Şimdi Ara

sansür ile ilgili ufak bi sorum olacaktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba her ne kadar protesto edilsede genede sansür geldi sorum şu zamunda veya herhangi bir torrent sitesinden malum şey indirmek sucmu

• quote:

Orijinalden alıntı: alpborann

arkadaşlar merhaba her ne kadar protesto edilsede genede sansür geldi sorum şu zamunda veya herhangi bir torrent sitesinden malum şey indirmek sucmu

sende suç yok onu paylaşanda suç sana bundan ceza veremiyorlar galiba ama sende ortaklık ediyon suçta olabilir
  • beyler şu konuya bi aydınlık getirelim lütfen elim klavyede bekliyorum
  • Evet suç ama bakmıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 1 Mart 2014; 8:27:09 >
  • aslında her zaman yasaktı ama bir şey olacağını sanmıyorum
  • quote:

beyler şu konuya bi aydınlık getirelim lütfen elim klavyede bekliyorum

vala hocam zamunda dahil birsürü aynı tarzda site kullanıyorum bilmem kaç bin tane site kapatılmış sansürden sonra suç olsa sanırım onlarda çoktan kapanmıştı diye düşünüyorum. Sansürden sonrada bayadır indirme falan yaptım zamundadan ve diğerlerinden suçsada biriktirip biriktirip belki önümüze koyarlar cezaları evlerinde çıkan milyon dolarlar yetmedi ya evimizi alırlar aç köpekler belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YetkinArpat

quote:

beyler şu konuya bi aydınlık getirelim lütfen elim klavyede bekliyorum

vala hocam zamunda dahil birsürü aynı tarzda site kullanıyorum bilmem kaç bin tane site kapatılmış sansürden sonra suç olsa sanırım onlarda çoktan kapanmıştı diye düşünüyorum. Sansürden sonrada bayadır indirme falan yaptım zamundadan ve diğerlerinden suçsada biriktirip biriktirip belki önümüze koyarlar cezaları evlerinde çıkan milyon dolarlar yetmedi ya evimizi alırlar aç köpekler belki :)

cok doğru konustun allah şunları başımızdan bi def etsede bizde huzura ersek kendi pisliklerini kapatmak icin neler yapiyolar

• Çavuşu tokatlamaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThatNoobz

Çavuşu tokatlamaya devam

• cahilim beyler tamam öğrendim
  • Aslında cevabı vermişler izlemek suç değil indirmek suç diye biliyorum yeni yasa ile her şey kayıt altına alınıyor 2 sene boyunca TİB yetkilir artıyor biraz

sayfalar neden geç açılıyor diye sormayın çünkü bize ulaşana kadar sayfa eli tane filitreden geçiyor
  • benim bildigim kadariyla izlemede veya indirmede bir yaptirim yok fakat eger paylasirsan yaptirim uygulanir,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.