Şimdi Ara

Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
    merhabalar arkadaşlar vatan bilgisayardan alınma garantisi devam eden yaklaşık 1 yıl garantisi kalan Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı nı üst modele geçmek istediğim için satıyorum kutusu faturası ve kutu içeriği mevcuttur.

fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum piyasadaki fiyatlarıda araştırabilirsiniz gayet performanslı zorlanmamış bir karttır,tower kasada 6 adet 12mm fan ile rahat rahat hali hazırda kullanılmaktadır.Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

takas olarak üst model nvidia ekran kartları tekliflerine açığım altı üstü konuşulur
    ödeme konusu daha önceki satışlarımda yapıldığı gibi önce havale ardından kargo şeklindedir ilgilenen arkadaşlara şuan kasada kullandığım için resim çekme fırsatım olmadı ama isteyene detaylı resimleri atabilirim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-380-nitro-dual-x-oc-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.htmlSapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Şubat 2020 Satıldığı Şehir : Kahramanmaraş,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• r9 380 1.100 lira ve uygun ?
  • Hocam biraz üzebilir ancak sizin cafe fiyatları dh forumda rağbet görmez. Hatta çok eleştiri alırsınız. Birkaç ilan üstte Ada İnternet adlı kullanıcının ilanına göz atın. Düz 380 de değil. Asus strix 380x modeli 650 tl. Bilmem anlatabildim mi
  • 29 Mart 2017 de 6 aylık aynı model ekran kartını 650 liraya sattım, 2 yılda piyasa değerlendi herhalde..
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    değerli yorumun için teşekkür ederim internet cafede kullsnılmış veya sıfır diye satılan mining görmüş bir kart değil kişisel bilgisayarımda kullandığım bir karttır fiyatı uygun gördüğüm şekilde revize ettim ürün garantilidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • değerli yorumun için teşekkür ederim internet cafede kullsnılmış veya sıfır diye satılan mining görmüş bir kart değil kişisel bilgisayarımda kullandığım bir karttır fiyatı uygun gördüğüm şekilde revize ettim ürün garantilidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ErDemlik

değerli yorumun için teşekkür ederim internet cafede kullsnılmış veya sıfır diye satılan mining görmüş bir kart değil kişisel bilgisayarımda kullandığım bir karttır fiyatı uygun gördüğüm şekilde revize ettim ürün garantilidir
    Hocam o garantili temiz topuna girersek 380x ten ortalama %30 daha hızlı rx570 sıfırı şuan hepsiburadada 910 tl. Forumu sahibinden gibi sitelerle karıştırmamanızı tavsiye ederim zira buradaki kullanıcıların ürün / piyasa / performans değerleri bilgisi ülke ortalamasının çok üzerinde. Sizin için zaman kaybı olmaması adına söylüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim farkındayım şansımı deneyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.