Şimdi Ara

SATİCI ÇILDIRDI AMD X6 - HD 6870 - 8 GB RAM - 22

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,Yaklaşık olarak 2 senedir sorunsuz kullandığım özenle seçerek topladığım bilgisayarımı artık işim gereği laptop bilgisayara ihtiyaç duymam sebebiyle satıyorum. Bilgisayarımın parçaları aşağıda belirtttiğim gibidir oyun merakım olduğundan parçaları zamanında ona göre araştırıp seçmiştim. Bilgisayarımın tek sıkıntısı Kasanın power açma kapama tuşu çatlak olduğundan power tuşunun Reset tuşuna bağladım başkada sıkıntısı yoktur. Kasa için herhangi bir ücret talep etmiycem bu sıkıntısından ötürü.
    Bilgisayarın özelliklerine gelecek olursak;

CPU Türü; HexaCore AMD Phenom II X6 1055T, 2800 MHz (14 x 200)
    Anakart ; Asus M4A88TD-M Evo (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
    RAM: 8 GB 4x2 G Skill F3-10666CL9-4GBXL Ayrıca ürünle beraber hediye olarak 1 adet 2x2 Gb Kingston Ram Hediyemdir.
    Ekran Kartı; AMD Radeon HD 6870 1Gb
    Monitör ; Samsung SyncMaster 2233BW/2233GW/MagicSyncMaster CX2233BW/CX2233GW [22" LCD] (H9XS208684)
    Disk Sürücüsü ST3500418AS ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-II)
    Optik Sürücü HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42N ATA Device (DVD+R9:10x, DVD-R9:10x, DVD+RW:18x/8x, DVD-RW:18x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
    PSU; Seasonic SS-600 HT 600W modeli ( Bu psu'yu alabilmek için 3 ay bekledim :) )
    Kasa ; Thermalte M9 Pencereli kasa içinde 4 adet mavi ledli fan bulunmaktadır geceler çok tatlı bir görüntü oluşturmaktadır.

Ürünlerle beraber dediğim gibi Kasa, Logitech klavye ve mouse için ücret talep etmiycem. Düşündüğüm fiyat 875 TL'dir. Takas Yoktur lütfen ısrarla önermeyiniz parça satışı ilk etapta düşünmüyorum. Ürünlerin çoğunu 2010 yılı ekim ayında toplamıştım o nedenle bir çoğunun garantisi yeni bitti. Sormak istediğiniz soruları lütfen Pm yoluyla belirtiniz. Sevgi ve saygılar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 23 Aralık 2012; 1:23:30 >

• sadece kasaya ne istersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GPU, PSU ve Kasayı parça satmayı düşünürseniz alabilirim, ne kadar olur fiyatları?
  • Guzel sistem guzel fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dozkan

Guzel sistem guzel fiyat

Tesekkurler

• Takip
  • hediye ramlarin ddr2 mi yoksa ddr3 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inbox99

hediye ramlarin ddr2 mi yoksa ddr3 mü?

Hediye ramler ddr 3 hocam
  • adamlar "mesajım bulunsun... takip" icat etmişler ama biz yine eski usul takip edelim.
  • 2. pm
  • Pm ler yanitlandi. Arkadaslar almak isteyenler var fakat istanbul disi satisi zor olur. Istanbul ici bile arac yoksa tek kisi tasiyamaz cunku sadece psu 2 kg dan fazla devamini siz dusunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 3 Aralık 2012; 23:02:42 >
  • pm
  • takip, yarın ola hayırola : ) hayırlı satışlar.
  • Fiyat dustu

• Sistemde fiyatta gayet güzel. Tek eksik işlemci soğutucusu. Onuda alan kişi ekleyebilir. Hayırlı satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Sistemde fiyatta gayet güzel. Tek eksik işlemci soğutucusu. Onuda alan kişi ekleyebilir. Hayırlı satışlar...

Tesekkurler

• hocam benden tavsiye sakın bu sistemi parçalama sonra satamazsın

bu fiyata fazla durmaz zaten
  • fiyat gerçekten çok iyi hayırlı satışlar
  • pc ve fiyat güzel yalnız aklıma takılan işlemci? sonuçta ilk çıkan 6 çekirdekli bir işlemci ve 6 çekirdeği her ooyunda açamıyor diye biliyorum.yeni işlemcilerden 4 çekirdek veya başka bir işlemci olsa alırıdım. eğer anakart fx işlemcileri destekliyorsa işlemci hariç tüm sistemi veya (işlemci+anakart+ram hariç)tüm sistemi alabilirim.
  • Muhteşem fiyat , muhteşem sistem , hayırlı satışlar , dönem sonuna belki alabilirim .(inşallah :/ )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.