Şimdi Ara

Satıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

Halihazırda kullanmakta olduğum ekran kartımı güncelleyeceğim için satmaya karar vermiş bulunmaktayım. Garantisi olmamakla birlikte Vatan faturası, kutusu ve köpükleri bulunmaktadır. Ekran kartı halen daha ilk gün ki temizliğindedir. . Kendi kutusu olduğu için her yere kargolayabilirim. 970 Satıştan çekilmiştir.

Eşimin sadece wow oynamak için kullandığı Asus Rx 470 te yaklaşık 7-8 aydır boşta durduğu için satışa çıkarmış durumdayım. Kutu ve kutu içeriği tamdır. Faturasını bulamadım.

Asus Rx 470 eskovwını e Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zedogore -- 27 Mart 2020; 13:44:27 >

• Kart güzel ama 850 liraya alıcısı çıkmaz.
  • Forumda bu fiyatlardan gidiyor diye öyle yazdım alıcısı çıksın 50-100 liraya bakmam. Herkes sana laf edip duruyor bu kategoride ama ben senin hatırına 750 den veririm 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartın ikinci el piyasası 650-800 tl civarı zaten. Arkadaş da ona göre fiyatı indirmiş.

Pazarlık payı olursa belki 50 ila 100 lira indirebilir :) Onun dışında fiyat gayet normal.
  • iyi forumlar son oluru nedir öm
  • RX 470 e talibim:)
    RX 470 tarafımca alindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskovwını -- 27 Mart 2020; 11:55:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.