Şimdi Ara

SATILIK CHEVROLET 2006 AVEO SEDAN 1.2S

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıdaki ilanda bulunan Aveo'mu artık Cruze almanın zamanı geldiği için satmaya karar verdim. Araç sıfır ayarındadır. Ayrıca ben sahbinden.com'da 15.000-16500 fiyat aralığında tüm araçları inceledim. Bu modelde bu özelliklere sahip bu fiyata daha iyi bir sedan yok. O yüzden fiyat konusunda yorumlarınızı belirli bir gerçeğe dayanarak yapınız.

İlgi ve yorumlar için teşekkür ederim. Ciddi alıcılardan telefon bekliyorum.

İlanım :

http://www.sahibinden.com/aveo_sedan_1_2s_emsalsiz-49WQQaXQQ19093469WQQpXQQdisplayitem

• ben alıcı değilim ama fiyat biraz fazla geldi bana
  • Oraya takas için bir fiyat belirledim. Satış fiyatım 16.250 TL'dir.
  • Kişisel Fikrim,

Fiyat çok yüksek. 1.2 motorun seviyesi bellidir. Ayrıca, Aveo modelinin baz modeli sizin aracınız. 50.000 Km de yıllara oranla, bana biraz fazla geldi. Yani bana göre çok kullanılmış bir araba.

Krom kapı kolları dışında, ek bir özellik göremedim, araçta. Boya ve diğer bakımını iyi yaptırmışsınız. Ve son olarak, LPG'si de yok anladığım kadarıyla...

Bana göre, bu arabanın değeri 16.000 TL den fazla olamaz.

//Ek: İlanda gerçek dışı detaylar var. Düzeltmenizi tavsiye ederim. Aracın iç kısmı "Krom Kaplama" değildir. Kapı kollarına Krom yaptırmışsınız. Bu ek bir özelliktir. Bunu ayrıca belirtin bence.
    Ön Sis Farı yoktur S modelinin. Siz, arka Sis Farını kastederek, "Sis Farı" var demişsiniz sanırım. Ama Arka Sis Farları, yeni araçlarda artık standarttır.
    Jantlar S modelinde alaşımlı değildir. Sonradan taktırdığınıza dair bir ifade de olmadığı için birde, S modeli 6 tane Hoparlör'e sahip değildir. Aracınızda 4 tane hoparlör vardır.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 5 Aralık 2009; 16:29:21 >

• Merhaba bendede aynı araçtan var. Fiyat olarak bu aracın ederinin 15.500 - 16.000 arası yapacağını düşünerek Burak'a katılıyorum. Ama bence arkadaşımızın ilanına bazı ıönemsiz detayları fazladan yazmasının alıcı açısından çok fazla albeni yaratması mümkün değil sadece ilanda bir parça doluluk yaratır diye düşünüyorum. Kendisinin alıcıyı kandırmak gibi bir niyeti olmadığına inanıyorum sonuçta Chevrolet kullannıcısı değilmi ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdursungul

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki ilanda bulunan Aveo'mu artık Cruze almanın zamanı geldiği için satmaya karar verdim. Araç sıfır ayarındadır. Ayrıca ben sahbinden.com'da 15.000-16500 fiyat aralığında tüm araçları inceledim. Bu modelde bu özelliklere sahip bu fiyata daha iyi bir sedan yok. O yüzden fiyat konusunda yorumlarınızı belirli bir gerçeğe dayanarak yapınız.

İlgi ve yorumlar için teşekkür ederim. Ciddi alıcılardan telefon bekliyorum.

İlanım :

http://www.sahibinden.com/aveo_sedan_1_2s_emsalsiz-49WQQaXQQ19093469WQQpXQQdisplayitem

,
    arkadasım 30 Ekim 2009 da aldıgın aracın satma zamanı biraz erken gelmis gibi, baslıktaki ifadeden ilk sahibi oldugun izlenimine kapıldım ama oyle degilmis, ayrıca 30 ekim 2009 daki mesajında aracı 14 500 e aldıgını yazmısın. verdigin ilandaki fiyata satabilirsen kardasın demektir hadi hayırlısı

''30 Ekim 2009, 17:39:30

Selam arkadaşlar,

Bugun 2006 model Aveo Sedan 1.2S aracımı 14.500tlye satın aldım aracın kazası y ok 50.000km'de ve temiz. 2005 Kalosu alacak arakdaş için o fiyat biraz yüksek 13500den fazla verme derim. ''

• Kimbilir belki masraf etmiştir. Malum en ufak bir bakım bile bugün 250-300 lira civarında tutuyor. Tabi alım satım ve sigorta masraflarınıda gider olarak eklerse zaten o araç arkadaşa eminim 15250ye falan malolmuştur. Bence 15750ye versin hayrını görsün. 500 lirada karı olur.

Bu arada bence kesin sıfır araba almak için satmaya kalkmıştır. Ah be arkadaşım sıfır araba almaya niyetin var ne diye ekimde araba almaya kalkışırsın. Bekle aralık sonunu al sıfır aracını hemde böle uğraşma üçle beşle dimi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 11 Aralık 2009; 10:11:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.