Şimdi Ara

#Sapphire 5970OC testlerim # (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
7.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cestvrai

quote:

vışşşş yavaş

yok yok hizli al bakalim stream

/>

o kadar boş laflar ediyorsunki 0.01 fps sen o farkı ayırt et sana 330ci alacam

• bos bos konusuyorsun. gecmismi gecmis 0.1fps yada 5fps

sen sonuca bak = 4890bile nvidia TWIMP oyununda gtx285i yakalamis daha ne diyim sana ben
    5850yi soylemiyorum zaten o ezip geciyor...

neyse senin gtx470 sli testlerin tum forum sabirsizlikla bekliyoruz. eger powersupplyin inflak ederse soyle
    bir psu aliriz sana ortaklasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 14 Mart 2010; 17:19:19 >
  • quote:

bos bos konusuyorsun. gecmismi gecmis 0.1fps yada 5fps

sen sonuca bak = 4890bile nvidia TWIMP oyununda gtx285i yakalamis daha ne diyim sana ben

neyse senin gtx470 sli testlerin tum forum sabirsizlikla bekliyoruz. eger powersupplyin inflak ederse soyle

kendi adına konusup boş boş konuşma kimsenin senin gibi milleti ezip hava attı yok ben kimseye gtx470 sli yapıcam die hava atmadım atmamda senin gibi iyiki bi 5970 aldın gözüme sokup duruyorsun
    PSu ya gelicek olursak cümlenini A dan Z ye kadar saçma oldu ordan elli SilverStone Strider 1000W bak bakalım neymiş ne degilmiş
    edit:Big.Daddy yi tanımayanınız yoktur sanırım GTX 280 SLI ile 3D mark Vantage 196.75 den P27K aldı hatırlatım kensidisi gelince sonucu koyar düşün 65nm (GTX 280) SLI yi Cf ile karıştırma +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 14 Mart 2010; 17:24:48 >

• quote:

bekiyoruz evt, ben şoyle bir başlık bekliyorum

(((((ACİL)))))))GTX470SLI SONUÇLARI NORMAL MI SİZCE?!??!?!

• quote:

kendi adına konusup boş boş konuşma kimsenin senin gibi milleti ezip hava attı yok ben kimseye gtx470 sli yapıcam die hava atmadım atmamda senin gibi iyiki bi 5970 aldın gözüme sokup duruyorsun
    PSu ya gelicek olursak cümlenini A dan Z ye kadar saçma oldu ordan elli SilverStone Strider 1000W bak bakalım neymiş ne degilmiş

bla bla bla stream hep aynisin...

benim hava attigim falan yok ... sadece nvidianin physx, the way its meant to be played, 3d vision gibi dogru duzgun bir artisi olmayan pazarlama taktiklerinden biktim...
    ati bu konuda dogru bir yol izliyor acik yaklasimla ... kartlarin performansi ortada... senin gibiler 2 pazarlama hamlesiyle havaya giriyorlar ne yazikki... bence artik uyanmanizin vakti geldi...
  • quote:

• Boşverin arkadaşlar tartışmayı.Şuan dünyadaki en hızlı tek kart çift gpu olsada 5970.Uzun zaman da öyle kalacak.Ati'nin GDDR5'e ilk geçişteki sorunlarını şuan Nvidia'nın yaşadığına adım gibi eminim.Eğer nvidia çok performanslı bir kart yapsaydı kart çıkmadan testler ile ortalığı yıkardı.Ama malesef.Artık oyun optimizasyonu konusunda ve driver konusunda Ati mükkemmel işler çıkarıyor.Son beta driver'ın performans artışları resmen ağzımı açık bıraktı.Ati'nin bilerek bu driverları nvidia'nın çıkış zamanına denk getirdiğine eminim.Çünkü driver'ın tam sürümünü kartlar çıkmadan bir hafta önce çıkartacak.
  • Sanırım ATI uzun müddet krallığını sürdürecek (bakınız>yıl sonuna doğru 6xxx serisi yeni mimariyi gözümüze sokacaktır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

edit:Big.Daddy yi tanımayanınız yoktur sanırım GTX 280 SLI ile 3D mark Vantage 196.75 den P27K aldı hatırlatım kensidisi gelince sonucu koyar düşün 65nm (GTX 280) SLI yi Cf ile karıştırma +
    yeni epic laflar eklensin

SLI yi Cf ile karıştırma by StreamRolleR

biri imzaya eklesin bunu da

ayrıca,

/>

• dalganızı gecin nvidia kartları cıkarmadan adam gibi DX 11 oyunda beklemeyin bosuna..heyy yavrum heyy..

gtx 260 a bak utanmamıs abisinin gecemediği kartı gecmiş..

#Sapphire 5970OC testlerim  #

ayrıca

abarttıgın su hd 5970inin

gtx295 e gecildiği bir kac oyun koydum daha fazla ister misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 14 Mart 2010; 18:16:28 >

• cestvrai abisi benim 5970 ellerinden öper

• vantage ve dirt2 testler eklendi. vantage 28k / dirt 2 ise 111fps avg dx11 hersey max 8aa ile
  • quote:

vantage ve dirt2 testler eklendi. vantage 28k / dirt 2 ise 111fps avg dx11 hersey max 8aa ile

off be cok deli manyak skor..
    en iyi sistem sende dostum rahatladn mi ?
  • EMRES754 kardes buyur

• quote:

en iyi sistem sende dostum rahatladn mi ?

en iyi olmak gibi bir gayem yok

bu arada en iyi sistem Hk@nda : I7950 + 5970/5870 trifire
    benimkini rahat gecer ve crysiste 60fps avg verir 1920x1080 4aa dx10 enthusiast modunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 14 Mart 2010; 18:41:36 >
  • yaw anlamadığım bir şey var adam konu açmış sapphire oc diye test sonuçlarını koyuyor yok rahatladın mı yok bilmem ne asıl siz yaranız var gibi konuşuyorsunuz
  • Döktürüyon valla cestvrai kardeş eline sağlık Metro 2033 testinide görürüz inşallah en kısa zamanda
  • quote:

yaw anlamadığım bir şey var adam konu açmış sapphire oc diye test sonuçlarını koyuyor yok rahatladın mı yok bilmem ne asıl siz yaranız var gibi konuşuyorsunuz

ben burada sonuc koyunca hava atiyorum saniyorlar. ne havaymis bre vantage 28k skor almak
    benim amacim 5970i on plana cikarmak kendi egomu tatmin etmek degil

quote:

Döktürüyon valla cestvrai kardeş eline sağlık Metro 2033 testinide görürüz inşallah en kısa zamanda

Sagol dostum. Bakalim nvidianin onca para verdigi Metro 2033 oyununda nasil cikacak sonuclar. yakinda goruruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 14 Mart 2010; 18:47:07 >

• o kadar sistem almıssınız tartıscagıza burada gelin battlefield bad company 2 de kapısın
    bu arada crysis nvidia oyunu demen sacma cestvrai ,ilk cıktıgında nvidia öndeydi ama ati kac tane patch cıkardı ama taa ne zaman ,onun icin bu oyunda bile geciyor demen mantıksız
    nvidia ile oyun cıktıgında rahat oynuyorsun ama yeteri kadar beklersen ati ile avunuyorsun oyunun modası gecerken ati hotfix cıkarıyor herkes seviniyor benim düsüncem de bu
  • quote:

bu arada crysis nvidia oyunu demen sacma cestvrai ,ilk cıktıgında nvidia öndeydi ama ati kac tane patch cıkardı ama taa ne zaman ,onun icin bu oyunda bile geciyor demen mantıksız
    nvidia ile oyun cıktıgında rahat oynuyorsun ama yeteri kadar beklersen ati ile avunuyorsun oyunun modası gecerken ati hotfix cıkarıyor herkes seviniyor benim düsüncem de bu

Bence yanlis dusunuyorsun.

Crysis nvidiadan yazilimcilar ile ortak gelistirilen bir oyundur. nvidia hicbir oyuna bu kadar para ve emek harcamamistir yanlis hatirlamiyorsam!
    ati crysis ciktigi ilk zamanda driverlara bu kadar onem vermiyordur. simdi atinin driver guncellemesi cok daha verilmli oncesine gore
    bence aradaki farkin kapanmasi ATInin driver isini cok daha ciddiye almasinin altinda yatiyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.