Şimdi Ara

★★★ Sapphire Kullananlar Kulübü ★★★ (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz kardeş rx 460 2gb.Pc pazartesi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 280x dual x kullanıcısıyım
  • %99 senin suçun olduğuna kanaat getirdim ya da böyle bir şey yok sırf kötülemek için yazıyorsun gerçekten anlamak güç.
  • Yaz r9 390x

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire 8gb RX 470 Nitro+ eklerseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

R9 380 almayı düşünüyorum 4GB Backplate olanından memnun musunuz ?

backplate modelinden kullanıyorum şubat ayında almıştım. şuana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı sıcaklık olarak gta 5 ve far cry 3 denedim maksimum 71 dereceyi gördüm bu derecede fanlar %50 hızda çalışıyordu ve ses gelmiyordu. Tek bir oyunda sıkıntı yaşadım ryse son of rome ondada driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum oyun belli bir süre sonra donuyordu ve bilgisayara el ile reset atmak zorunda kalmıştım. Oyunu iade ettim daha sonra.
  • yakın zamanda aranıza r9 380 yada rx 470 ile katılacağım. Şimdilik sapphire 6570 kullanıyorum ama eklemeyin isterseniz listenin kalitesini düşürür .d
  • R9 380x kullanıyorum eklersen sevinirim

• Rx 470 4gb nitro+

• Eskilerden Atı redaon hd 4850 1gb 256 bit kullanıcısıyım ekran kartı çok ısınıyor win 10 desteği yok.Kasanın kapaklarını söküyorum ets 2 açıyorum orta seviyede 1080p de fan hızını uygulama vasıtasıyla 65-70 yapıyorum o halde bile 75 dereceyi görüyor.Artık değiştirme zamanı geldi.Yeni bir pc toplamayı düşünmüyorum en yüksek oynadığım oyun ets2 amd rx 460 alsam işimi görür mü?

Sistemim:Asus Ph861 mx-Lr2.0
    8 gb 1333 mhz ram
    İ5-3330 veya 3320 3.2 ghz
    250 watt güç kaynağı (değiştirmek istemiyorum)Kasada harici fan yoktur.
  • andires42 A kullanıcısına yanıt
    rx 460 yeter hatta fazla bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

rx 460 yeter hatta fazla bile.

Teşekkür ederim.
  • Rx 470 almayi düşünüyorum nasıl ii bir kararmi çünkü rx 480 çıkmadı ve beklemek istemiyorum artık sapphire almak istiyorum ama sıcak falan deniliyor ne yapmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar.ea

Rx 470 almayi düşünüyorum nasıl ii bir kararmi çünkü rx 480 çıkmadı ve beklemek istemiyorum artık sapphire almak istiyorum ama sıcak falan deniliyor ne yapmaliyim

Şuanda alınabilecek ideal kart. Bu arada hepinizi eklemiş bulunmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

yakın zamanda aranıza r9 380 yada rx 470 ile katılacağım. Şimdilik sapphire 6570 kullanıyorum ama eklemeyin isterseniz listenin kalitesini düşürür .d

Aga aldıgın zaman yaz ekleyim.
  • Bide burdaki sapphire rx 470 kullanicilari nasıl bilmek istiyorum lütfen sapphire 470 kullanicilari cevap bekliyorum

• R9 280x vapor x kullaniyorum ama 9 ay kullanamicam. Ygs / lys

• Bende r7 265 dualx var. 2 gb gdr5. Satip rx 460 mi alsam.

• dun vatandan 8 gb rx 470 nitro aldim kapali kutu neyse eve geldim taktim goruntu yok fanlardan biri problemli surtunme sesi var surekli , saat 21.40 atladim arabaya 11 km otedeki vatana son sk yetistim, sapphire ellerinde vardi ancak canimi sikmisti bi kere asus strix vardi onu aldim eve geldim taktim hooba yine goruntu yok eski karti taktim yine goruntu yok eski karti pci ex 2 ye taktim goruntu geldi bios sifirladim , asusu taktim hdmidan bagli goruntu geldi bilgisayar acildi, sifir kutulu cihazin bile faninin arizali olmasi ilginc geldi ancak uretim asamalarinda bu tur detaylar hatalar olabilir , anakart p8p67le islemci i7 3770 16 gm ram psu 450w asus

• Sapphire in garantisi neresi vatandan vermek istemiyorum arızalı çıkarsa elime yine çek tutuştururlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.