Şimdi Ara

sapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Sapphire rx480 nitro+ 8gb 05.09.2016 tarihinde sıfır almıştım. Garantisi, faturası yok. Kutusu Konya'daki evde. Haftaya getireceğim. Sadece oyun amaçlı kullanıldı. Ağırlıklı olarak CS:GO ve Age of Empires oynandı. Oynanan diğer oyunlar: Metro Exodus, Witcher 3, GTA 5, Battlefield 1, Rainbow Six Siege ve Sea of Thives. Bugün(19 eylül) denemek için tekrar taktım kartı. CSGO'da maksimum 58 derece gördü. Macunu yeni değiştirdim. Ciddi ilgilenen arkadaşlar için benchmark veya oyun testi yapıp ekran görüntüsü ekleyebilirim. Fiyat olarak 650tl düşünüyorum. İstanbul/ Ataşehir'deyim.
    sapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tlsapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tlsapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tlsapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tlsapphire rx480 nitro+ 8gb - 650tl

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Elden alabilecek kişiler için gerçekten güzel fiyata güzel kart. Bu paralara bu kartın yarı performansını ancak verebilen 1050 ti bulmak bile zor hale geldi ne yazık ki. Size tavsiyem referansı yüksek ve güvenilir üyelere önce kargo sonra ödeme seçeneği ekleyin bu sayede satışı daha kolay olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.