlara irtibat nosu bıraktık tesekkurler

dip not : usernameden beni tanıyanlar için, char yakın bir arkadasımındır notu onun vekalatiyle ben yazmış bulunuyorum
  • abimle sos lar hakkında konusurmusun ? piyasa fiyatlarını yansıtıyor demişsin,bence yansıtmıyor ama şansımızı deniyelim.
    leandros-->danger turks ten
  • sos mos konusmuyorus dostum burda char satılıyor
    adama powerleveli baz almısh hesaplamısh ona göre fikrince bi fiyat cıkarmısh piyasasına göre
    ben parca parca satılan birsey yok

tümüyle satılıyor hatta ek olarak kasasında itemler ve birkaç m daha olmalı

irtibat telefonu bırakmısım sen bana abimle konusurmusun diyorsun oda güzel :D

neyse hayırlısı
  • bence de satılmaz ama insallah satarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.