Şimdi Ara

Sapphire R9 280 Dual-X İncelemesi ''FİYAT PERFOMANS KRALI'' (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
11
Favori
39.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 hafta önce 4 yıllık bu kartı 400 liraya sattım cidden çok iyi karttı. Ama üstüne 475 lira koyup sıfır Asus rog strix RX 570 almak çok daha güzel oldu
  • Eskiden kullanıcısı oldukça fazla olan bir kartmış sanırım.Sorunum şu; kartın tek fanı normal kullanımda çalışmıyor, manuel olarak fan hızını %85'e çektiğimde ikisi ancak çalışıyor.bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgota

Eskiden kullanıcısı oldukça fazla olan bir kartmış sanırım.Sorunum şu; kartın tek fanı normal kullanımda çalışmıyor, manuel olarak fan hızını %85'e çektiğimde ikisi ancak çalışıyor.bu sorunu yaşayıp çözebilen var mı?
    Bendeki kartta tek fan çalışıyor 80 dereceye gelince diğer fan çalışmaya başlıyor. Çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

2 hafta önce 4 yıllık bu kartı 400 liraya sattım cidden çok iyi karttı. Ama üstüne 475 lira koyup sıfır Asus rog strix RX 570 almak çok daha güzel oldu
    Hocam son zamanlardaki oyun performansı nasildi size göre? Evde 4930k ve R9 280 dualx sistem var, ancak ben başka yerde yasadigimdan evde tozlaniyor. Giderken yanımda götürmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne karttı be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedinin giremeyeceği bir trafoya bağlamak lazım.Ram yönünden biraz zenginleştirilse zamane kartların bir çoğunu tokatlar.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.