Şimdi Ara

[Satıldı] HTC desire C Beyaz cici telefon (21AY KVK)(iphone var içeride bakabili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    [Cici HTC satıldı. İlanı iphone ve ipodlar için açık tutuyorum]

KVKMarket üzerinden yılbaşında almış olduğum cici telefonum HTC desire C vitrine çıktı.
    21 Ay daha garantisi var. Kutusu kulaklığı vs. çok şükür her şeyi tam.
    Ekran filmi ile güzel güzel kullandım. Kulaklık deneme amaçlı bir kez kullanıldı.

Satma sebebi : Para lazım gençlik (Tek satacağım şey bu da değil.)
    Pazarlık : Yok artık lebron james

DH için fiyat : 470TL

"Kardeş henüz referansın yok. Nasıl güveneceğiz?" sorunuz olursa
    Gariban bir ücretli öğretmenim. desingmhd yi google üzerinden arattığınızda karşınıza tek bir isim çıkar. Antoloji.com şiirlerime bile bakarsınız belki merak edip
    Yerim adresim belli.

Yok yine de taksit yapmak ya da işimi sağlama alırım diye düşünen olur diye sanalpazar amcadan ilan açtım
    http://www.sanalpazar.com/Htc-Desire-C-3.5-Lik-Cici-Telefon__isp6913217

PM yoluyla ulaşırsanız ara ara bakıciim. Takas düşünen olursa makul tekliflere bakabilirim. (Takas sadece üst telefonlar ile olabülür)

Ayrıca ben apple ile ilgileniyorum diyenler olursa 3GS varhttp://www.sanalpazar.com/Iphone-3gs-32gb-Cift-Tarafli-Beyaz-Model__isp6702529
    İpod gibi cici hafif mp3çalarlar yeter bana diyenler için => ipod siyah ve ipod Mavi DH ye özel fiyatlara verebilirim. Sanalpazar komisyonu olduğu için biraz daha fiyetli

[Satıldı] HTC desire C Beyaz cici telefon (21AY KVK)(iphone var içeride bakabili)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designmHD -- 29 Mart 2013; 10:39:37 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.