Şimdi Ara

#Sapphire 5970OC testlerim # (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
7.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Metro 2033 görünce dayanamadım yazayım dedim.Evet bende oyundan cok umutluyum insallah güzel bişi ckar

Source kardeş oyunu kaç lira acaba? valla netten orj oyun indirme işine ilk kez rasladım şaşırdım.Biraz cahal kalmışız bu konuda

Oyun 49.99 dolar yanında red faction'da geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Niessman5

@Source

Oyunu "sadece" indirebiliyorsunuz değil mi, yani oyun piyasaya çıktığında cd-key girilditen sonra oynanabilir hale gelecek ?

Oyunu steam üzerinden satın aldıktan sonra satın alanlara downloada açılıyor 19'unda kilidi kaldırılıp oyunu oynuyoruz.
  • harbi red faction da mı geliyor? Guerilla di mi eskilerden değil :D
  • @Source

Oyun USA ya 16 sında çıkıyormuş, yani ben orj almıyacam ama senden daha önce oynamaya başlayabilirim tabi malum kişilerin elini çabuk tutması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

harbi red faction da mı geliyor? Guerilla di mi eskilerden değil :D

Evet Guerilla geliyor

quote:

@Source

Oyun USA ya 16 sında çıkıyormuş, yani ben orj almıyacam ama senden daha önce oynamaya başlayabilirim tabi malum kişilerin elini çabuk tutması lazım

Amerika'da 16'da çıkıyor oyun benden önce oynayabilirsin Xbox 360 versiyonu çıktı millet oynuyor beğenen var beğenmeyen var oyunun PC incelemesini yapan bir site kötü optimize edildiğini söylemiş ve 10 üzerinden 7 vermiş.

• 3dmark06da da test edebilirmisniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Evet Guerilla geliyor

quote:

@Source

Amerika'da 16'da çıkıyor oyun benden önce oynayabilirsin Xbox 360 versiyonu çıktı millet oynuyor beğenen var beğenmeyen var oyunun PC incelemesini yapan bir site kötü optimize edildiğini söylemiş ve 10 üzerinden 7 vermiş.

Metro 2033 ün sistem gereksinimleri diye bir konu açılmıştı bir ara.Optimum core i7 8gb ram GTX480

• quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

quote:

quote:

Evet Guerilla geliyor

quote:

@Source

Metro 2033 ün sistem gereksinimleri diye bir konu açılmıştı bir ara.Optimum core i7 8gb ram GTX480

had' diyelim herkeste core i7 var da, kimde 8gb le gtx480 var acaba?!

• quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

quote:

quote:

Evet Guerilla geliyor

quote:

@Source

İşte neden böyle bir sistem istediği ortaya çıktı

PC incelemesini yapan ilgili site

http://www.gamereactor.se/recensioner/21523/Metro%202033/

• Adamlar en azından mantıklı önermede bulunmuş, Crysis ve GTA 4 ün recommended dedikleri sistemlere ne denilmeli, biri 8800GTS 640mb öneriyor diğeri 8600GT ile q6600 2.4ghz öneriyor.
  • 3dmark 06testini gece ekleyecegim
  • @cestvrai hd5850 crossfire'ı satmanı garipsemiştim zamanında , ancak yeni kartın hayırlı olsun. Uzun süre yolda bırakmayacağını düşünüyorum.
  • cestvrai kardeşim kartın hayırlı olsun aramıza hoşgeldinyorumların çoğunu okudum öncelikle dediğin gibi bu kart seni 1 yıl idare eder,bence 1 yıldan fazlada ederbazı arkadaşlar hayırlı olsun demek yerine sevincini kursağında bırakmaya çalışmışlar sen sıkma canını bu kart seni yarıyolda bırakmaz,physx olayınada gelince nvidia fanı kardeşlerim lütfen kendinizi kandırmayın Allah aşkına toputopu kaç tane physx destekli oyun varki
  • Tskler arkadaslar !

Hk@n bu arada tri fire sistemin muhtesem olmus! Trifire driverlari epey olgunlasti diyorlar sen de memnunmusun?
    benim yaptigim ayarlarda bir crysis warhead ve 3d mark vantage testi koyabilirsen guzel olur karsilastirmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 13 Mart 2010; 21:35:17 >
  • dostum tamam para senin hayırlı uğurlu olsunda 2 hafta daha sabredemedin mi? yani tamam yine fermi alma ama fiyat dengelerinin bozulmayacağı ne malum, bence şansını denemeye değerdi.

neyse bir bildiğin vardır elbette güle güle kullan
  • Öncelikle hayırlı olsun

Ben şu "PhsyX" hakkında konuşmak istiyorum. Nedir bu PhsyX'i problem haline getirme çabaları anlam veremiyorum. Tamam güzel birşey tabiki ama ATI kullanıcıları illa ki bundan mahrum kalacak diye birşey söz konusu değil...

i7 ve i5(hem 1156 hem de 1366) anakartların çoğunda en azından 2 tane PCIe slotu var zaten, eğer amaç PhysX ise alt seviye bir Nvidia kart alınıp gene istenilen sonuca ulaşılabilir hatta belki de daha iyi bir şekilde...

Örneğin benim anakartımda 3 tane PCIe slotu var, 8x-8x-4x şeklinde, kaldı ki bu CF'de böyle çalışıyor, şuanda 5870 normal olarak PCIe 2.0@16x ve PhysX kartı olan 8800GTS de 4x slotunda... 4x PhysX için gayet yeterli, kaldı ki 1366 socket i7'lerde zaten 2 ekran kartı slotu da 16x çalışıyor....

Bkz. Benim tarafımdan bir örnek:http://forum.donanimhaber.com/m_36301519/mpage_1/f_/key_//tm.htm#36301519 (dipnot: bu sonuçları aldığımda ATI driverları 9.11 idi, hani sonuçlar gözünüze düşük gelirse diye belirteyim dedim)

Yani PhysX olayını bu kadar büyütmeyin, Nvidia her ne kadar driverları ile ATI+Nvidia kartların birarada çalışmasını engellemeye çalışsa da herşeyin olduğu gibi bunun da bir çözümü mevcut... Ve bırakın 8x'i, 4x bile PhysX için fazlasıyla yeterli(linkteki yazılarımı okursanız nedenini anlarsınız)...

PhysX'e bu kadar takılmayın

• 6 Ay bekleyipte son anda kötü etmişsin %9999 pişman olacak olsanda umarım pişman olmazsın :)
  • monitörü ve gözlüğü ne yaptın bu arada kart da bu arada hayırlı olsun ferminin sli ı sana yakışırdı şöyle evga 480 ssc edition sli

ps: bu arada gözlükle umarım dışarıda takılmıyorsun sırf parasını çıkarmak için

@ korkunc allah razı olsun pişmanlık oranınıda çıkarmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 13 Mart 2010; 22:31:05 >
  • 5970 alan birinin pisman olacagini nasil dusunuyorsunuz pes valla ...

fermi gtx480den herkesin bekledigi 5970e cok yakin bir kart olmasi idi ancak
    gelen bilgilere gore bu gerceklesmeyecek...bunun disinda 295w tdp nedir ya?
    sicaklik ve performansi yeterince iyi olmayacaginin anlasilmasi beni ati ye dondurdu..

geforce gozlukleri satacagim

Bu arada 5970 su an standart hizlarindan %30fazlaya overclock oluyor. bu da onu gtx480in
    %50uzerine tasiyacak annahiliatorun verdigi insider verileri dogruysa..

bu farkin kapanmasi imkansiz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 13 Mart 2010; 22:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Tskler arkadaslar !

Hk@n bu arada tri fire sistemin muhtesem olmus! Trifire driverlari epey olgunlasti diyorlar sen de memnunmusun?
    benim yaptigim ayarlarda bir crysis warhead ve 3d mark vantage testi koyabilirsen guzel olur karsilastirmak icin

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Trifire a bende geçmeyi düşünüyorum 5970 yanına 5850 veya 5870 konulduğunda performans artışı getiriyo.Googledan araştırabilirsin.

Bazı arkadaşlar az daha bekleseydin demiş.Bence artık beklemenin gereği yok. gtx 480 5970 i geçemeyecek artık bu kesin.Durum böyle olunca + olarak 5970 in 735mhz çekirdekten 1000 mhz a çok çok kolay çıkması gibi avantajlar 5970 a insanları yönlendiriyor.Sonuç olarak p26k vantage puan gibi parlak bi neticede ortada.

Yakın bi zaman sonra accelero xtreme 5970 pazara sunulcak 1 aya ülkemize gelir dediler(Bugün distribitörü ile konuştum)

Cuda+3d+physix fermi almak için bi neden kesinlikle değildir.Önemli olan kim en yüksek fps yi alır dır.Çok fazla fizik isteniyorsa yanına 8800 gt gibi ucuz bi kart alınır fiziğinizde olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.