Şimdi Ara

Sansa Clip+ Rockbox ve EQ hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sonunda Sansa Clip+ ve V-Moda Vibe II kulaklığıma kavuştum.

Geçen Rockbox kurmuştum. Elimde 1 Gb' lık hafıza kartı var boşa durcağına kullanayım dedim, Clip' e taktım ama ayrı olarak görünüyor, örnek vererek anlatacak olursam ben Clip' in hafızasının içindeyken, taktığım kartın içindeki şarkıya menüde dolaşarak ulaşabiliyorum. Ek olarak USB ile PC' ye bağladığım zaman da ayrı görünüyor (İki tane takılı gibi). Bunları birleştirmenin imkanı yokmu? Pek fazla MP3 Çalar kullanmadım, son kullandığımda bu kadar karışık değildi. Birde Playlistleri nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar? Clip' i PC' ye bağladığımda seçilen şarkılara sağ klik atıp "Çalma Listesi Oluştur" dedim ama görmedi.

Sizlerden isteyeceğim bir başka şey ise, kullandığınız EQ ayarlarını ve dinlediğiniz müzik türlerini yazmanız. (Aslında en önemlisi bu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Highway to Hell -- 11 Mart 2011; 15:16:35 >

• Arkadaşlar bilgisi olan yok mu? Alacağım cevapları tahmin ediyorum "bu 10 kere tartışıldı" tarzında ama o konuları bulamayınca 10 kere tartışılmasının bir anlamı kalmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.