Şimdi Ara

Saniyelik elektrik kesintileri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Saniyelik elektrik kesintileri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12747 Mesaj
    İstanbul da geceleri elektrik kesintisi oluyor 5-10 sn sürüp tekrar geliyor böyle bi durumda karşılaşan oldu mu ?

|
    |

Son verdim kalbimin gereksiz işine Yaşarım hayatı gelişine Aldırmam kaderin çekilişine Neden mi ? bilirsin aldırmaz o benim iç çekişime.
  • Teğmen
    193 Mesaj
    seçimler de oluyordu şimdi yok.

Bizim bölgede 1-2 aydır böyle 5 saniye niye kesilir ilginç
    |
    |
    hepsinerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son verdim kalbimin gereksiz işine Yaşarım hayatı gelişine Aldırmam kaderin çekilişine Neden mi ? bilirsin aldırmaz o benim iç çekişime.
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bizim bölgede 1-2 aydır böyle 5 saniye niye kesilir ilginç
    seçimmi var nedir :)
    |
    |
    Bunlar hep dij gujler! Boyle ani elektrik kesintileri ile elektronik aletleri bozarak millete zorla yenisini aldirtmak, para harcatmak pesindeler. Sirf dij gujler, kapitalistler para kazansin diye
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı’dır. Başkenti Ankara’dır.
    MADDE 4: Anayasa’nın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2’nci maddesindeki Cumhuriyet’in nitelikleri ve 3’üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    İstanbul Bakırköyde bir kaç haftadır oluyor hocam. Geçen hafta 7 günde 6 kez olmuş durumda. Evde NAS sunucu çalıştırıyorum onun uyarıları sayesinde öğreniyorum bende.
    |
    |
    akit : İmamoğlu seçildikten sonra İstanbul' da devamlı elektrik kesintileri yaşanmaya başlandı, İmamoğlu herşey güzel olacak dedi hiç birşey güzel olmadı!! Eskiden ne kuraklık vardı ne elektrik kesintisi, İstanbullular İmamoğluna oy verdiklerine bin pişman!!
    |
    |
    ekonomiyi canlandirmak icin yapiyorlar.

elektronik aletler bozulsun ki yenisi alinsin, bozulsun ki servisler para kazansin.
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    Beyaz eşya lobisi elektrik lobisiyle beraber çalışıyor kesin
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1676 Mesaj
    Şişli de 2 gecedir var. 00 ve 01 arasında oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,363
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.