Şimdi Ara

Sapphire R9 280 DUAL-X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Ben sizden yardım istemiştim sizde yardımda bulundunuz ama sorun var.
    r9 280 ni pc ye taktım ve bilgisayarı açtım ayarlar en düşükte olduğu halde 60-70 arası fps alıyorum neden yardım ederseniz mutlu olurum.

• Diğer bileşenler nedir? Hangi oyunda hangi çözünürlükte ve hangi ayarlarda 60 70 fps alıyorsunuz da sorun buldunuz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReBeater kullanıcısına yanıt
    1) Diğer sistem bileşenlerin nedir?
    2) Hangi oyunda 60-70 fps alıyorsun?

• İntel core 2 işlemci
    ekran karı zaten biliyorunuz anakart motherboard asus
    kasa nın modelini bilmiyorum döküntü biraz
    ram lar 4 gb biri rampage biri nin modelini bilmiyorum.
    ekran kartım kötüydü değiştirdim aynı fps yi almak üzücü bende en az 150 de oynarım diyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyreequel

1) Diğer sistem bileşenlerin nedir?
    2) Hangi oyunda 60-70 fps alıyorsun?

Hangi oyunlarda 60-70 fps alıyorum
    1-dota 2 de orta sevye grafikler
    2-csgo
    3-...
  • Demekki eski ekran kartınıda tam performans kullanamıyormuşsun.İşlemci+Anakart değiştirmeniz gerekir.İşlemcin ekran kartının gücüne yetişemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RKeles93

Demekki eski ekran kartınıda tam performans kullanamıyormuşsun.İşlemci+Anakart değiştirmeniz gerekir.İşlemcin ekran kartının gücüne yetişemiyor.

İşlemcim iyimi bilmiyorum Anakartım biraz kötü anakartı değiştirirsem ram lerde değişmek zorunda kalır buda bana pahalıya patlar
  • quote:

Demekki eski ekran kartınıda tam performans kullanamıyormuşsun.İşlemci+Anakart değiştirmeniz gerekir.İşlemcin ekran kartının gücüne yetişemiyor.

45 dereceden yukarı çıkmıyor zaten birde anakart ta biraz yamuk durdu ama biraz onu nasıl çözcem
  • Kardeşim hangi lga775 işlemciye r280 takarsan tak darboğaz olur yani islemci ekran kartına yetişemez boşuna o kadar para verdin alsaydın bir 750ti daha iyi olurdu...

Sadece ekran kartı ile olmuyor O işlemci ile olmaz o iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 14 Haziran 2015; 18:15:19 >
    Eğik durması kartın uzunluk ve ağırlığıyla ilgili bu sorun değil.
    45C geçmemesinin nedenide kart gerçek gücünde çalışmadığı için.
    Anakart+İşlemci+Ram güncellemesi yapılması gerek.En ucuz yoldan 771 xeon e5450 gibi bir işlemci modlanabilir.Anakart marka model nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReBeater

quote:

İşlemcim iyimi bilmiyorum Anakartım biraz kötü anakartı değiştirirsem ram lerde değişmek zorunda kalır buda bana pahalıya patlar

Eğer sadece soylediğin oyunları oynuyorsan 280 tam performansını gosteremesede gayet yeterli fps masraf yapmana şimdilik gerek yok.. Ama tutupta bir battlefiel 4, far cry 4 vs oynamayi planliyorsan uzgunum.. Pamuk eller cebe

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin Baki ALKAN

Kardeşim hangi lga775 işlemciye r280 takarsan tak darboğaz olur yani islemci ekran kartına yetişemez boşuna o kadar para verdin alsaydın bir 750ti daha iyi olurdu...

Değiştirmek için gittik bugün ama bizim şirket üzerine olduğu için değişim izni lazımmış o da 5 haftada alınır dedi babam bende bunu taktım.
    oldu diye devam ettim.
    Darboğaz yaparsa işlemcide sorun olurmu.
    işlemci kendi içinde çıkan söğutmayı kullanıyor çok ısınırmı.
    Herhangi bir sorun oluşmaz sadece tam verim alamazsın ekran kartından o kadar dediğim gibi boşuna o kadar parayı verdin gidipte gtx750ti alsaydın bundan daha iyi sonuçlar görebilirdik, hiç değilse işlemci bu kadar yavaşlatmazdı ekran kartını.

• quote:

Eğik durması kartın uzunluk ve ağırlığıyla ilgili bu sorun değil.
    45C geçmemesinin nedenide kart gerçek gücünde çalışmadığı için.
    Anakart+İşlemci+Ram güncellemesi yapılması gerek.En ucuz yoldan 771 xeon e5450 gibi bir işlemci modlanabilir.Anakart marka model nedir ?

Bayram var Önümüzde Para Toplar almaya çalışırım zaten güç kaynağı ile kasayada ihtiyaç var hepsini yenilersem bildiğin pc toplamış olurum.
    anakart modeli:
    Asus Motherboard P5G41-MLX
    Anakartım düşük.
    vatana gittiğimde işlemciye idare eder onu dedi.
    Güç kaynağım 420w onun içinde fazla zorlucak oyunlar oynama dedi güç kaynağı alana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin Baki ALKAN

Herhangi bir sorun oluşmaz sadece tam verim alamazsın ekran kartından o kadar dediğim gibi boşuna o kadar parayı verdin gidipte gtx750ti alsaydın bundan daha iyi sonuçlar görebilirdik, hiç değilse işlemci bu kadar yavaşlatmazdı ekran kartını.

Yazdığımı okudunmu?
    Aldık şirket üzerine özel izin gerektiriyormuş değiştirmek için buda 5 hafta sürer dedi bende olunca çalışınca devam dedim.
    Bu sorunlar çıktı işte
    Anakartınız 775soket anakartlar içinde gayet iyi özelliklere sahip.Q6600 , E5450 , Q8300 vb. alıp darboğazdan bir miktar kurtulabilirsiniz.Ekran kartını iade edip R7 265 , 750Ti alıp, artan para ile işlemci güncellemenizi öneririm.
  • quote:

Anakartınız 775soket anakartlar içinde gayet iyi özelliklere sahip.Q6600 , E5450 , Q8300 vb. alıp darboğazdan bir miktar kurtulabilirsiniz.Ekran kartını iade edip R7 265 , 750Ti alıp, artan para ile işlemci güncellemenizi öneririm.

Saol En iyisisin sen güzel fikir babam bana şaka yapmış 5 dk da halledermiş.
    Ben sana PM atıcam ordan bişi dicem sana.
  • quote:

Intel Core2 Quad Q8300 @ 2.50GHz
    işlemcim zaten bu darboğaz dan kurtulabileceğimi sölediğin işlemciden var.
    işlemci soğutucu alayım mı?
    651tl ye aldım 750ti 550 tl üzerine alayım kasa işlemci işlemci soğututcu güç kaynağı vb
    ???
  • Yardım eden varmı!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.