Şimdi Ara

Sansa e250 açılmıyor nolduysa bi bakın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabah dersaneye giderken holda aldım aleti açılmasın die açılmıştı çünkü çantanın içinde.Neyse dersaneye gittim bi bakıım dedim holdda kalmış power tuşuna bastım o dönen yuvarlağın mavi ışığıu yandı öle kaldı baktım hold açık kalmış işte alettede hiç yazı falan çıkmadı nese powera basılı tutup uzun süree kapattım holdu kağattım tekrar bastım yne aynı eve gelince bilgisayara bağladım açmadan yne aynı nolduki şimdi buna bişe yapmadım ben?

• Cihaza format atarsan sorun duzelir ama malesef tum mp3 ler gidecek. kisaca format islemi

http://www.sandisk.com/Assets/File/Downloads/firmware/e200fw01.00.12.exe
    bu linkteki programı indir ve bilgisayarına kur. (kurduktan sonra hemen calistirma ilerki adimlarda acacaksin)

1.adım : mp3 playeri eline al ve bilgisayara usb kablo ile bağlamadan hold tuşunu aç turuncu yer görünsün

2.adım : sol taraftaki rec tuşuna basılı tutarken açma düğmesine bas acma dugmesine sadece bir kaç saniye bas. basılı tutma

3.adım : mp3 player açıldığında ekrana recover mod yazısı gürünecek ve senden cihazı usb kablo ile bilgisayara bağlaman gerektiği yazacak.

4.adım : mp3 player i usb kablo ile bağla ekrana 16mb format gelecek.

5.adım : yukarda ki linkten indirdiğin programı çalıştır

6.adım : program açılınca ilk olarak ekrana senden kullanım koşullarını kabul edip etmediğini soran bir seçenek gelecek bunu kabul et.

7.adım: programda ikinci olarak cihazı formatlak isteyip istemediğin sorulacak bunuda kabul et.

8.adım: program bir kaç saniye içinde format işleminin tamamlanması için cihazı çıkartın uyarısı verecek.

9.adım: cihazı usb kablodan çıkartmadan önce hold düğmesini eski haline getir burası önemli cihazı çıkartmadan önce çıkarttıktan sonra değil
    10.adım : usb kabloyu direkt olarak çıkart cihaz kendini açıp kapatacak ve format işlemi bitecek.

Hepsi bu kadar. format işleminden sonra istersen yazılım güncellemeside yapabilirsin

sorun varsa da msn eklersen anlatirim, bu yazilimla ilgili bi sorun

udtk35@hotmail.com

quote:

Orjinalden alıntı: EnergY-VorteX

Arkadaşlar sabah dersaneye giderken holda aldım aleti açılmasın die açılmıştı çünkü çantanın içinde.Neyse dersaneye gittim bi bakıım dedim holdda kalmış power tuşuna bastım o dönen yuvarlağın mavi ışığıu yandı öle kaldı baktım hold açık kalmış işte alettede hiç yazı falan çıkmadı nese powera basılı tutup uzun süree kapattım holdu kağattım tekrar bastım yne aynı eve gelince bilgisayara bağladım açmadan yne aynı nolduki şimdi buna bişe yapmadım ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara_eylül -- 25 Ekim 2007; 14:52:51 >
  • iide alet açılmıoki recovery modada açılmıo kardeşimdede var onda rcovery moda gayet güzel geçiorum ama benmki o dönen tekerlekteki mavi ışık yanıo kalıo.Bazen açılıo alet müzik bile dinliom ama yne aynı pff
  • kara_eylül tüm mp3 ler silinecek derken kendinden olan müzikler de mi gidecek?
  • bataryayi cikart tekrar tak dostum, sorun sanirim bataryadan eger duzelmezse ve formatda atamiyorsan servise gonder derim.

quote:

Orjinalden alıntı: EnergY-VorteX

iide alet açılmıoki recovery modada açılmıo kardeşimdede var onda rcovery moda gayet güzel geçiorum ama benmki o dönen tekerlekteki mavi ışık yanıo kalıo.Bazen açılıo alet müzik bile dinliom ama yne aynı pff

quote:

Orjinalden alıntı: ebdundar

kara_eylül tüm mp3 ler silinecek derken kendinden olan müzikler de mi gidecek?

dostum format atinca cihazdaki tum mp3 video varsa ses kayitlarin silinir
  • yani aletin içini açıp bataryayı çıkarıp tekrar takacam ve sorun düzelecek. hımm peki içini açınca yaylı bişiler varsa ve fırlarsa durum daha kötü olmaz mı?
    bu arada format atmayı sizin dediğiniz gibi yaptım ama olmadı.İLginize teşkkürler.Sorunumu yanıtlarsanız sevinirim.
  • senin dediğini yaptım bende 'enter usb 2,0 msd mode yazıyor ve o programda da mp3 ü msc mode da açın yazıyor yükleyemiyorum alet kötü durumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.