Şimdi Ara

SANSA e250 mi? LG FM33E2K mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikisinde kararsız kaldım. Yarına almam lazım.

bu LG -->http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=29541
    Bu da Sandisk -->http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=27457

Biri video felan da oynatıyo ama kalitesiz olunca bir manası kalmıyor,

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

• ben oyumu e250'den yana kullaniyorum. lg'yi incelemedim. e200 serisi vaat ettiklerini veren bir seri, bircok dinleyici icin gayet yeterli. ayrica belirteyim, ikisinde de video fasilitesini kullanmam ben bu aletlerin.
  • merhaba. ben 16.9.2007 tarihinde teknosa'dan sansa e250 2gb mp3 çalar aldım. cihazdan oldukça memnunum.tek şikayetim içine toz kaçırması.10 günlük kullanımım süresince ekranın arkasında tozlar mevcut.müzik dinlerken sıkıntı yaratmıyor fakat video izlerken insanın gözüne takılabiliyor. gerçi ipodlarda da aynı sorun mevcut diye duydum.teknosa ya gidip soracağım bu durumu.onun haricinde şarjı gayet uzun süre dayanıyor. hafızasının genişlemeside artı bir özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider06 -- 26 Eylül 2007; 11:13:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostrider06

merhaba. ben 16.9.2007 tarihinde teknosa'dan sansa e250 2gb mp3 çalar aldım. cihazdan oldukça memnunum.tek şikayetim içine toz kaçırması.10 günlük kullanımım süresince ekranın arkasında tozlar mevcut.müzik dinlerken sıkıntı yaratmıyor fakat video izlerken insanın gözüne takılabiliyor. gerçi ipodlarda da aynı sorun mevcut diye duydum.teknosa ya gidip soracağım bu durumu.onun haricinde şarjı gayet uzun süre dayanıyor. hafızasının genişlemeside artı bir özellik.

İpodlarda fabrika hatasıydı sanırım.. Ve geçici bir sorundu diye biliyorum!!!
  • 6*
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.