Şimdi Ara

SAPPHİRE HD5830 tavsiyeniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdslar onceden bu kartı cogu arkds onermıyordu fiyatından dolayı 5850 ye yakın bir fiyat olmasından dolayı ama suan sıfır olarak 230 tl ye alabiliorum ...sizce bu fiyata alınmalımı yoksa 340 tl ye HD6850 veya GTX460 mi almak mantıklı?...
    amacım aralık ayına kadar(askere gidecem) bir kac oyunu HD monitorde rahat bir sekilde oynatması.asker donusu buyuk ihtimal hepsi mazide kalacak zaten bu teknoloji hızında..diger pc parcaları yeteri kadar gucludur.onlardan yana bir sıkıntı olmaz..:)..tesekkrler...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 230,00 Liraya alabiliyorsanız sıfırını, iyi fiyat. 230,00 liraya f/p olarak yeterli bir kart oluyor. 3-5 aylık kullanım ve sonrasında eskimeye bırakılacak ya da satılacak parça için daha fazla vermeye gerek yok. Biraz ayar kısar yinede her oyunu oynarsınız.
  • Müşavire katılıyorum, ayrıca eğer gene de oynamak istiyorum diyorsanız 6850 daha iyi bir seçim olacaktır.
  • fiyat uygun kaçırma
  • fiyat çok iyi o fiyata daha iyisi yok kaçırma derim
  • arkdslar aslında iki secenek arasında gidip geliyorum suan ...biri bu kart sıfır 236 tl digeride 260 tl asus gtx460 ama ıkıcı el 6-7 aylık kart..kararsız olmak nekadar kotu biseymiş..
  • o fiyata 5830 daha üyü olacaktır zaten 460 la aralarında pek fark yok
  • nerede hocam soyleyınde alalım
  • adanada bilgisayar toptancısından bize ozel fiyat:D.....sana kargo maliyetiyle 245-250 tl ye mal olur istersen alıp gonderebılırım:D...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

o fiyata 5830 daha üyü olacaktır zaten 460 la aralarında pek fark yok

1gb GTX460 ile aralarında dağlar kadar fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxt symbian

quote:

%5-15 kadar fark var iki kart arasında.Ha bazı oyunlarda geçtiği de oluyor 5830'un ama genel manada böyle.Fiyatları bilmiyorum ama %15 ten fazla bir fiyat farkı varsa 460 ile 5830 arasında 5830'u seçin

• quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

quote:

quote:

%5-15 kadar fark var iki kart arasında.Ha bazı oyunlarda geçtiği de oluyor 5830'un ama genel manada böyle.Fiyatları bilmiyorum ama %15 ten fazla bir fiyat farkı varsa 460 ile 5830 arasında 5830'u seçin

arada %18 fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: merman

arkdslar onceden bu kartı cogu arkds onermıyordu fiyatından dolayı 5850 ye yakın bir fiyat olmasından dolayı ama suan sıfır olarak 230 tl ye alabiliorum ...sizce bu fiyata alınmalımı yoksa 340 tl ye HD6850 veya GTX460 mi almak mantıklı?...
    amacım aralık ayına kadar(askere gidecem) bir kac oyunu HD monitorde rahat bir sekilde oynatması.asker donusu buyuk ihtimal hepsi mazide kalacak zaten bu teknoloji hızında..diger pc parcaları yeteri kadar gucludur.onlardan yana bir sıkıntı olmaz..:)..tesekkrler...

Merman kardeşim, henüz dün arkadaşıma bu kartlardan iki tane alarak crossfire yaptık. Fiyatlarında etkisiyle arkadaşın kanına girdim biraz :)). F/P oranında şuanda gerçekten çok iyi bana göre. Tanesini 260'a aldık Vatan bilgisayardan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arada %18 fark var.

Neye göre?Olsa da fiyat farkı %18 var mı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arada %18 fark var.

Techpowerup oyun testlerine göre

• HD5830 ile GTX460 mukayese edilmez. GTX460 her durumda daha iyi bir karttır. Varsayılan hızlarında HD5830 dan zaten daha iyi iken OC potansiyeli ile çok daha üst seviyelere göz diken bir kart.

İkinci el de olsa, faturalı, garantisi devam eden, sağlam bir GTX460 (260,00 lira ise helede) her şart altında 230,00 liraya alınan sıfır HD5830 a tercih edilmeli bence.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arada %18 fark var.

Techpowerup oyun testlerine göre

Tek bir siteye göre karar veriyorsun.Aferin.Bu kafayla devam et.

• arkdslar suan SAPPHİRE 5830 u almıs bulunmaktayım kartı 3dmark06 ya gore 18000 puan aldım ve yuk altında sıcaklık max 65 derece ve ses yok denecek kadar az...tabıkı fan yuzde 100 olunca artıyor baya ama otomatıkde hıc duyulmuyor......ayrıca adanada nemden dolayı hava sıcaklıgı golgede 38-40derece:D bunuda goz onunde bulundurun .....birazdan oyunlarda da test edecemm...
    butun arkdslarıma degerli yorumları icin tesekkr ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merman -- 12 Temmuz 2011; 15:00:26 >
  • Hayırlı olsun, kötü kart değil. Hele de 230,00 liraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hayırlı olsun, kötü kart değil. Hele de 230,00 liraya.

MUSAVİR yorumun ıcınde tesekkr ederim ama bu kartı taksıtle almak daha kolay olacak benım o yuzden bunda karar kıldım ayrıca suphesiz...gtx460 bu karttan iyidiir:D en basitii nvidia dır:D...ama fiyat olarak uygun olunca amd almak zorunda kaldım(bu kendı yorumumdur)..

TESEKKRLER...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.