Şimdi Ara

Sanırım Psikolojik Bir Çöküntü İçindeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meltar95 -- 20 Nisan 2021; 16:59:51 >

• ben de senin sahip olduklarına sahip olsam bu histen çıkarım diye düşünüyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrelegrand

ben de senin sahip olduklarına sahip olsam bu histen çıkarım diye düşünüyorum ama.

nasıl yani " senin sahip olduklarına derken ? "
  • yazılımcılık ve fotoğrafçılık
  • ikisinde bu hissi gidermek amacı ile eskiden hobi olarak seçmiştim fakat daha sonra hobi olmaktan çıktı hobi edinmek bu hissi geçici olarak çözüyor benim bu hissi bir daha olmayacak şekilde bitirmem lazım. Ayrıca mesela grafik tasarım bölümü mezunuyum ben yazılım, fotoğraf ve grafik tasarımcılık yapıyorum
  • yazılım olsa kurtulurum gibi ben ya assasins creedi felan yapan mühendislerden biri olmak isterdim yazılım = benim hayallerim
  • ilk başladığımda benimde hayallerimdi ama işte bendeki sonuç ortada sende nasıl bir sonuç oluşturur bilemem
  • ben işe girdim garsonluğa biraz olsun iyileştim dedim çalıştığım insanlar çok mal ve tiksindirici her gün eziyet gibi geliyor sırf supplement veya eğlence param çıksın diye parası iyi ama sıkıldım
  • Hisler yok olmaz, yerini bir yenisine bırakır. Başka bir şeyi şişir ki öylesine, buna yer kalmasın. Derin bir nefesle, ciğerini havasızlıktan kurtarmak gibi. Neyle yapacağını en güzel sen bilirsin. Yukarı baktığında tavanı gördüğün gibi, kendi içine bak ve hangi isteği görüyorsan onu takip et bence.

Ek: Barış vardır, ona şüphe yok, ama içimizde hep yaşayan ve bizi bir daha bırakıp gitmeyen bir barışa, hayır. Bir barış varsa, bıkıp usanmadan savaşılarak ele geçirilen ve her gün yeniden ele geçirilmesi gereken bir barıştır bu. -Hermann Hesse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 30 Mayıs 2017; 1:10:38 >
  • Oku sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Oku sadece

katılıyorum abdurrahman kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: questioner

quote:

Oku sadece

alla alla yeter yahu gidip gelip ismimle hitap ediyorlar valla bıktım. Nerden tanıyo bu insanlar beni

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: questioner

quote:

Oku sadece

alla alla yeter yahu gidip gelip ismimle hitap ediyorlar valla bıktım. Nerden tanıyo bu insanlar beni

• SevgilisiOlanMan kullanıcısına yanıt
    güzel yazı abdurrahman kardeşim
  • işte o isteği bulamıyorum
  • spor yap,ya da çok yorulacağın bir işe gir.vücudun yorulsun.sürekli masa başı olmak kötü düşünceleri getiriyor beraberinde
  • Aslında olabilir ama bir kaç hafta yapamam bacağımdan ameliyat oldum birde iş yerimle evin arası metro ile bir, bir buçuk saat sürüyor aktarma falan derken bazen iki saat sürüyor eve akşam 9-10 dan aşa giremiyorum o yüzden vaktim pek yok
  • Yok mu başka yardımcı olacak birileri
  • Hobi edinmek çözüm değil sonunda yaptığın hobide sonuç alamayıp başarılı olamazsan daha da depresyona girersin
  • Eğer dudaklarında yada vücudunun çeşitli uzuvlarinda karincalanma,uyuşma hissetmiyorsan yada intihar teşebbüsü yapmadiysan bu hislerle yaşayabilirsin sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.