Şimdi Ara

Satıldı Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum dışında satılmıştır, Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik17 -- 23 Ağustos 2019; 20:14:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşla görüştük lâkin referansı olmamasına rağmen önce ücret sonra kargo yapacağını belirtiyor bu sebeple meblağ da yuksek olduğundan alışveriş yapılmamıştır forumda ki arkadaşların bilgisine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dolland82TR kullanıcısına yanıt
    Evet, yakınlarda olsaydınız gelip kontrollerini yapıp alabilirdiniz. Veya önce havale sonra kargo hiç olmadı güvenli alışveriş şeklinde olabilir diye zaten konuştuk. Teşekkürler.

• Adamın yaptığında yanlış bir şey yok. Önce para sonra kargo genel geçer kuralıdır. Ne referanslı adamlar vurgunu yaptı, toz oldu sonra.

Önce para sonra kargo bu işin normali, eski köye yeni adet getirmeyin.

Bu sırada fiyat takip ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu mesaj silindi.
    Kardeşim adam tokatlamak vs bu laflar yakışmıyor bilginiz dahilinde olsun.
    Ayrıca gerekli bilgilendirmeyi satıcı pm atarak bana yapmistir eger malin ortagi degilseniz size laf soylemek dusmez
    Lütfen kurduğumuz cümlelere dikkat edelim ve özenle seçelim
    Aksi halde gerekli mercilere ve kurumlara hakkınizda şikayette bulunulacaktır.
    Foruma duyurulur
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Adamın yaptığında yanlış bir şey yok. Önce para sonra kargo genel geçer kuralıdır. Ne referanslı adamlar vurgunu yaptı, toz oldu sonra.

Önce para sonra kargo bu işin normali, eski köye yeni adet getirmeyin.

Bu sırada fiyat takip ;)
    Şaka mı yapıyorsun kimse 1 referanslı üyeye önce 1950 tl göndermez... referanslı adamların vurgun yapma ihtimali %1-10 arası ise referanssız olanların %80-90, forum ikinci elinin eski köyü budur. Referans sistemine güvenmeyen elden alışveriş yapsın. Ha bu arkadaşın da gedik yıldızı var, ben olsam önce ürünü göndermezdim ona.. o ayrı
    Bu ilanın gideri elden alışveriş kalıyor o zaman..

• Sözüm meclisten dışarı 1 referansı olan üyeye 1950 TL göndermek mi. Kafalar güzel Maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Sözüm meclisten dışarı 1 referansı olan üyeye 1950 TL göndermek mi. Kafalar güzel Maşallah.
    Ben referansı olmayan biri 4800lira yolladım. Adam ürünü çok güzel paketleyip yolladı. Hatta ürün ulaşınca bana nasıl beğendin mi diye arayıp sordu.

Bazen işler referans işi değil ama olmayandan da almamayı gayet doğal karşılarım
  • Adamda elden teslim yazmış zaten gidin alın. Konuyu baltalamaya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşler keşke referans sayısına bakmak kadar kolay olsaydı.Ben 2 sene önce forumdan 10dan fazla referansı olan üyeyle ekran kartı almak için anlaştım ve 1400tl gönderdim.Şüphelenecek birşey yoktu çünkü bolca referansı ve yorum yaptığı konular vardı.Meğer biri o üyenin hesabını çalmış ve o hesap üstünden bir günde 7-8 vurgun yapmış.O gün bu gündür referanslı da olsa kimseye güvenim kalmadı.Önce malı gönder diye teklif de yapılmaz.En güzeli elden teslim.Neyseki İstanbul'dayım da alternatifim ve seçeneğim bol.Herkese hayırlı satışlar.
  • Arkadaşlar, rica ediyorum gerek mazinizi gerek yediğiniz kazıkları lütfen başka yerde tartışın. Kim nasıl teminat istiyorsa araşırız konuşuruz. Dolandırıcı falan değilim ben , yeter yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik17 -- 30 Temmuz 2019; 12:37:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.