Şimdi Ara

Sapphire RX 580 8GB Nitro+ Special Edition (SE) FIYAT: 2750

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Sapphire RX 580 8GB Nitro+ Special Edition (SE) FIYAT: 2750

Fiyatta pazarlık payı yoktur. Fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum.

2019 Haziran ayında aldığım ve oyun için bilgisayarımda kullandığım RX580 kartımı satıyorum.

Daha üst modele geçtiğim için kart 3 aydır boştadır. Yeni kartın taksitlerine yardım amaçlı satışa çıkarılmıştır. Bu sebeple takas yoktur.

Kartta kesinlikle mining yapılmamıştır. Temiz kullanılmıştır. Fatura ve garantisi yok. Kutusu ve kutu içerikleri mevcuttur.

İstanbul Üsküdardaki evimde test edip alabilirsiniz. Bilgisayarda yeni nvidia kart takılı olduğu için test yapmak isterseniz kendinizin windows yüklü ssd/hdd ile gelmenizi rica edeceğim.

Kart RX 580 varyasyonları arasında en güçlülerindendir. Soğutucusu kartı 65 derecenin üstüne çıkartmıyor. Tabiki bu değer ses benim için önemli olmadığından agresif fan curve ile. Maksimum performans isterseniz 73 dereceye kadar çıkıyor. 73 derece sorun yaratmıyor internette araştırdığım kadarıyla kart 85 dereceye kadar maksimum performans ile çalışıyor. Ben kullandığım süre boyunca 73 dereceyi geçtiğini görmedim.

Fabrika overclockludur 1430mhz. Ben genelde e-spor oyunları oynadığım için undervolt yaparak kullandım. Bilmeyenler için undervolt işlemi kartın hızını düşürerek daha düşük volt seviyelerinde çalışmasını sağlamakla beraber kartın sıcaklık derecelerini düşük tutar. Bu şekilde kartın ömrü uzamış olur. 5 - 6 sene içerisinde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza eminim. Normal şartlarda kartı arada temizlerseniz en az 10 sene daha sorunsuz çalışır.

Kartın gözüken tarafında adreslenebilir RGB Sapphire yazısı bulunmaktadır. Sapphire'ın TRIXX uygulamasıyla rengini değiştirebilirsiniz. İsterseniz rengi değiştirdikten sonra uygulamayı silebilirsiniz.

Elden teslim dışında önce havale/eft sonra istediğiniz firma ile kargolanır. Kargo için paketleme malzemem mevcut. Zaten kartın orjinal kutusu ve koruma süngerleri duruyor. Ancak ben üstüne bubble wrap ile sağlam bir şekilde paketleyeceğim.

Fotoğraflardan biri aktif olarak çalıştığı zamandandır. Diğerlerini 2 Ekim itibariyle yeni çektim.

Fiyat piyasaya göre güncellenmiştir: 3500>>>>>2750 SON FİYATTIR PAZARLIK TEKLİF ETMEYİNİZ.

506

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat piyasaya gore guncellenmistir. 3500 :>> 2750

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• +takip

• Takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • başkan rx 590 kartımı 2500 tl ye satamıyorum bu fiyata gitmez boş boş bakarlar çok merak ediyorum 1000 tl yapsan gene boş boş bakıp geçeceklermi emin olamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost recon advanced -- 23 Ekim 2022; 1:28:9 >
  • ghost recon advanced kullanıcısına yanıt

SENIN EKRAN KARTI ICIN KONUSALIM UYGUN DERSEN

ALIYIM

KAC YILLK

DURUMU NEDIR

PM GITMIYOR GALIBA

AHNGI SEMTESIN FIATTA NE OLUR

HABER BEKLIYORUM

• ghost recon advanced kullanıcısına yanıt

SENIN EKRAN KARTI ICIN KONUSALIM UYGUN DERSEN

ALIYIM

KAC YILLK

DURUMU NEDIR

PM GITMIYOR GALIBA

AHNGI SEMTESIN FIATTA NE OLUR

HABER BEKLIYORUM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.