Şimdi Ara

Sarımsaklı ve Ayvalık bölgelerinde Hotel tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
16.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar yakın zamanda sarımsaklı Ayvalık cunda civarında eşim ve çocuğum ile birlikte tatile gitmek istiyoruz. Belirttiğim bölgeler hakkında bilgim yok, tavsiyelerinizi dikkate alacağım, yardımcı olursanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: pash pasha

Dostlar yakın zamanda sarımsaklı Ayvalık cunda civarında eşim ve çocuğum ile birlikte tatile gitmek istiyoruz. Belirttiğim bölgeler hakkında bilgim yok, tavsiyelerinizi dikkate alacağım, yardımcı olursanız sevinirim..

Merhabalar
    öncelikle tatilinizin sorunsuz vegüzel geçmesi dilegiyle...
    ayvalık ve cunda bölgesinde sayısız her kesime her bütceye hitap eden oteller ve butık oteller vardır...
    siz öncelıkle su kadar gün kalıcam.. tatil anlayısım sudur.. sakınlık macera heyecan vb.. gibi. .
    günlük 3 kısı kalıcam 2 kısı kalıcam en ffazla 100 tl verebilirim gibi yazarsanız emın olun yardımcı olucak cok kısı olucaktır. bende yardımcı olmak ıstedım fakat.. butce olayını bılmıyorum... cunku.. ama uygun yerlerde de kalırım dersenızbir kac otel tavsiyesinde bulunabılırım...HELE HELE balık yemeye meraklı iseniz.. teknelerle turları severseniz ayvalıktan memnun kalıcaksınızdır... otel harıcınde denız harıcınde gezilicek yerleride mevcuttur.. cunda adası ve şeytan sofrası... cundada gezilicek yerlerden biri kilise.... cundada balık yemek.. harıka özellıkle papalina balıgı ... siz yazın yardımcı olan olucaktır iyi günler dilerim

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    hocam sarımsaklı plajına yakın 3+1 çocuk 100 150 tl civarı yarım veya tam pansiyon tavsiyeniz varmı
    haziran sonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

hocam sarımsaklı plajına yakın 3+1 çocuk 100 150 tl civarı yarım veya tam pansiyon tavsiyeniz varmı
    haziran sonu
    Cunda Adasında Haliç Park Otelde kalmıştım.Hazıran sonu için Booking.com dan yer ayırırsanız uygun fiyat yakalayabilirsiniz.Güzel ve temiz bir oteldi gittiğimiz zaman.
  • tolgambo kullanıcısına yanıt
    haca orası kişibaşı 150 den başlıyor 3veya4 kişi
    dersek fiyat çok fazla önerdiğiniz site dahada pahalı fiyat çıkarıyo o paraya ayvalığa gidilirmi
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle ilgine teşekkürler.. 2 çift aile olarak, 1 hafta ay sonu itibarı ile tatil planlıyoruz .. Bütçe günlük 150-200 arası olabilir tabi otelin 1 yaşında bebek için sıkıntı yaratmaması da önemli.. Yemeğe düşkün biri olarak güzel mutfaklar nerededir hangileridir ayrıca yazarsanız sevinirim..
  • tolgambo kullanıcısına yanıt
    Araştıracağım teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pash pasha

Araştıracağım teşekkürler..
    Sarımsaklı'da Ergin Otel var.Havuzlu tam pansiyon temiz ve güzel bir otel.Ailecek kalmak için ideal.Tavsiye edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

Sarımsaklı'da Ergin Otel var.Havuzlu tam pansiyon temiz ve güzel bir otel.Ailecek kalmak için ideal.Tavsiye edebilirim.

Alıntıları Göster
    Dediğini bölgelerde otel az olduğu için hem kalite hem de fiyat konusunda istenilen tatili yapamazsınız ya 2-3 yıldızlı otellerde hijyen yemek sorunu çekersiniz 4-5 yıldızlı otelleri ise maşallah bodrumla yarışır.
    Ayvalık'ta 2-3 gün kalınabilir yarım pansiyon bir otelde Cunda,Şeytan Sofrası v.s. gezilir yeterlidir. Sarımsaklı'yı ise geçiniz.
    Güzel tatil düşlüyorsanız Kuşadasından başlayıp güneye doğru bakınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

Dediğini bölgelerde otel az olduğu için hem kalite hem de fiyat konusunda istenilen tatili yapamazsınız ya 2-3 yıldızlı otellerde hijyen yemek sorunu çekersiniz 4-5 yıldızlı otelleri ise maşallah bodrumla yarışır.
    Ayvalık'ta 2-3 gün kalınabilir yarım pansiyon bir otelde Cunda,Şeytan Sofrası v.s. gezilir yeterlidir. Sarımsaklı'yı ise geçiniz.

niye öyle dedin ya, bende sarımsaklıya gitmeyi düşünüyorum. uzun zaman önce gitmiştim hayran kalmıştım. özellikle Badavut mevkiinde kum ve deniz muhteşemdi. Çok mu değişti acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbani

quote:

Orijinalden alıntı: derdesxa

niye öyle dedin ya, bende sarımsaklıya gitmeyi düşünüyorum. uzun zaman önce gitmiştim hayran kalmıştım. özellikle Badavut mevkiinde kum ve deniz muhteşemdi. Çok mu değişti acep

Alıntıları Göster
    Bu bölgede benimde gitmeyi dusundugum ve hakkinda arastirma yaptigim GRAND TEMİZEL otel var,o bölgenin en iyi oteli gibi gorunuyor.(hersey dahil konseptte),yine bu otel ile ilgili bilgisi olan arkadaslar goruslerini paylasirlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgambo

Cunda Adasında Haliç Park Otelde kalmıştım.Hazıran sonu için Booking.com dan yer ayırırsanız uygun fiyat yakalayabilirsiniz.Güzel ve temiz bir oteldi gittiğimiz zaman.

Haliç park otel Ayvalıkta Ağustos ta ailemle kalmayı düşünüyorum.Denizin pis olduğu ile ilgili çok yorum okudum bilenler cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinbey66

quote:

Orijinalden alıntı: tolgambo

Haliç park otel Ayvalıkta Ağustos ta ailemle kalmayı düşünüyorum.Denizin pis olduğu ile ilgili çok yorum okudum bilenler cevaplarsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    sarımsaklı'da ışık otel var. yarım pansiyon, uygun ve temiz otel arayanlara gönül rahatlığı ile tavsiye edilir.

• pash pasha kullanıcısına yanıt
    cunda inanılmaz güzel. papalina yemeden ayrılmayın derim.tekne turlarına katılın zevkli oluyor. gidip gelirken imkanınız varsa tekne ile giidp gelin daha yararlı olur cundaya. otel olaraksa önerim cunda doğa. karavanlar var orda kalıyorsunuz ama içleri otel odası gibi muhteşem hizmette gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakorsan95

cunda inanılmaz güzel. papalina yemeden ayrılmayın derim.tekne turlarına katılın zevkli oluyor. gidip gelirken imkanınız varsa tekne ile giidp gelin daha yararlı olur cundaya. otel olaraksa önerim cunda doğa. karavanlar var orda kalıyorsunuz ama içleri otel odası gibi muhteşem hizmette gayet iyi
    bende ağustos başı gibi sarımsaklı düşünüyorum daha önce hiç gitmedim benim çocuk 1 yaşında 1de kızım var ve eşim ailecek düşünüyoruz uygun ve çocuk için sıkıntı yaratmayacak önerilerinize açığım bilgisi olan arkadaşlardan konuyu takipteyim araç ile geze geze gitmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir acaba yaklaşık 1 hafta kalmayı planlıyorum

En büyük sıkıntı pansiyon yada apart olayı küçük çocuk için hijyen çok önemli çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 30 Haziran 2014; 22:21:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

bende ağustos başı gibi sarımsaklı düşünüyorum daha önce hiç gitmedim benim çocuk 1 yaşında 1de kızım var ve eşim ailecek düşünüyoruz uygun ve çocuk için sıkıntı yaratmayacak önerilerinize açığım bilgisi olan arkadaşlardan konuyu takipteyim araç ile geze geze gitmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir acaba yaklaşık 1 hafta kalmayı planlıyorum

En büyük sıkıntı pansiyon yada apart olayı küçük çocuk için hijyen çok önemli çünkü

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Bende nasip olursa 3-10 arası Sarımsaklı'da olacağım. Apart ta kalmayı düşünüyorum. İlk önce daire düşünmüştüm sonra aparta karar kıldık.
    Çok fazla bir beklentim açıkçası yok. daha önce kaldığım apartta kalacağım.
    Yalnız Ramazan ayı Temmuz'a geldiğinden fiyatlar 2 senedir yüksek :( .

• quote:

Orijinalden alıntı: nobodytr

Merhabalar,
    Bende nasip olursa 3-10 arası Sarımsaklı'da olacağım. Apart ta kalmayı düşünüyorum. İlk önce daire düşünmüştüm sonra aparta karar kıldık.
    Çok fazla bir beklentim açıkçası yok. daha önce kaldığım apartta kalacağım.
    Yalnız Ramazan ayı Temmuz'a geldiğinden fiyatlar 2 senedir yüksek :( .

hangi apartı tercih ediyorsunuz ve memnun musunuz acaba çok fazla apart var oralarda gördüğüm kadarıyla fiyat olarak ne seviyelerde tavsiyeniz hangi apart olur ağustos ayı için teşekkürler
  • 2011 yılında Sarmısaklı Sancak Apart'ta 1 hafta ailemle kaldım. Memnun ayrıldık. Denize 5 dk yürüme mesafesinde. Yakınında Bim var. Damacana ile su da getiriyorlar resepsiyona. Akşamları bahçesinde oturuluyor. Güzeldi yani. Fiyatı da uygundu. Yatak odasında klima var. Televizyonu uydurmaydı belki şimdi değiştirmişlerdir.
  • Selamlar Ayvalık tatilcileri.

Şimdi otel önerilerim;

Grand Otel Temizel şehrin içine doğrudur denizi önemsemiyorsanız buyrun.

Haliç Park Hotel; yönetim anlayışı sadece aldığı parayı önemsemektir. Havuzu 1.80cm, denizi kirli, yemekler lezzetsiz ve her nereye bakarsanız japon turist var.

Som önerim Büyük Berk Otel daha gitmedim ama nezih bir tesise benziyor.

Teşekkürler
    İyi forumlar
    İyi geceler
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Ayvalik bölgesi ile ilgili yaptıgım araştırmalar ve en son giden bir tanidigin verdigi bilgilere göre GRAND OTEL TEMİZEL en iyi seçenek gibi duruyor(zaten tatil köyü konseptinde 5 yıldızlı yer isteniyorsa çokda secenek yok).-inş.ay sonunda bende gidecegim-dönüşte yine izlenimlerimi yazarim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.