Şimdi Ara

Satılık 3x rx vega 56 (2 adet kaldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık 3x rx vega 56 (2 adet kaldı)
    Baslıkta yazıldıgı gibi 3 adet rx vega satiyorum.

1 adet sapphire rx vega 56 garantisi aralık ayında bitiyor. (1600 TL)
    1 adet msi rx vega 56 1 yıl daha garantisi bulunmaktadir. (1600 TL)
    1 adet xfx rx vega 56 yurtdısı urunudur garantisi yoktur. (1500 TL) (satıldı)

Tum kartlar referans modeldir ve hepsi samsung ramlidir.

Adana ve mersin illerine elden diger illere havale sonrası kargo ile satılır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana, Seyhan Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Şuanda sıfırı o fiyatlarda nanokatolog üzerinde bulabilirsin, fiyatta revize şart gibi tabi ki tercih sizin ancak miningde favori kartlardan olduğu için herkes uzak duruyor.
  • Bu kartlar sanziman gibi mekanik parcalar degildir calistikca bozulur gibi bir dusunce yapisi yanlis ben rx vegalarin gtx 1080e yakin performans gosterdigini dusunmekteyim ve sifir fiyatlarininda 2300 tl civarinda oldugunu gormustum alti ustude zaten konusulue 1750 tlye rx vega satilsa sifir olarak ztn nvidia batar bos bos konusmayin iyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuFFeT

Bu kartlar sanziman gibi mekanik parcalar degildir calistikca bozulur gibi bir dusunce yapisi yanlis ben rx vegalarin gtx 1080e yakin performans gosterdigini dusunmekteyim ve sifir fiyatlarininda 2300 tl civarinda oldugunu gormustum alti ustude zaten konusulue 1750 tlye rx vega satilsa sifir olarak ztn nvidia batar bos bos konusmayin iyi gunler
    Sen bu tavır ve kafayla bu kartları zor satarsın
  • Aslinda xfx satildi ödeme gelsin işaretleyecegim.
  • BuFFeT B kullanıcısına yanıt
    hbm 85 derecenin üzerinde uzun süre kaldı mı degradasyon başlıyor. Vegalarda mining o yüzden tehlikeli, ondan dolayı insanlar uzak duruyor. Yoksa miningden çıkma 1080ti kullanıyorum neredeyse bir yıldır, kart tıkır tıkır.
  • onla alakasi yok ztn cikamaz 75 derecede yanlis bilmiyorsam fabrika koruyucusu var
  • BuFFeT B kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok.
  • Olurmu canim yanlis bilmiyorsam bu ekran kartlari belli derecelere geldigi zaman fabrikada uretim asamasinda voltaj koruyucusu koyuyorlar islemcilerde ayni sekilde bunada throttling diyorlar yani sen ne yaparsan yap islemciyi yada ekran kartina isidan dolayi zarar verrmezsin diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.