Şimdi Ara

Sapphire Pulse RX 570 Oyun Esnasında Hata (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GodPan

rx'lerin çoğunda bu sorun kronik sorun var.rx 470-480 570 580 black screen diye aratırsanır,bir çok sonuç çıktığını görürsünüz.çözümüde yok.

Birde kronik sorun oldu aşısı falandamı yokmuş?
    Sorunu çözemezsiniz çünkü hala 500wattın yeteceğini düşünüyorum mantığındasınız o 500watt kaça bölünüyor ekran kartına ne veriliyor hiçbir konuda bilginiz yok.
    Kapasitör yaşlanmasını bilirmisiniz o kronik bir sorun işte kimsenin kaçamayacağı.
    Hem güçsüz psu kullan hem 12v hattını 2 ye böl hemde psu eski olsun sonra amd sürücü sorunlu kart çöp.
    Sizlere konsol lazım niye pc işine giriyorsunuzki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 4 Nisan 2019; 14:9:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Psu değiştirmek için illa o psunun tüm sistemi bozmasını beklemek istiyorsanız tamam bak ozaman hak veririm.

• Yarın gel amd'de işe başla.

Bizim aklımız yetmiyor 2016'dan beri başka pc'de demedik kartı ?

Bende asus var rx 470 kapanıyor,abimde msi var kapanmıyor,arkadaşımda sapphire var kapanıyor.

Forumlarda adamlar neler neler yapmış daha çözeni görmedim.Çok biliyormuş gibi gelmiş burada 500w diyorsun hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

Yarın gel amd'de işe başla.

Bizim aklımız yetmiyor 2016'dan beri başka pc'de demedik kartı ?

Bende asus var rx 470 kapanıyor,abimde msi var kapanmıyor,arkadaşımda sapphire var kapanıyor.

Forumlarda adamlar neler neler yapmış daha çözeni görmedim.Çok biliyormuş gibi gelmiş burada 500w diyorsun hala
    Tek kanal 12v 750 watt 80 pluss power var aynı sorunu yaşıyorum
  • Arkadaşlar merhaba. Son konuştuğumuzdan beri yazılımda güncelleme yapmadım, henüz sorunla tekrar karşılaşmadım. Buradan tekrar güncellemeye devam edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Birde kronik sorun oldu aşısı falandamı yokmuş?
    Sorunu çözemezsiniz çünkü hala 500wattın yeteceğini düşünüyorum mantığındasınız o 500watt kaça bölünüyor ekran kartına ne veriliyor hiçbir konuda bilginiz yok.
    Kapasitör yaşlanmasını bilirmisiniz o kronik bir sorun işte kimsenin kaçamayacağı.
    Hem güçsüz psu kullan hem 12v hattını 2 ye böl hemde psu eski olsun sonra amd sürücü sorunlu kart çöp.
    Sizlere konsol lazım niye pc işine giriyorsunuzki.

Alıntıları Göster
    Siyah ekran sorunu R9 serisinde de vardı. Kronik sorun hocam işte kabul edin. 2-3 yılda dedikleriniz olmaz. AMD forumunda konusu da var gayet.

• Beyler herkese merhaba. Uzun uğraşlar sonucunda sorunumu çözdüm. Sürücü yazılımımı yüklerken radeon settings'i yüklemedim arkadaşlar. Sadece ekran kartı sürücüsünü yükledim. Henüz sorun çıkarmadı. Sanırım doğru update gelene kadar bu şekilde idare edeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.