Şimdi Ara

Sansa Clip+ VS İpod Classic 80GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda Sansa Clip+ 2gb kullanıyorum.Ben üründen gayet memnunum aslında.Fakat geçenlerde bir arkadaşın İpod Classic cihazını gördüm.Yanlış hatırlamıyorsam 640 gb falandı.Ses kalitesi bana inanılmaz hoş geldi kendi kulaklığıyla.Ben Sansa nın yanında gelen kulaklığını kullanıyorum şu anda.Şimdi kararsız kaldım acaba Sansa clip+ ımı satıp onun yerine bir tane İpod Classic 80GB mı alsam.Fiyatlarınıda tam olarak bilmemekteyim 2. el olanların.Lütfen yardımcı olun Sansa mı İpod mu?

• 640 gb mi

Hiç gerek yok. Classic'e vereceğin para ile düzgün bir kulaklık al... Senin kulaklığın dandiktir o yüzden diğerini beğenmişsindir...

Ses kalitesi %65 kulaklığa bağlıdır... (bence)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

640 gb mi

Hiç gerek yok. Classic'e vereceğin para ile düzgün bir kulaklık al... Senin kulaklığın dandiktir o yüzden diğerini beğenmişsindir...

Ses kalitesi %65 kulaklığa bağlıdır... (bence)

Eve 640 GB düm mesaj attım kendisine sordum tekrar.Özel yaptırdım demişti kendisi 6 ülkede üniversite okumuş bir insan
  • 6 ülke mi???? Maşallah...

240 olsa anlarım da 640 gb'lik 1.8" hdd'yi nerden bulmuş yav

Sen diymod dinlemişsin belli Onların baya işlemi falan var. Ben de ufaktan girmeye başladım.

Ama benim tavsiyem gene de kulaklığını değiştirmen yönünde...
  • şu anda clip+ a nasıl rockbox kurulur onu araştırıyorum ama pek bişe anlamadım hala sizin bilginiz var mı bu konuda?
  • İpod olsa yardım ederim ama Clip kullanmadım. Forumda konusu olması lazım, olmazsa youtube'den videolara bak...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.