Şimdi Ara

Sarayın maliyeti 3 milyara koştu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
4
Favori
22.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    trabzonlu değilmisiniz hepiniz aynı kafa... fesli delide sizin oradan çıkma...
  • Alıntı meselesi doğru merak etmeyin taş yerine oturdu.

Adil Kullanım Kotası gibi birşey.
    Aslında sınırsız internet ama belli bir kullanımdan sonra kısıtlanıyorsun.
  • Haberde tıklayınız diye bağlantı vermişler ama şuan aktif değil öyle bir bağlantı ve Cumhurbaşkanlığı web sitesinde de bu konuda bir sayfa bulamadım bakınmama rağmen.
  • TSForever T kullanıcısına yanıt
    3 milyar TL olunca az mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska ülkelerde de boyle diyorsun, ben de buradan anliyorum ki 'baska ulkede diye vatandasin hakki yeniyor benim de hakkim yensin bisey olmaz' diyorsun. Ne diyeyim.

Bu arada baska ülkelerden amerikada saatlik ücret yeri geliyor 15 doları buluyor, senin ulkende saatlik ucret

=(1400)/(25*8*3,15) dolar. Bak senin icin kuru düşük aldim.

Basit matematik.

• quote:

Orijinalden alıntı: parapara

quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

kendi asgari ücretle 20 yıllık evde hala kiracı olarak oturan adam gidip ziyaret etti ya sarayı o zevk ona yeter zaten.

Beklenti nedir? Sokakta mı yaşasın Devlet'in başı?

Çankaya köşkü neyine yetmedi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

quote:

Şu beştepe işi Erdoğan ın en kötü kararı ve icraatıdır. Ak parti ilk seçildiğinde m.vekili lojmanları satılacak ve vekiller hakla iç içe oturacak denilmişti ve lojmanlar satılmıştı. O da en doğru karardı. Halk Erdoğan ı kendi içinden birisi gördüğü için seviyor ama bu beştepe görgüsüzlüğü bu imaja uymadı.

Suriye politikasi ve cozum sureci mi daha kötü? Bu saray mi? Bence bu saray basta dedigim iki felaket politikanin yaninda hicbir sey degil

Çözüm süreci iyi niyetli adımdı, kan dursun diye girişildi ama hata yapıldığı belli oldu.
    Suriye politikası dibine kadar doğrudur. Ak partilisi, başkası yanlış diyebilir bana göre en doğrusuydu.
    Beştepe konusu ise imaj olarak rezalet bir karardı.

Suriye politikasinin başarılı kismi neydi acaba onu aciklarsaniz sevinirim

3 milyon tavşan gibi üreyen mülteci almak. bunlardan 1 milyonu seçmen olsa gelsin oylar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu beştepe işi Erdoğan ın en kötü kararı ve icraatıdır. Ak parti ilk seçildiğinde m.vekili lojmanları satılacak ve vekiller hakla iç içe oturacak denilmişti ve lojmanlar satılmıştı. O da en doğru karardı. Halk Erdoğan ı kendi içinden birisi gördüğü için seviyor ama bu beştepe görgüsüzlüğü bu imaja uymadı.

Suriye politikasi ve cozum sureci mi daha kötü? Bu saray mi? Bence bu saray basta dedigim iki felaket politikanin yaninda hicbir sey degil

Çözüm süreci iyi niyetli adımdı, kan dursun diye girişildi ama hata yapıldığı belli oldu.
    Suriye politikası dibine kadar doğrudur. Ak partilisi, başkası yanlış diyebilir bana göre en doğrusuydu.
    Beştepe konusu ise imaj olarak rezalet bir karardı.

Suriye politikasinin başarılı kismi neydi acaba onu aciklarsaniz sevinirim

3 milyon tavşan gibi üreyen mülteci almak. bunlardan 1 milyonu seçmen olsa gelsin oylar.

3 degil 5 milyonlar hocam

• Dünya lideri adam olsun okadar batı bizi kıskanıyor alamanya kıskanıyor pü size birde laf atmışlar saraya.

• Kendin cebinden çıkan parayı başkalarının sefa sürmesine izin veren başka millet var mıdır ? Haram olsun her kuruşum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 14 Ocak 2021; 16:29:6 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

3 milyara, eski kurla;

1 Volvo
    1 Saab komple alinir,
    kalan parayla yerli motor yapilirdi, haberiniz olsun dedim.

Yoruma bak, bir de artılamışlar. Ayrıca Sözcü'ye inanıp da Yeni Akit'e laf atmak neyin kafasıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Karsisindaki adam aylik 50bin kazaniyormus gibi, 330bin lik bir mercedes e luks denir mi ben demem diyor.

Sizin icin binlerce kutu icinden bir ayakkabi kutusu para kimisinin 10 yillik birikimi.

• http://www.haberler.com/meclis-baskani-basbakan-merkel-i-kovdu-8761579-haberi/

Alın bakın... Almanya Şansölyesi(işte başbakanı) Merkel konuşuyor, gürültü ediyor diye
    Meclis Başkanı azarlayıp arka tarafa gönderiyor.

Şimdi Almanya rezil oldu değil mi? Koskoca devlet başkanını nasıl azarlarsın, nasıl yerinden
    kaldırırsın :)

Milletteki bu padişahçı zihniyet değişmedikçe bu ülke gıdım ilerleyemez. Avrupa'da devlet başkanları
    bildiğin memurdur, o kadar. Öyle bizdeki gibi kendisini bir şey sanmaz yani, sanamaz çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

Haberin başlığında tam bir çakallık yapılmış. 3 milyar da ne peki? Dolar mı lira mı?

Lira olduğunu söylemiyorlar ki millet dolar sansın ooo ne kadar para harcanmış desin.

Haberde verdikleri rakamların da doğruluğuna inanmıyorum. Sözcü denen paçavra sonuçta..

Neden dolar sanalım Abd'de mi yaşıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Ya taktınız bu saray işine ha.Ya adam sanki tapusunu üstüne yaptı.Bu adam gidince başkası gelicek.O gidecek gene başkası...Muhalefet olsun da nasıl olursa olsun.Ülkenin başka derdi kalmadı sanki.Forum değil mübarek CHP il başkanlığı.

oyy klasik akp gençlik kolları argümanı. Ne gerek vardı diyor insanlar? ülkede insanlar açlıktan ölüyor, işsizlik almış başını gitmiş, ekonomi çökmüş senin gibiler de saray övme derdinde.

Ne sarayı övmesi.Ki Belki de yeni anayasaya hayır diyebilirim.Ama işim çılgını çıkardınız.Hayır kimse aç falanda değil.Kimsede batmıyor.Eskidenn olsa dolar bu kadar artacak bak neler olurdu bu ülkede.Herkesin keyfi yerinde rahat ol sen.

• TSForever T kullanıcısına yanıt
    Dolarsa daha vahim hocam

3 milyar tl az mıdır?

Düşündümde yazmayayim be yazsam ne değişçek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Ya taktınız bu saray işine ha.Ya adam sanki tapusunu üstüne yaptı.Bu adam gidince başkası gelicek.O gidecek gene başkası...Muhalefet olsun da nasıl olursa olsun.Ülkenin başka derdi kalmadı sanki.Forum değil mübarek CHP il başkanlığı.

O zaman senin mantiginla biri ilan etsin ben diktatorum ben şuyum ben buyum diye ne de olsa ölecek o kisi. Bu sarayı savunmak vicdansızlıktır

Ne alaka???Sarayı mı savundum şimdi.Hayır yapılmış bitmiş artık.Ne yapalım.Vuralım kepçeyi yıkalım mı??En azından ülkenin bir taşınmazı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herons

quote:

3 milyara, eski kurla;

1 Volvo
    1 Saab komple alinir,
    kalan parayla yerli motor yapilirdi, haberiniz olsun dedim.

arttırıyorum

1 adet oracle

1 adet bmw

yeter mi?

yetmez...
    kalan paraylada
    1 adette airbus ekleyelim.

3milyar dolar değil.

3 milyar tl geçiyor.

oda aşağı yukarı 800 milyon dolar yapar

bu parayla volvoyu nasıl alıyon?

ver gazı gelsin battık zaten

Okuma yazmasi olmayan AKP'li, bak sana yazdigim mesaji geri aciklayayim:

Turkiye BATMADAN onceki ESKI kurla diye ESSEK kadar yazmisim mesajda; gormediysen terkar oku. Saray insa edilirken dolar 3.5 TL degildi, Volvo satilirken de 3 milyar tl 800 milyon dolar yapmiyordu, sene 2010 idi, kapis ?

Volvo 1.2 milyara, Saab da 600 milyon dolara Cinlilere satildi.

http://www.topgear.com/car-news/volvo-news-volvo-sold-chinese-2010
    https://en.wikipedia.org/wiki/Saab_Automobile

2010'da dolar 1.47 idi, 3 milyar TL 2 milyar dolar eder. Insa edildigi tarihe baksan, DOLAR 2TL idi, 1.5milyar dolar eder. Volvo'yu alir, ustune para bile kalirdi.
    Bir halttan haberiniz olmadan gelip burada ona buna laf yetistirmeye calisacaginiza, dediginiz sey hakkinda bilginiz olsun, yoksa kapagi yer apisir kalirsiniz.

1.si senin gibi kör cahiller herkesi akpli diye yaftalıyor ama burada çaktın.
    okadar cahil ve okadar geri ki yaptığım ironyi anlayacak zeka kırıntısı bile yok.
    yurt dışında çokmu kaldın çocuk?
    Türkçe den bihabersin.

2.si

bana okuma yazma bilmeyen demişsin
    kendinin okuma yazma özürlü olduğun kendi kaynağını açıklayamamandan belli
    1.2 milyar dolar yazmıyor kaynakta
    1.2 milyar sterlin yazıyor
    1.8 milyar dolar yapar.

ah kör cahil çocuk ahh

kendini perişan edip bayaa bi araştırmaya girmişsin o şirketlerin kaç milyar dolar borcu olduğunuda araştırsaydın keşke

neyseki senin gibi bu konuda bilgisiz değilim.

kapaklık bir durum yok sen ve senin gibi über zekalı tayfan suan oy katsayısı gelsin diye çırpınıyor.
    asıl kapağı veren vermiş elinize

rezil kepaze oldun uza şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herons -- 20 Ocak 2017; 15:53:30 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.