Şimdi Ara

SAPPHIRE ATI HD 2600 PRO Uyarmı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAPPHIRE ATI HD 2600 PRO 512MB 128 BIT DDR2 (DirectX 10) PCI-E x16 EKRAN KARTI (11117-02-20R)

Ekran Kartı almayı düşünüyorum.. Özellikle Cyrsis gibi oyunları oynamak için fakat sistemimle uyumlu olurmu bir sorun çıkarmı bilmiyorum.. Bir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.. Forumda aradım ama tatmin edici cevap bulamadım :( Veya bilgilenebileceğim konu linki!!

Sistem:
    Anakart Adı: MSI P4M900M/P4M900M2 (MS-7255 v2) 64 bit
    Ram : 512 MB DDR2 SDRAM

Ayrıca mevcut ekran kartım anakart enterge olduğu için yenisini takınca bi sorun yaşarmıyım..?

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.. Teşekkürler...

• öncelikle nakartında pci express yuvası var ise o ekran kartını rahatlıkla kullanabilirsin fakat kartı takmadan önce bios setup dan birincil görüntüyü pci e için değiştirmelisin yanı onboard dan pci e ye geçirmelisin. yalnız kendi tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki eğer anakartın üzerinde onboar bir ekran kartı var ise o anakart a hangi ekran kartını takarsan tak tam performansı ile kullanamazsın bu sorunu 4 kere yaşadım...

ve dx 10 görüntüleri ile oynamak istiyorum illa dersen ki zaten almak istediğin ekran kartı da dx 10 destekliyor ; bunun için mutlaka vista kullanmalısın. xp dx10 desteklemiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erws -- 18 Ocak 2008; 0:35:15 >
  • bence sen o ekran kartını alma. forumu takip etmediğin belli. crysis gibi bir oyunu o ekran kartıyla 1024x768 low-mediumda oynayabilirsin. bütçen kısıtlıysa palit 8600 gt sonic plus al. 150-160 civarı fiyatı var. o ekran kartından daha iyi. ya da 250 civarına çıkabilirsen ati hd 3850 al. o anakartın msi p4m900-L modelinin pci-express olduğunu biliyorum.
  • Saolun bu yeterli benim için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.