Şimdi Ara

Şarjınızın uzun gitmesi için yapılması gerekenler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
31
Favori
135.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bico

buradaki bilgiler ve yardımlara tekrar teşekkûrler.

Peki ilk şarjdan sonra batarya gece 4'den gündüz 14.30'a kadar; müzik dinleme+edge'den net ve arama tarzında bu kadar zamanda tükenmesi normalmi.?

5800 sa gayet normal.Edge den net çok şarj yer.Çünkü direk şebekeye bağlanıyor.İyi gitmiş bence

Ortalama yoğun karışık bir kullanımda 1,5 gün gitmesi gerekiyor.Normal halde ise 2 gün gitmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 2 Temmuz 2010; 23:03:18 >
  • Denilenlerin çoğunu uyguluyorum zaten, 2.5 senelik N73 M.e şarjı hala 2-2.5gün gidebiliyor kullanımıma bağlı olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92
    Denilenlerin çoğunu uyguluyorum zaten, 2.5 senelik N73 M.e şarjı hala 2-2.5gün gidebiliyor kullanımıma bağlı olarak

Evet bu tip ayarlar şarjın uzun gitmesinin yanı sıra batarya ömrünü de uzatıyor.
  • NomadCRY güzel ve faydalı bir başlık açmışsın. Benim de eklemek istediğim bir şey var. Müzik dinlerken kulaklıktan dinlemek daha az enerji harcanmasını sağlıyor. Hoparlörler daha çok enerji harcıyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci
    NomadCRY güzel ve faydalı bir başlık açmışsın. Benim de eklemek istediğim bir şey var. Müzik dinlerken kulaklıktan dinlemek daha az enerji harcanmasını sağlıyor. Hoparlörler daha çok enerji harcıyor bildiğim kadarıyla.

Öncelikle teşekkürler.Evet dediğiniz doğru gibi duruyor.Konuya ekleyeyim sağolun.
  • Yalnız, bunları yapacaksak tel kullanmanın ne anlamı kaldı
  • sağol güzel bilgiler
  • Eline sağlık hocam.
  • Tema kısmı ile ilgili eklemek istediğim bir şey var. Telefonda tema efektleri varsa mutlaka kapalı olmalı ve temalar genelde basit yapılı ve ufak boyutlara sahip olmalı genelde 1 MB altı temalar tercih edilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurkanLee

Yalnız, bunları yapacaksak tel kullanmanın ne anlamı kaldı

Telefonun özelliklerini kısıtlayan birkaç madde var.Onun dışında diğer maddeler telefon kullanımınızı engellemiyor.Yazmadan önce doğru düzgün maddeleri okusaydınız ve en azından bir teşekkür etseydiniz bari...

Konunun en altındad a yazdım zaten bunları yapmak zorunda değilsiniz diye.

@ El Cazador

Teşekkürler

@ sugar_klavyeci

Aslında bir madde dediğin şeye çok benziyor ama yine de ekleyeyim.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 4 Temmuz 2010; 15:10:51 >

• Yeni madde olarak eklemene gerek yok. Tema kısmı ile ilgili maddeye ekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Yeni madde olarak eklemene gerek yok. Tema kısmı ile ilgili maddeye ekle.

Hımm anladım
  • Çok yararlı bilgiler var.Bir çoğunu zaten uyguluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CILGINLAR

Çok yararlı bilgiler var.Bir çoğunu zaten uyguluyorum.

Çok teşekkürler...
  • Güzel konu olmuş tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78
    Güzel konu olmuş tebrikler.

Teşekkürler ama tebrikler demen braz garip olmuş kendimi bir yarışmada birinci olmuş gibi hissettim
  • [Deleted by Admins]
  • ya acaba bu ekran parlaklığını kolay ayarlayabileceğimiz bir ev ekranı teması falan var mı (veya program) mesela ev ekranının ortasın da bi çubuk olsa da direk ordan parlaklığı değiştirebilsek. çok şey mi istiyorum acaba.

@semihtuncez
    ayarlar--> telefon ----> ekran ---> açılıs notu logosu girişine gidersen orada bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temasnick -- 5 Temmuz 2010; 11:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: temasnick
    ya acaba bu ekran parlaklığını kolay ayarlayabileceğimiz bir ev ekranı teması falan var mı (veya program) mesela ev ekranının ortasın da bi çubuk olsa da direk ordan parlaklığı değiştirebilsek. çok şey mi istiyorum acaba.

@semihtucez
    ayarlar--> telefon ----> ekran ---> açılıs notu logosu girişine gidersen orada bulursun

SPB MOBILE SHELL var ama o da telefonu bozuyor bence yükleme.Onun dışında bir widget bilmiyorum
  • ilgin için teşekkürler
    bu arada konu çok yararlı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temasnick -- 5 Temmuz 2010; 11:50:46 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.