Şimdi Ara

satılık acer travelmate 4233 wlmi 512 mb harici ekran kartlı oyun canavarı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm bende acer travelmate 4233wlmi var okadar para verdim oyun oynamıyorum,satıp basit bir leptop alıcam 4-5 aylık garantisi hala 20 ay daha garantisi var aldığımda klavye problem çıkardı onun için bir kere servise gitti ma şuan hiç bir problem yok temiz ,sorunsuz...bilirsiniz ki leptoplarda oyun oynamak sıkıntı ama bu makinede şuana kadar çıkan en kral oyunları bile kasmadan oynayabilirsiniz...garantili temiz cor duo olmak şartıyla düşük ayardaki leptoplarla takas da yapabilirim ciddi alıcılara resim yollayabilirim bu arada samsunluyum kolay gelsin..özel çantası da var unutmadan...
    genel bikaç özelliğini yazım; intel core 2 duo ,15.4' tft lcd monitör,512 mb nvıda ge force go 7300 w turbocache technology harici ekran kartı (256);100 gb hdd,1gb ddr2 rem .....
    1400 ytl veren olursa satıcam...özellik olarak diğer markalarada baktım bu özelliktekiler en az 2000 - 2500 ytlden başlıyor en az ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurbahattin -- 23 Aralık 2007; 17:51:15 >

• http://www.sadecenotebook.com/default.asp?pid=2&uid=499 bu linkte senin bilgisayarının 6 taksit fiyatı zaten 1655 ytl. sen bu pc yi 800 e falan satabilirsen iyi bence
  • o bana yolladın linkteki notbook ekran kartı 128 mb benimki 512 mbb 256 megabayt vga harici zaten fiyat farkı ordan geliyor bilmem anlarmısınız leptoplarda bu özellik üst düzey dir göze alınmalı kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurbahattin

o bana yolladın linkteki notbook ekran kartı 128 mb benimki 512 mbb 256 megabayt vga harici zaten fiyat farkı ordan geliyor bilmem anlarmısınız leptoplarda bu özellik üst düzey dir göze alınmalı kolay gelsin...

512 Mb Turbo cache le ulasibileci maxsimum bellek l.. paylasimsiz bellegi 256 Ayrica 1400 YTL Biraz pahali o laptop icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 26 Aralık 2007; 12:04:49 >
  • 1200 veren oldu vermedim daha yeni sıfır gibi leptop...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.