Şimdi Ara

Sarımsaklı ve Ayvalık bölgelerinde Hotel tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
16.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Qukuleta1

Ayvalik bölgesi ile ilgili yaptıgım araştırmalar ve en son giden bir tanidigin verdigi bilgilere göre GRAND OTEL TEMİZEL en iyi seçenek gibi duruyor(zaten tatil köyü konseptinde 5 yıldızlı yer isteniyorsa çokda secenek yok).-inş.ay sonunda bende gidecegim-dönüşte yine izlenimlerimi yazarim.

Hocam iyice bir araştırın zaten otelin önünden geçerken tur otobüslerinden içeri geçemeyeceksiniz. Aşırı çekik gözlü insan popülasyonu var . Bu Haliç Park içinde geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yıllardır erdek ocaklara gideriz ama bu sene bir değişiklik yapıp ayvalık taraflarına gidelim dedik. Ayvalıkta iki çocuklu bir aile için yani 4 kişinin kalacağı bildiğiniz varsa apart-daire önerir misinizm

• quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

quote:

Ayvalik bölgesi ile ilgili yaptıgım araştırmalar ve en son giden bir tanidigin verdigi bilgilere göre GRAND OTEL TEMİZEL en iyi seçenek gibi duruyor(zaten tatil köyü konseptinde 5 yıldızlı yer isteniyorsa çokda secenek yok).-inş.ay sonunda bende gidecegim-dönüşte yine izlenimlerimi yazarim.

Hocam iyice bir araştırın zaten otelin önünden geçerken tur otobüslerinden içeri geçemeyeceksiniz. Aşırı çekik gözlü insan popülasyonu var . Bu Haliç Park içinde geçerli.

1 aydir araştıriyorum zaten-5 yıldız tatil köyü her şey dahil konseptinde çok bir seçenek yok ve olanların içerisinde (genel memnuniyet ve gidenlerin yorumlarına vb bakarak) Grand Temizel gorunuyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

quote:

1 aydir araştıriyorum zaten-5 yıldız tatil köyü her şey dahil konseptinde çok bir seçenek yok ve olanların içerisinde (genel memnuniyet ve gidenlerin yorumlarına vb bakarak) Grand Temizel gorunuyor.

Peki hocam siz bilirsiniz. Birşey diyemem.

• Ayvalık veya cunda da ağustos ayında 1 haftasonu kalmayı düşünüyorum eşimle. konaklamaya fazla para kacırmadan. özel bir gün olacağı için yemeye para ayırmayı planlıyorum:)) tabi temiz düzgün hoş bi yer bakıyorum kalmak için. önerileriniz nelerdir ?
  • Etap altınel midir nedir sakın uğramayın göreceğiniz en berbat yer. Otel'in koridorlarında anaokullu çocukların yaptığı gibi saçma saçma çizim ve resimler var. Odalar da böcek var. Tüplü televizyon var. Duşakabin yok, naylon ile kapatmışlar. Geceliği de 100 lira gibiydi sanırsam. Lanet ettim o gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İplenemeyen Adam -- 12 Temmuz 2014; 12:01:09 >
  • Grand temizel ile ilgili olarak 4 gece kaldik,ilk izlenimlerim
    1)otelde yabancilar ki genelde japonlar oluyor-sadece konaklama icin kullaniyorlar-%90 civarı turk musterilerden olusuyor.
    2)evet genel olarak bahsedildigi uzere bizim gibi cocuklu aileler tercih ediyor.
    3)cogunluk-bizde dahil-sahsi araclari ile gidiyorlar.
    4)cevre de sarimsakli/cunda adasi ve ayvalik gezilecek yerler ama aman aman da bir beklentiniz olmasin.
    5)otel hersey dahil ama Antalya daki yerler ile kiyaslamamanizda fayda var-yeme-icme cok buyuk bekletiniz yoksa fena degil.
    6)basedildigi gibi bazı kutu icecekler parali.
    7)otel kullanim alani genis-havuzlar yeterli-deniz de sifir ve temizligi fena degil.
    8)gozlemledigim kadariyla otel bolgede gidilebilecek en iyi 5 yıldızlı otel.

bunun disinda sorulariniz olursa cevaplayabilirim.
  • altınova da denizanası var mıdır? çok yoğun mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esennnnnn

altınova da denizanası var mıdır? çok yoğun mudur?

Altınovada denız anası ben hıc gormedım...
  • Ayvalığa onumuzdeki hafta çift olarak gitmeyi planlamaktayız

Fiyatları ile otel tavsiyesinde bylunabikecek olan arkadaşlar var mıdır

• https://www.tatilemerhaba.com/blog/ayvalik

Yukardaki linkte güzel oteller var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.