Şimdi Ara

Satılacak, (143 bin TL)2017 Makyajlı Nissan Qashqai Ne Kadar Eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir akrabam engelli indirimiyle 2017 model başlıkta bahsettiğim aracı satın aldı.
    Araç 1.5 dizel manuel vites, Tekna Skypack paket, Makyajlı Kasa (Cam Tavan, büyük multimedya Ekranı, tabela okuma, tavan rayları ve yan basamaklar var benim gördüğüm), 35 bin kilometrede, hiçbir hasarı kusuru yok, tertemiz. Kendisi de sağlık sorunları yaşadı, o yüzden kullanamıyor.
    Bugün bu aracı normal birisi almak istese de 33 bin lira vergisini ödeyip normal alabiliyormuş. Şimdi bu araç normal engelli olmasa kaç liradır? Bir akraba da galeriye sordum, 145 -150 eder o yüzden 110 bin lira vereyim demiş, 33 de vergisini ödeyecek, yani toplam ona 143 liraya mal olacak. Bana da sordular fiyat az mı diye, en iyisi buradan danışmak diye düşündüm. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 18 Haziran 2020; 12:41:20 >

• 160 bine ben alayım öyle diyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabam.com daki trinksat özelliğini kullanıp satabileceginiz minumum fiyatı belirleyebilirsiniz

• O araç 180-190 dan bir kuruş aşağı gitmez o arkadaştan uzak durun aracı vergisini ödeyip kendiniz satın.

• 185'i var net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler arkadaşlar, yorumlarınız doğrultusunda akrabamı bilgilendirdim, fiyatı olması gerektiği seviyede söyleyecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.