Şimdi Ara

Sata Power Kablosu Sökme{YARDIM}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kablo sleev işine giriştim ama bu sata power kablosunu nasıl sökücez ?Psudan sürücüye giden kabloyu?

• tığ,iğne yardımıyla sökebilirsin.

İnternette sökmek için özel aletleri satılıyordu bu soketlerin.

Son çare psunun içinden sökerek olabilir. Lehimlendiği yeri bul ya da kes kabloyu.
  • Koskoca enermaxa bunu yapamam hem lehim işine elim yatkın değildir sata power kablosu sökmek biraz zor diyolar ama nasıl yapıcağmı bilmiyorum molex ile atx kolay da sata nasıl sökülcek merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4LT4N -- 22 Aralık 2011; 17:28:41 >
  • sleev işine girdiysen makaronda kullanman gerekir lehim yapmayı beceremiyorsan psu içinden kabloyu kesip sleevledikten sonra makaronla tekrar birleştirebilirsin
  • sleevin yanında zaten makaron var psu moduler olduğu için kablo kesip takmama gerek yok daha önce 24 pin sleevledim çünkü rahat olmuştu ama asıl mesele o değil asıl mesele hiç sata power kablosu sleevlemedim onu nasıl sökücem
  • psuya bağlandığı başlıklar nasıl bilmiyorum ama belki ordan sökebilirsin yada modüler olması hiçfarketmez kabloyu kesip sleev geçirdikten sonra makaronla kabloyu tamir edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4LT4N

sleevin yanında zaten makaron var psu moduler olduğu için kablo kesip takmama gerek yok daha önce 24 pin sleevledim çünkü rahat olmuştu ama asıl mesele o değil asıl mesele hiç sata power kablosu sleevlemedim onu nasıl sökücem

sata soketleri tak/çıkar kapaklıdır. içinde konektör yoktur yani diğer molextir cpu dur vs gibi.. madem güç kaynağın modüler, o zaman modüler kısmını sökmeyi deneyin. ordan daha kolay olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.