Şimdi Ara

Şaşırdım mı , hayır... TurkNet klasiği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PM ye gerek yok, 41911786 no
  • VeterözeR kullanıcısına yanıt
    Statik ıp tanımlaması için ilgili arkadaşım size arama yaptı ancak ulaşamadı. Aylık 12 TL statik ıp ücretini onaylamanız durumunda tanımlamanızı yapacak.
  • Turknet e ne zaman uygulaması üzerinden arıza bildirimi yapsam, mümkün olan en hızlı sürede çözüm getiriyorlar. Telekom da kullandım, Millenicom da kullandım ama En son Turknet kullanıyorum memnunum. Umarım böyle devam eder. Uygulama üzerinden arıza kaydı bildirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moneyTalks_ -- 2 Mart 2021; 13:28:40 >
  • moneyTalks_ kullanıcısına yanıt

Hocam o arıza kayıtlarınının ekran görüntüsünü bizimle de paylaşır mısın rica etsem

Çerçeveletip evin duvarına asacağım

Ciddi soruyorum

Lütfen paylaşır mısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 2 Mart 2021; 14:33:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakasupi

Hocam o arıza kayıtlarınının ekran görüntüsünü bizimle de paylaşır mısın rica etsem

Çerçeveletip evin duvarına asacağım

Ciddi soruyorum

Lütfen paylaşır mısın

Kişisel verilerin güvenliği yasası olmasaydı ben ekran görüntüsünü paylaşırdım.

Teknik konularda hızlıca yanıt verip çözüme kavuşturuyorlar.

• moneyTalks_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, memnun olmanıza çok sevindim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • Yasak yokki paylaşınca herkes paylaşouo burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetiniz ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve açık destek kaydınız varsa kayıt numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? Size yardımcı olmak isterim.
  • fakasupi F kullanıcısına yanıt

Ben o kadar merak ediyorum ki konu sahibinin o ekran görüntülerini. Ama ısrarla paylaşmıyor karala özel bilgilerini paylaş. Bence en hızı çözüm sunan ıss Türk.net. Bu arkadaş Türk.net i karalamaya çalışıyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E2D77F344 -- 2 Mart 2021; 15:1:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2D77F344

Ben o kadar merak ediyorum ki konu sahibinin o ekran görüntülerini. Ama ısrarla paylaşmıyor karala özel bilgilerini paylaş. Bence en hızı çözüm sunan ıss Türk.net. Bu arkadaş Türk.net i karalamaya çalışıyor bence.

Türknet zaten rezil neyini karalıyacaz ss ler elimde mevcut gecen senenin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve geçeyim yüzüne çarpacağım merak etme.
  • Şaşırdım mı , hayır... TurkNet klasiği Şaşırdım mı , hayır... TurkNet klasiği Şaşırdım mı , hayır... TurkNet klasiği Şaşırdım mı , hayır... TurkNet klasiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 2 Mart 2021; 15:38:15 >

• Evet şimdi şakşakçıları alalım piste
  • Bilal buyur
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    İşiniz gücünüz yalan dolan, kim aramış, hangi onay, hangi ücret...

destek kaydına sadece lafı dolandırmadan 12 tl ye statik ip tanımlanmasını istiyorum yazın. Sorunsuz kullanım falan karıştırmayın. Sadece dediğimi yazıp cevap bekleyin.

• Çakma Bilal seni....

Hala karaladığınızı düşünüyorum. Arayan numaraya cevap vermemişsiniz. Bu yüzden geçirememişler. Destek kaydına onaylıyorum yazmanız yeterli statik ip almanız için.

• Yav he he.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.