Şimdi Ara

SAPASAĞLAM MF GRUBU AÇACAĞIM İÇERİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alım bitti/16kdan mezunum hedef 1k . Hedefi tıp diş iyi mühendislik iyi mimarlık vb olan en kötü 23k isteyenler bir grup kuracağım. Grupta boş siyaset muhabbetleri ne kitabı alsam muhabbeti olmayacak zaten bunlar için yan sohbet grubu da açacağım. Hedefi çok yüksek olan TMciler de gelebilir. Mezun/12 farketmez. İsteyenler pmden numara atsın grubu kuralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herina -- 17 Ağustos 2017; 13:11:13 >

• Up görenler uplasın herkese ulaşalım
  • up up up
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grup soru çözüm üzerine mi?
    Kaç kişi mevcut var veya olacak?
  • Mesaj atamıyorum numaranı gönder wp den yazayım kardeş

• David Belle kullanıcısına yanıt
    Evet soru çözüm grubu açacağım . Bir de boş muhabbet olmasın diye sohbet için yan grup açarım. 15-20 kişiden fazla düşünmüyorum ortalama ama 15ten az olur heralde veya zamanla iş yapmayanları ayıklarız

• Tavsiyem; Son sene böyle cart curt whatsapp gruplarıyla uğraşma. İşine odaklan, soru çözüm grubu da olsa muhabbete kayıyor. Sevgiler.
  • Hocam haklisiniz ancak bazen bazı sorular çok akılda kalıyor onu sormak için bir de kendim gibi insanlar görmek için iyi olduğunu düşünüyorum. Sonradan yararı olmadığı kanısına varırsam uğraşmam zaten saolun

• Mezunum hocam, kurarsan ilgilenirim. Soru çözümü sıkıntı oluyor evde tek
  • Mesaj atamıyorum numaranı gönderirsen wp den mesaj atabilirim hocam sanırım ban gibi bisey yedim pm den

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuracağım bugün veya yarın. ilgilenirseniz pm bekliyorum hedefinizle beraber
  • up

• Şöyle bi rez ben de itü hazırlıktayken giricem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.