Şimdi Ara

[Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,şu anda kullandığım Asus GTX 690'ı 780 SLI düzenine geçeceğim için satıyorum.
    -Ürün komple kutulu olup 6 aylıktır.
    -Karta hiç overclock yapılmamıştır.
    -800D'nin içinde tozsuz ortamda çalıştırılmış olup sıfır kart niteliği taşımaktadır.
    -Elbette ki kozmetik olarak hiç bir sorunu yoktur.
    -1 yıl garantisi kalmış Zotac GTX 690'a 1800 Tl istendiğine göre Çizgi Elektronik Garantili Asus GTX 690'a 1900 Tl istemek yanlış olmaz.
    -Kargo tarafımca karşılanıp Ankara içi elden teslim edebilirim.
    -Öncelikle ödeme sonra gönderim şeklinde satış yapılacaktır.
    -Bir önceki kartım olan 5770'i satmak için çektiğim bir resimi ekledim yanlış anlaşılmasın.

[Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz] [Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz] [Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz] [Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuh -- 23 Ekim 2013; 11:15:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Zotac 690 ile Asus 690 arasında bir fark yok. Özellikle çift işlemcili kartların pcbleri o kadar dolu oluyor ki, firmalar bu tür kartlara bırakın fazladan kapasitör vs koymayı, 50-60 mhz fazla oc etmekten başka bir şey yapamıyor. Kart 1600-1900 aralığını rahatlıkla hak ediyor. Orası ayrı konu tabi. İyi satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 23 Ekim 2013; 1:52:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC_Hawker

Zotac 690 ile Asus 690 arasında bir fark yok. Özellikle çift işlemcili kartların pcbleri o kadar dolu oluyor ki, firmalar bu tür kartlara bırakın fazladan kapasitör vs koymayı, 50-60 mhz fazla oc etmekten başka bir şey yapamıyor. Kart 1600-1900 aralığını rahatlıkla hak ediyor. Orası ayrı konu tabi. İyi satışlar dilerim.

Bir fark yok demek bahsettiğimiz şeye göre değişir,kartlar referans tasarım olduğu için fazladan bileşenden bahsetmek yanlış olur ama kullanılan bileşenler üreticilerin kendi ortaklarından elde edildiği için Asus'da kullanılan bileşenler Zotac'dan biraz daha kaliteli bileşenler olacaktır. Diğer bir fark da tedarikçi firmadan kaynaklanmaktadır.Çizgi Elektroniğin Asus'a susduğu efsana teknik servis iki kart arasında yapılacak seçimde önemli bir faktör oluşturacaktır.

• O sizin dediğiniz fark sadece, ASUS TOP, MARS, ARES, MATRIX gibi serilerinde veya MSI Lightning serilerinde oluyor. Bunların dışındaki modellerde referans tasarım PCB ile karşılaşıyoruz. Yani özel bileşenlerin kullanımı gibi bir durum söz konusu değil bu modellerin dışındaki kartlarda. Özel soğutucu çözümleri ve azcık oc dışında pek bir getirisi olmuyor marka seçmenin. Kaldı ki çift işlemcili modellerde farklı bir soğutucu dahi göremiyoruz.

Mesela örnek vermek gerekirse, Örneğin bu kart ASUS'un Mars 3 model ismini verdiği ve gtx 690 gibi iki tane gtx 680 işlemcisinden oluşan kartı :

Bu da ASUS gtx 690 PCB si ve bunda da 2 tane gtx 680 işlemcisi var. :

Ama gördüğünüz gibi bileşen kaliteleri aynı değil. Özelleştirilmiş modeller dışında (üstte saydığım) bileşenlerini kendileri yeniden tasarlama zahmetine katlanmıyorlar diyebilirim.

• AC_Hawker kullanıcısına yanıt
    Ozel bilesenlerden hic bahsetmedim zaten,atiyorum referans tasarimda 470 mikroFaradlik bir kondansator varsa Zotac bunu A firmasindan alip karti uretiyor Asus B firmasindan alip uretiyor B firmasinin urettigi kondansator sicakliktan daha az etkilendigi icin verimi daha yuksek olacaktir bu nedenle Asus'un bilesen kalitesi Zotac'tan daha iyi olacaktir.Bir onceki mesajimi daha iyi okumanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: inuh

Ozel bilesenlerden hic bahsetmedim zaten,atiyorum referans tasarimda 470 mikroFaradlik bir kondansator varsa Zotac bunu A firmasindan alip karti uretiyor Asus B firmasindan alip uretiyor B firmasinin urettigi kondansator sicakliktan daha az etkilendigi icin verimi daha yuksek olacaktir bu nedenle Asus'un bilesen kalitesi Zotac'tan daha iyi olacaktir.Bir onceki mesajimi daha iyi okumanizi tavsiye ederim.

Ben yine de işlemcinin takoz olup olmamasını daha çok önemsiyorum bu tür referans çözümlerde. İyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 23 Ekim 2013; 5:38:17 >
  • Kendi malını övmek icin zotac a çamur atmak hoş olmuyor.Asus un sattıgınız 690 da kullandıgı parçalardan hangisi zotacdan daha kaliteli örnek yada belge ile açıklarmısınız??

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Kendi malını övmek icin zotac a çamur atmak hoş olmuyor.Asus un sattıgınız 690 da kullandıgı parçalardan hangisi zotacdan daha kaliteli örnek yada belge ile açıklarmısınız??

Imzanizdaki Zotac'ta kullanilan bilesenler dunya uzerindeki en iyi bileselenler,eger sizi bu rahatsiz ettiyse iciniz rahat olsun.

• quote:

quote:

Kendi malını övmek icin zotac a çamur atmak hoş olmuyor.Asus un sattıgınız 690 da kullandıgı parçalardan hangisi zotacdan daha kaliteli örnek yada belge ile açıklarmısınız??

Imzanizdaki Zotac'ta kullanilan bilesenler dunya uzerindeki en iyi bileselenler,eger sizi bu rahatsiz ettiyse iciniz rahat olsun.

Benim elimden orta ve tepe model ekran kartlarının bir çoğu geçti. gtx 500 serisi, hd 6000 serisi, 7970 inden tutun da 680 in çeşitli varyasyonlarına kadar kadar kullanmıştım. Şimdi de 770 kullanıyorum ve sizi temin ederim, eğer "özel seri" bir ürün değil ise yani buna, top serisi matrix, lightning veya, evga'dan örnek verecek olursak classified serisini örnek verebiliriz. Bu gibi seriler olmadığı sürece emsallerine karşı fark yaratmıyorlar.

Bakın burası donanımhaber. En az benim gibi onlarca arkadaş vardır elinden bir çok kart geçmiş ve test etme fırsatı bulmuş. Lütfen buraya referans tasarım ekran kartlarının birbirinden üstün olduğu gibi saçma bir iddia ile gelmeyin. Komik oluyorsunuz. Bunu hakaret olarak almayın. Birbirimizi aptal yerine koymayalım. Çünkü hiç hoş olmuyor bu tarz üsluplar.

• quote:

quote:

quote:

Benim elimden orta ve tepe model ekran kartlarının bir çoğu geçti. gtx 500 serisi, hd 6000 serisi, 7970 inden tutun da 680 in çeşitli varyasyonlarına kadar kadar kullanmıştım. Şimdi de 770 kullanıyorum ve sizi temin ederim, eğer "özel seri" bir ürün değil ise yani buna, top serisi matrix, lightning veya, evga'dan örnek verecek olursak classified serisini örnek verebiliriz. Bu gibi seriler olmadığı sürece emsallerine karşı fark yaratmıyorlar.

Bakın burası donanımhaber. En az benim gibi onlarca arkadaş vardır elinden bir çok kart geçmiş ve test etme fırsatı bulmuş. Lütfen buraya referans tasarım ekran kartlarının birbirinden üstün olduğu gibi saçma bir iddia ile gelmeyin. Komik oluyorsunuz. Bunu hakaret olarak almayın. Birbirimizi aptal yerine koymayalım. Çünkü hiç hoş olmuyor bu tarz üsluplar.

Henüz toy olduğun için üzerine çok gitmiyorum,belirttiğin gibi burası donanımhaber ve Dahili Bileşenler kısmında binlerce kişiye yardım etmiş biri olarak,o küçük algı pencerenden benim bakış açımla olayı görmeni senden beklemek sana haksızlık olur.Komik durumda olan biri varsa o da sensin 3 kuruşluk bilginle ve ANLATILMAK İSTENENİ ANLAYAMAMA KABİLİYETİNLE seni ne yerine koyduğumu sen de fark etmişsin,tavsiyem bundan sonra konu dışıyla ilginlenmen olacaktır.

Duruma dışarıdan tanık olan kişiler için bilgilendirme;henüz MSI kullanırken "8 Nisan 2013" tarihinde tarafımca aynı konuya verilen bir başka cevap(kendi malı övmem doğru neyse yalnızca onu söylerim);

Ekleme:Bireyin acısı anlaşılmıştır,daha fazla yorum yapmayacağım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuh -- 24 Ekim 2013; 16:37:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Henüz toy olduğun için üzerine çok gitmiyorum,belirttiğin gibi burası donanımhaber ve Dahili Bileşenler kısmında binlerce kişiye yardım etmiş biri olarak,o küçük algı pencerenden benim bakış açımla olayı görmeni senden beklemek sana haksızlık olur.Komik durumda olan biri varsa o da sensin 3 kuruşluk bilginle ve ANLATILMAK İSTENENİ ANLAYAMAMA KABİLİYETİNLE seni ne yerine koyduğumu sen de fark etmişsin,tavsiyem bundan sonra konu dışıyla ilginlenmen olacaktır.

Duruma dışarıdan tanık olan kişiler için bilgilendirme;henüz MSI kullanırken "8 Nisan 2013" tarihinde tarafımca aynı konuya verilen bir başka cevap(kendi malı övmem doğru neyse yalnızca onu söylerim);

BMW nin zamanında gigabyte wf3 gtx 670 ile piyasada ne kadar 680 varsa hepsinin benchmark skorlarını nasıl alt üst ettiğini de hatırlıyorum. Sen insanları küçümsemeye devam et...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 24 Ekim 2013; 16:49:17 >

• Bilmesek inanıcaz kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeranSetaou

Bilmesek inanıcaz kardeş.

Siz liseliler de olmasanız kime güleceğiz bilmiyorum.3 kuruşluk bilginiz bile yok bir de gelmiş "Bilmesek" demişsin zaten bilmiyorsun sevgili liseli.

Daha Physx yazmayı bilmiyorsun,ekran kartları hakkında bilgin olduğunu mu iddia ediyorsun?Hemen yanlış yazdım olamaz mı soruna ikinci bir cevap daha vereyim Physx NVIDIA'nın patenti altında olup SADECE Nvidia kartlarda desteklenmektedir o yüzden Nvidia daha iyi demek diye birşey yok zaten sadece Nvidia tarafından desteklenen bir teknoloji.Tek bir üretici tarafından sunulan teknoloji başka birşeyden(AMD) daha iyi olamaz zaten tektir.

İki tane kelimeyi bir araya getirip düzgün cümle kuramayan siz veletler gelip burda bilmiş bilmiş yorumlar yapacağınıza gidin Metin 2 oynayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuh -- 24 Ekim 2013; 23:00:57 >

• quote:

quote:

Bilmesek inanıcaz kardeş.

Siz liseliler de olmasanız kime güleceğiz bilmiyorum.3 kuruşluk bilginiz bile yok bir de gelmiş "Bilmesek" demişsin zaten bilmiyorsun sevgili liseli.

Daha Physx yazmayı bilmiyorsun,ekran kartları hakkında bilgin olduğunu mu iddia ediyorsun?Hemen yanlış yazdım olamaz mı soruna ikinci bir cevap daha vereyim Physx NVIDIA'nın patenti altında olup SADECE Nvidia kartlarda desteklenmektedir o yüzden Nvidia daha iyi demek diye birşey yok zaten sadece Nvidia tarafından desteklenen bir teknoloji.Tek bir üretici tarafından sunulan teknoloji başka birşeyden(AMD) daha iyi olamaz zaten tektir.

İki tane kelimeyi bir araya getirip düzgün cümle kuramayan siz veletler gelip burda bilmiş bilmiş yorumlar yapacağınıza gidin Metin 2 oynayın.

Maşallah sende bir liselinin ne yaptıgını bizden iyi biliyorsun.

Asıl konumuza gelelim.Ben nvıdıa'ya daha güzel demedim.Nerenle okuyorsun çok merak ettim dogrusu.

Liseli oldugumuda nerden çıkardın.

Ayrıca o koyduğun ss'larda physx dışında yanlış söylediğim birşeymi var.

Ayrıca ve ayrıca ben kendime senden daha bilgiliyim ya da ahmet , mehmetten daha bilgiliyim demedim.Bi taraflarınızdan uydurmayın rica ediyorum.

İnsan üşenir o konuşmaları ararken ne tür bi varlıksın sen , kendini ne zannediyosun böyle milletin zayıf yönünü yüzüne vurdugunda onları rezil ettim , onlardan daha iyiyim filanmı sanıyosun kendini.

Asla unutma fazla gurur bi tarafa vurur.

• quote:

Asıl konumuza gelelim.Ben nvıdıa'ya daha güzel demedim.Nerenle okuyorsun çok merak ettim dogrusu.

Ayrıca ve ayrıca ben kendime senden daha bilgiliyim ya da ahmet , mehmetten daha bilgiliyim demedim.Bi taraflarınızdan uydurmayın rica ediyorum.

İnsan üşenir o konuşmaları ararken ne tür bi varlıksın sen , kendini ne zannediyosun böyle milletin zayıf yönünü yüzüne vurdugunda onları rezil ettim , onlardan daha iyiyim filanmı sanıyosun kendini.

"Liseli oldugumuda nerden çıkardın." > "Asla unutma fazla gurur bi tarafa vurur."

"Ayrıca o koyduğun ss'larda physx dışında yanlış söylediğim birşeymi var." > "Hemen yanlış yazdım olamaz mı soruna ikinci bir cevap daha vereyim Physx NVIDIA'nın patenti altında olup SADECE Nvidia kartlarda desteklenmektedir o yüzden Nvidia daha iyi demek diye birşey yok zaten sadece Nvidia tarafından desteklenen bir teknoloji.Tek bir üretici tarafından sunulan teknoloji başka birşeyden(AMD) daha iyi olamaz zaten tektir. "

Diğer saçma ifadelerine zaten yorum yapmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuh -- 24 Ekim 2013; 23:50:46 >

• quote:

quote:

"Liseli oldugumuda nerden çıkardın." > "Asla unutma fazla gurur bi tarafa vurur."

"Ayrıca o koyduğun ss'larda physx dışında yanlış söylediğim birşeymi var." > "Hemen yanlış yazdım olamaz mı soruna ikinci bir cevap daha vereyim Physx NVIDIA'nın patenti altında olup SADECE Nvidia kartlarda desteklenmektedir o yüzden Nvidia daha iyi demek diye birşey yok zaten sadece Nvidia tarafından desteklenen bir teknoloji.Tek bir üretici tarafından sunulan teknoloji başka birşeyden(AMD) daha iyi olamaz zaten tektir. "

Diğer saçma ifadelerine zaten yorum yapmaya gerek yok.

Dünyanın en mantıklı adamısın ya konuşma.

Şuna diyicek lafım yok demiyorda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne biçim konuşuyorsun sen? Bireyin acısı macısı, yok toy bilmem ne... Hareketler yakışıyor mu? ASUS da kullandım ben. hemde 680 ler içerisindeki en iyi karttı. TOP edition olmasının da bir sürü avantajını yaşadım. Ayrıca işlemcisi de takoz değildi. Bileşenlerinin kalitesi sayesinde kart yüksek kararlılıkta çalıştığını, yaptığım bütün testlerde bana fazlasıyla kanıtladı. Ama yazımı dikkatli okuduysan eğer "TOP Edition" modelinden bahsediyorum. Referans değil! Aralarındaki farka bizzat tecrübe edinerek ve testler yaparak vakıf oldum.

[Satılık] Asus GTX 690 [Temiz/Sorunsuz] Alıntı yapmışsın zotac ilanımı falan... Eğer alıntılarla konuşacaksak... Bu arkadaşa sorabilirsin. Bizzat elden sattım kendisine kartı. Benim elimden çok kart geçti aslanım. Şunu da bil, ASUS da olsa, MSI da olsa, özel seri olmayan kartını el bebek gül bebek üretmiyor. Bana özel seri kartlarla gel. Yoksa geçip karşıma referans tasarım kartla sidik yarıştırma affedersin. Hayır kart mükemmel. Ama bu seviyede diğer markalara bir üstünlüğü söz konusu değil.

Bu forumda Gigabyte wf3 ler çoooook asus, zotac vs yuttu, benchmarklara gömdü. Onun için referans tasarım PCB lerde birinci öncelik bileşenler değil İşlemcinin takoz olup olmamasıdır. Yoksa adam referans tasarım kartına, Matrix serisinde kullandığı bileşenleri kullanmıyor zaten merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 25 Ekim 2013; 20:09:17 >

• Yazışmaları okudum baya gergin geçmiş diyaloglar, inuh ile benimde bir tartışmam vardı yaklaşık 2 yıl önce Quadro ekran kartları ile render hızlandırmak üzerine aynı böyle sert bir atışmaydı ama doğru bildiğimi sandığım şeyin aslında yanlış olduğunu biraz sert bir dille de olsa bana göstermişti , karşıdaki insan ne demek istiyor diye üstün de biraz durunca ve az biraz da araştırma yaptıktan sonra tartışma ortamı sohbete dönebiliyor, inuh ile bizim muhabbette tatlı ya bağlanmıştı

Buarada 9 ay kadar önce GTX 690 aldığımda bana PM göndermişsin "680 alacaktım ama aklıma 690" soktun diye mesajın var demekki başarılı olmuşum

Hemşerime hayırlı satışlar diliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laroz

Yazışmaları okudum baya gergin geçmiş diyaloglar, inuh ile benimde bir tartışmam vardı yaklaşık 2 yıl önce Quadro ekran kartları ile render hızlandırmak üzerine aynı böyle sert bir atışmaydı ama doğru bildiğimi sandığım şeyin aslında yanlış olduğunu biraz sert bir dille de olsa bana göstermişti , karşıdaki insan ne demek istiyor diye üstün de biraz durunca ve az biraz da araştırma yaptıktan sonra tartışma ortamı sohbete dönebiliyor, inuh ile bizim muhabbette tatlı ya bağlanmıştı

Buarada 9 ay kadar önce GTX 690 aldığımda bana PM göndermişsin "680 alacaktım ama aklıma 690" soktun diye mesajın var demekki başarılı olmuşum

Hocam,hemşerimizi de sert yazdıysak yazıklar olsun bize ama sanıyorum ki başka etkenler de vardır,fırsat bulmuşken tekrar özür dileyeyim.

Bu çoluk çocuk takımı dahili bileşenlerde takılacak bilgileri olmadığı için bizim kim olduğumuzu da bilmezler,çok net hatırlıyorum bir arkadaş "inuh'un henüz yanlış bilgi verdiği görülmemiştir." yazmıştı bir dahili bileşenler konusunda.Her neyse iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam.Senin 690'ı SLI yapalım?

ilanı baştan sona yorumlarıda okudum
    sıkıntıyı ve gereksiz tartışmaya sebeb olan kısım sanırım şu ve bende kendi bilgimi ekleyeyim...

quote:

kartlar referans tasarım olduğu için fazladan bileşenden bahsetmek yanlış olur ama kullanılan bileşenler üreticilerin kendi ortaklarından elde edildiği için Asus'da kullanılan bileşenler Zotac'dan biraz daha kaliteli bileşenler olacaktır.

AC_Hawker da bu yorumu cevap vermiş aslında arkadaş haklı çünkü gtx 590 ve gtx 690gibi çift gpulu kartlarda üretim tamamen nvidiaya aittir asus zotac msi gigabyte evga her firma sadece kutu içeriği hazırlar kartın tasarımına ve özelliğine karışamaz... çift gpulu kartlarda böyle bir durum vardır
    asusun farkı 2+1yıl garantisidir +1yıl ekstra garantiyide çizgi veriyor...
    fiyata yorum yapmıyorum sadece önemli bir detayı açıklıyorum hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 28 Ekim 2013; 3:59:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: laroz

Yazışmaları okudum baya gergin geçmiş diyaloglar, inuh ile benimde bir tartışmam vardı yaklaşık 2 yıl önce Quadro ekran kartları ile render hızlandırmak üzerine aynı böyle sert bir atışmaydı ama doğru bildiğimi sandığım şeyin aslında yanlış olduğunu biraz sert bir dille de olsa bana göstermişti , karşıdaki insan ne demek istiyor diye üstün de biraz durunca ve az biraz da araştırma yaptıktan sonra tartışma ortamı sohbete dönebiliyor, inuh ile bizim muhabbette tatlı ya bağlanmıştı

Hocam,hemşerimizi de sert yazdıysak yazıklar olsun bize ama sanıyorum ki başka etkenler de vardır,fırsat bulmuşken tekrar özür dileyeyim.

Bu çoluk çocuk takımı dahili bileşenlerde takılacak bilgileri olmadığı için bizim kim olduğumuzu da bilmezler,çok net hatırlıyorum bir arkadaş "inuh'un henüz yanlış bilgi verdiği görülmemiştir." yazmıştı bir dahili bileşenler konusunda.Her neyse iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hocam.Senin 690'ı SLI yapalım?

ilanı baştan sona yorumlarıda okudum
    sıkıntıyı ve gereksiz tartışmaya sebeb olan kısım sanırım şu ve bende kendi bilgimi ekleyeyim...

quote:

kartlar referans tasarım olduğu için fazladan bileşenden bahsetmek yanlış olur ama kullanılan bileşenler üreticilerin kendi ortaklarından elde edildiği için Asus'da kullanılan bileşenler Zotac'dan biraz daha kaliteli bileşenler olacaktır.

AC_Hawker da bu yorumu cevap vermiş aslında arkadaş haklı çünkü gtx 590 ve gtx 690gibi çift gpulu kartlarda üretim tamamen nvidiaya aittir asus zotac msi gigabyte evga her firma sadece kutu içeriği hazırlar kartın tasarımına ve özelliğine karışamaz... çift gpulu kartlarda böyle bir durum vardır
    asusun farkı 2+1yıl garantisidir +1yıl ekstra garantiyide çizgi veriyor...
    fiyata yorum yapmıyorum sadece önemli bir detayı açıklıyorum hayırlı satışlar

Burhan hocam konuya çok doğru değinmiş ve gerekli cevabı vermiş olduğunu düşünüyorum referans tasarımlı çift gpulu kartlar özel tasarım olmadıkça birbirlerinden donanımsal kalite anlamında bir artıları yok. İnuh hocam GTX690 satarken konu nereye gelmiş okurken yoruldum çift gpulu kart incelemesi gibi olmuş sayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGuz51 -- 28 Ekim 2013; 14:21:24 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.