Şimdi Ara

SANYO HD 2000 ANA KONU (Kullananlar ve Alacaklar) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
14.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kamera şu an bir site üzerinden 725 tl ye satılmaktadır. fiyatı bana makul geldi, sizler ne dersiniz daha uygun fiyata alabileceğim yer var mıdır
  • Filtre Ve Lens Denemeleri

http://www.vimeo.com/18005327

Birde el yapımı basit bir steadicam olayına merak sardım bu arada,su borusundan düşük maliyetli sarsıntısız çekim için.
  • Arkadaşlar merhaba
    Fotoğraf makinaları konusunda detaylı bilgiye sahip değilim.Sanyo hd2000 fotoğraf makinam var.laptopuma aktardığım videoları yavaşlatılmış şekilde izleyebiliyorum.Ne yapmam lazım.Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorra

Arkadaşlar merhaba
    Fotoğraf makinaları konusunda detaylı bilgiye sahip değilim.Sanyo hd2000 fotoğraf makinam var.laptopuma aktardığım videoları yavaşlatılmış şekilde izleyebiliyorum.Ne yapmam lazım.Teşekkür ederim

Bağlantıyı kameranın kendi usb kablosuyla yapıyorsanız veya kart okuyucudan okutuyorsanız yavaşlama olabilir. Tabi bunların dışında bilgisayarınızın donanımsal düzeyi 1080p görüntüyü gösteremiyor olabilir. Pc özlliklerini(işlemci, Ram, Ekran kartı) yazabilirmisiniz?
  • Kart okuyucudan aktardım.

LG Laptop
    İşlemci : ıntel R atom tm cpu n450 @ 1.66 ghz 1.67 ghz
    1024 * 600 ekran 32 bit işletim sistemi
    Windows 7 starter
    2048 mb ram

11"
  • Benzer donanımlı bir netbook bende de var . 1080p görüntüyü ancak o kadar gösterir zavallı netbooklar. Ben evde biraz kes-biç işide yapıyorum. i7 920 intel işlemci, amd 5850 ekran kartı ve 6 GB DDR3 ram ile kullanıyorum .Tabi bu donanımda fazla ama tekrar ediyim elinizdeki cihaz malesef o kadar gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorra

Arkadaşlar merhaba

Şimdi şunu söyleyeyim Sanyo HD2000 öncelikle bir video kamera daha sonrada fotoğraf makinesidir,netbooklar 1080p hd görüntüyü göstermekte zorlanabilirler donanımsal yetersiz kalabilir,çünkü adı üstünde o bir netbook,asıl olayı küçük olup taşınablmesi ve her yerde nete girme özelliği olması,onun üstüne HD video izlet kes biç yapamazlar.

Birde mp3 dinliyin "allah!" deyin. :)

Bu arada benimde bir sorum olacak,youtube tanıtımında shutter(arka arkaya aralıksız fotoğraf çekme) özelliğinin olduğunu söylüyordu hd2000 için ama ben bu özelliği makinemde bulamadım.Varmı bilgisi olan?

• Arkadaşlar sualtıyla ilgili bir montaj yaptım. 720p youtube seyredebilirsiniz.http://www.youtube.com/watch?v=Ls-Y31VDLDI
  • arkadaşlar Sanyo HD 2000 modeli fiyat yükselmeye başlamış almayı düşünenler elini çabuk tutmalı.
  • Bir video örneğide benden.

http://www.vimeo.com/21018275

• Bu konuda mesajlarıyla ürün seçmemizde yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.Şimdi ben hd2000 alacağım ama nerden.piyasada kalmamış.e-bayda bile çok az sayıda var.şimdi ricam eğer uygun fiyatlı(sağlam 2.el, yenilenmiş...vb.) sanyo hd2000 görürseniz haberlerinizi bekliyor olacağım burda . Eğer alamazsam yine burdan alternatifleri size soracağız artık.
  • Arkadaşlar, Full-HR modunda çektiğimiz 1080p60 24 Mbps görüntüleri takılmadan, akıcı bir şekilde izleyebileceğimiz bir Media Player tavsiyeniz var mıdır? Asus HDP-R1 ile denedim ama hafif de olsa takılmalar yapıyor. 1080i'de sorun yok fakat 1080p izlenecek gibi değil. Yabancı forumlarda okuyarak almıştım Asus HDP-R1'i fakat oynatmayınca bugün iade ettim. WD TV Live da sorunsuz oynatıyormuş diye yazıyor ama benim umudum yok, yine de alıp deneyeceğim...

Sizlerden bu videoları oynatabilecek bir cihaz tavsiyesi istiyorum...
  • Bende Egreat M34a var,sadece görüntüyü oynatıyor ama ses yok.Onuda takılarak oynatıyor.WD Life ında oynatacağını sanmıyorum,yanlış hatırlamıyorsam işlemcleri egreat ile aynı kapasitede.Benimde aynı sorunum olduğu için Dune Media playerleri takip ediyorum.Piyasadaki en iyi mkv player Dune.Emin değilim ama popcorn c 200 üde bir araştır.
  • Bende HD2000 ile Popcorn A110 var
    Hd televizyonum olmadığı halde Pocornda TV seçeneğini Auto aldım. 1080P formatlı çekimlerimi hiç takılmadan izliyorum.
  • Popcorn a 110 ile egreat m34 a nın işlemcileri aynı(Sigma 8635).Ben Egreat ta görüntüleri tam olarak seyredemiyorum.Görüntüler duraksayarak ilerliyor ses ise hiç yok.Üstelik E-Sata HDD kullanıyorum.Yazılımımıda daha sonra Popcorn a 110 a çevirdim,birşey farketmedi.Bu iki cihazın daha üst modeli olan Popcorn C 200 veya Dune HD mediaplayer bu görüntülerin üstesinden gelir.Ancak onlarında fiyatları oldukça pahalı.
  • Ben bu kamerayı almayı düşünürken bu Ronald Kwok amcanın vimeo'daki videolarını çok izlemiştim. İşi bilen bi amcaya benziyor ama Asus HDP-R1 konusunda beni yanılttı:
    http://sanyovideocam.blogspot.com/2010/03/media-player-for-60p-videos.html
  • ucuz yollu bir htpc öneririm,uzun ömürlü ve çok amaçlı olur
  • arkadaslar ben de bu aralar sanyo arıyorum. bu HD2 ile HD2000 aynı mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-kamera-fotograf-video-kamera-dijital-sanyo-xacti-vpc-hd2-29382932/detay/
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.