Şimdi Ara

Sapphire hd6850 satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Model, Sapphire'in referans modelidir, 1gb belleğe sahip olup referans 3D mark 11 puanı 3.500 civarıdır. Garantisi henüz yeni sona erdi, son derece temiz kullanılmış ve herhangi bir hasar görmemiştir.

Kartın gücünü görmek açısından, Trixx programı ile O.C testleri yaptığımda 3D Mark puanı 3.950 civarına kadar çıktı. Sıcaklık 52 derece ortalama, tamamen stabil. Bu da şu demek, kartı aldığınızda gönül rahatlığıyla O.C yapabilir ve bugune kadar satılan en güçlü modellerden olan Cyclone hd 6850'den bile yüksek performans alabilirsiniz. Kartın performansını görmek açısından şu konuma da göz atabilirsiniz:

http://forum.donanimhaber.com/m_80976672/tm.htm

Zaten bu kartı bilen bilir, dünyada en çok satan fiyat performans modellerindendir. Alan arkadaşa hayırlı olsun, teklif ve bilgi alışverişi için pm atınız.

(ciddi alıcılara kasanın içini açıp kartın fotoğrafını çekip gönderebilirim)

Fiyat 185 TL ve sondur. Kargo alıcıya aittir. Teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovahkiin_16 -- 9 Eylül 2013; 22:15:22 >

• ne kadar daha garantisi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: west64

ne kadar daha garantisi var?

Edit: Hocam, garanti belgesi mevcut ancak internetten sorgulatınca tam 2 yılın henüz yeni dolduğunu gördüm, 2 ay önce dolmuş süresi. Ben yine de belgeyi kutuya koyacağım, bir sıkıntı olursa diye. Ama kartta bir sıkıntı çıkacağına hiç ihtimal vermiyorum. Sapphire kaliteli bir markadır. Daha önce hd 4830 modelini 4 yıl kullanmıştım ve hiç sıkıntı olmamıştı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovahkiin_16 -- 9 Eylül 2013; 22:13:27 >
  • Ürün satılmıştır. Herkese iyi forumlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.