Şimdi Ara

[SATILDI] Satılık Sapphire Nitro+ RX 580 8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık Sapphire Nitro+ RX 580 8GB
    Kart amazon almanya'dan alınmadır. Fatura tarihi 6 Aralık 2017, garantisi bitti. Kutusu duruyor ama anti statik poşeti yok.

Mining furyasının pik yaptığı dönemlerde hobi olarak mining yapılmıştır, yaklaşık 6-9 ay diyelim. Üst modele geçtiğimden satıyorum.

İstanbul içi boğaz'a yakın yerlerden elden vermeyi düşünüyorum. Kargoya vermeyi düşünmüyorum.

Fiyat: 1000 TL, ŞİMDİLİK PAZARLIK DÜŞÜNMÜYORUM, fiyat bırakmakta serbestsiniz tabii, alanı olmazsa önümüzdeki günlerde güncelleme yaparım. Düzenleme: Bir forumdaşımın uyarısı üzerine, ekleme olarak acelemin olmadığını belirtirim, önümüzdeki günleri de 3-5 gün olarak algılamamanızı rica ederim.

Silikonu iyi bir model, %90 verimliliği var, ASIC değeri de öyle, isteyen overclock yaparak vasataltı bir rx 590 gibi kullanabilir ya da flashlayabilir.
    Ben genel olarak 1320/2000, 950mv/900mv ve 1400/2000, 1050mv/900 mv olarak kullandım ama oc ile 1500/2075 1150mv/950mv'de kullanabilirsiniz ama çok zorlamaya gerek yok bence.

Bonus Olarak:
    Alacak arkadaş 100 lira karşılığında aliexpress'ten alınma blue switch mekanik klavye verebilirim. 1,5 sene kullandım, evdeki insanların gerilim katsayısını arttırdığından 6 aydır duruyor. Kutusu yok maalesef.

"A" tuşunu 100'de 1 algılamadığı oluyor veya bende sıkıntı var, zaten sıkıntı yaşarsanız scrolllock tuşundaki switch ile değiştirebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat takip +++
  • Bir forumdaş aracılığıyla forum dışına satılmıştır.

Konu kapanabilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.