Şimdi Ara

Satılık 2015 model hyundai yeni i20 - 19000 km'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-yeni-i20-gercek-elite-blue-resif-mavi-2015-model-278635643/detay/

Araç ile ilgili ciddi alıcılar irtibat kursun lütfen.

Arac İstanbul'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit105 -- 3 Mayıs 2016; 21:39:07 >

• yigit105 Y kullanıcısına yanıt
    Örnek ilan.
  • Teşekkürler.

Ciddi alıcılara tamirat fotoğraflarını da gönderebilirim.
  • Hayirli satıslar hocam.43 civarina gider bence.ilk arayanlar ciddi alicilar olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtulsnn -- 7 Mart 2016; 19:50:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtulsnn

Hayirli satıslar hocam.43 civarina gider bence.ilk arayanlar ciddi alicilar olur
    Teşekkürler.
  • Aracin sıfır km liste fiyatı renk farkiyla 53.300'dur. Arac 1 yıllık bir araç. 15.000 Bakımı yapıldı ve 4 yıl daha garantisi var.
  • Araçta sigara icilmemistir.
  • İlk sahibinden satılıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

İlk sahibinden satılıktır
    Yakın zamanda bende benzer bir araç sattım aracın gideri 41,000 TL civarında olacaktır.
  • Benim otomobilim Style degil Elite paket. Sifiri da 43.500 degil 50.000 ustunde.

Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın. Manipülasyonun alemi yok.
  • pcpratik_editor P kullanıcısına yanıt
    Style paket aracınızı aralık ayında fiyatlar daha ucuzken 41.750 TL ye satıp, elite için 41bin tl ye gider demeniz pek mantıklı olmamış. Kendiniz için mi düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse teklifinizi ona göre yapın arkadaş değerlendirsin.
  • Halen satılıktır.
  • Malum sitenin en uygunu.
  • quote:

Malum sitenin en uygunu.
    Yeni ilan yayınlanana kadar;

Aracın ön tamponda 2-3 parmak boya sol ön sol arka çamurluklarda da birer karış boya var. Değişen yok. 20.000 km'de elite blue (cam tavan yok). Nİsan 2015 çıkışlı. İlk sahibiyim.
  • quote:

Yeni ilan yayınlanana kadar;

Aracın ön tamponda 2-3 parmak boya sol ön sol arka çamurluklarda da birer karış boya var. Değişen yok. 20.000 km'de elite blue (cam tavan yok). Nİsan 2015 çıkışlı. İlk sahibiyim.

Alıntıları Göster
    Fiyat uygun gibi, Style modelini sürdüm, güzel araba ve az yakıyor. Arkadaşımın arabasıydı, az yakmasına rağmen bir de tüp taktırdı, daha az yakıyor. cliodan az yakan bir araç kıskanıyorum :D

Hayırlı satışlar.
  • Güncel
  • Foruma indirim var :)
  • Otomobilim hala satılıktır. Ciddi alıcılar iletişim kursun lütfen.
  • Güncel
  • quote:

Güncel
    Üstüne iyi para alabileceğim, düzgün araçlarla takas da olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.