Şimdi Ara

[SATILDI] Logitech G29 + Shifter 22.06.2017'de alınmış garanti mevcut (Bol Referans, 100% Güven ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

@_ÇALIŞKAN_ adlı kardeşimize satılmıştır.

(Önceki direksiyon Logitech DFGT'yi de @_ÇALIŞKAN_'a satmıştım. Bunda da nasip kendisineymiş)

Elimdeki Logitech DFGT direksiyonu forumda satarak bu iki ürünü geçenlerde forumdan satın aldım. Bir kaç kez payback, assetto corsa, ets2 oynadım ancak vaktim olmadığı için bir köşeye kaldırdım. (tozlanmış)

DFGT 900 derece sesli döndüğü için satmıştım ki bu Logitech G29 ona göre fazlasıyla sessiz.

Ürünler görseldeki gibidir garantisi 22.06.2019'da bitiyor. Logitech G29 ve Shifter aynı mağazadan alındığı için aynı garanti durumuna sahip ve kutuları her şeyi eksiksiz çiziksiz duruyor.

Satın aldığımda direksiyon üzerindeki mavi bant soyulmuş olarak geldi görsel açıdan problem olacağını sanmam çok sıkıntıysa mavi saydam bant yapıştırırsınız.

Ayrı ayrı almak isterseniz Logitech G29 için 1000 TL, Shifter için 250 TL fiyat'a verebilirim.

FOTOĞRAFLAR;

[SATILDI] Logitech G29 + Shifter 22.06.2017'de alınmış garanti mevcut (Bol Referans, 100% Güven ile)

REFERANSLARIMA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ödeme sonrası kargo şeklinde gönderim sağlayabilirim. Takip kodunu anında alıcıya gönderirim. Hangi kargodan, hangi şekilde isterseniz öyle gönderilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 20 Haziran 2018; 12:49:11 >

• Güncel.
  • Güncellendi
  • Köşede duruyor. Güncel
  • @_ÇALIŞKAN_ Rezerve edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 19 Haziran 2018; 22:25:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @_ÇALIŞKAN_ adlı kardeşimize satılmıştır.

(Önceki direksiyon Logitech DFGT'yi de @_ÇALIŞKAN_'a satmıştım. Bunda da nasip kendisineymiş)
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Yine bir ABSOLUT. kalitesi konuşmuş.Set tertemiz tıpki eski aldığım set gibi.Sıkıntısız çok güzel alışverişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.