Şimdi Ara

SATILDI - Satılık Noctua NH-D14

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12.07.2012'de Inventus'dan almıştım. Bütün kutu içeriği duruyor ve (bir tek vidası dahil) hiçbir eksiği ya da sorunu yoktur. İki ay kadar kullanılmıştır, termal macunu hiç kullanılmamıştır (harici Thermaltake macun kullandım). Sıvı soğutma sistemi kurduğum için satıyorum. İstediğim fiyat 140 TL'dir. Ödeme banka havalesi ya da nakit olabilir. Antalya içi isteyen ürünü görerek alabilir. Antalya dışı istenilen kargo firması ile ödeme alıcıya ait olarak gönderebilirim. Fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum lütfen takas ya da pazarlık teklifinde bulunmayın. Resimler ürünün kendisine aittir:

SATILDI - Satılık Noctua NH-D14  SATILDI - Satılık Noctua NH-D14  SATILDI - Satılık Noctua NH-D14  SATILDI - Satılık Noctua NH-D14  SATILDI - Satılık Noctua NH-D14
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Process64 -- 6 Aralık 2013; 13:56:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel ürün gerçekten.
    Aynı macun ve aynı oda sıcaklığında H80 ile karşılaştırma amaçlı denediğimde 5-6 derece daha iyi sonuçlar veriyor üstelik daha ucuz (ikisini de en düşükte ve en yüksek fan devrinde test ettiğimde ortaya çıkan sıcaklık farkları bunlar). Fanlarına diyecek yok zaten, son devirde çalışırken dahi pek rahatsız etmeyecek hafif bir ses var, H80 fanlarının en düşük devir sesini bu soğutucu en yüksek devirde veriyor.

Umarım ilanınızı kirletmiyorumdur, görüşlerimi sunmak istedim sadece. Bu farkı çoğu kişi de biliyordur zaten :)
  • Estafurullah hocam, ben de özelliklerine pek değinmedim, D14 kalıplaştı artık diye. Benim de en iyi deneyimim NH-D14 oldu hava soğutmada.

• amadiks adlı arkadaşımız satın almıştır. Hayırlı olsun dileklerimle güle güle kullan hocam.

• Teşekkürler...
  • PM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.