Şimdi Ara

sanırım kız arkadaşım benim ona baktığımdan farklı gözle bana bakıyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
4
Favori
6.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 14bahar

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

obez kilolu yolda yürüyemiyor derken 80 kilo felanmı?

kız dediğin kısa boylu zayıf olacak aga ye ye doyulmaz

80-90

yalnız 65-70 kiloya düşerse öyle planı varsa sonra üzülme görüncede
    bana göre obezlik şişmanlık hastalıktır, 1 ayda 10 kilo verdim, 3 ayda 10 kilo aldım insan eğer ekmek, un şeker vs kesiyorsa diete girip düzenli spor yaparsa kilo rahat veririr boğazını tutacaksın tutamazsanda alıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bak kız salona yazılıyormuş işte sende git arada gaz ver kıza zayıflarsan harika olursun falan diye sübliminal mesajlar var. Sana olan aşkının verdiğin gazla zayıflar o. Aşıksa tabi...
  • quote:

arkadaşlar dün beni doğum günüm için aradı kız yarın bululşalım falan dedi ben tamam ama yanlız buluşalım kimseyi istemiyorum demiştim o da nerdeyse her dediğimi masadan erken kalkan kız arkadaşıma demiş ..... ile akşam konuştuk bugün buluşcaz sen gel yeter dedi bana diye nispet yapar gibi anlamadığım niye böyle birşey yapmaya gerek duyduğu

kızın bu davranışından anladığım kadarıyla psikolojik sorunları var
  • KIZ AÇIK AÇIK EM BENİ DİYOR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Away From Keyboard

Beyler okuyun çavuşa hafif kan gidiyor.

Hiç belli olmaz, bir şansını dene açık açık konuş. Birde kimse demeden, em onu!

• kimse yazmamış ben yazayım "em onu" :D:D:
  • hiç bir şeyi zorlama, spontane olmalı hayat...
  • Su an onunlayım
    Ortam guzel
    Ben galiba cidden hoşlanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

hiç bir şeyi zorlama, spontane olmalı hayat...

spontane derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Away From Keyboard

Beyler okuyun çavuşa hafif kan gidiyor.

Hiç belli olmaz, bir şansını dene açık açık konuş. Birde kimse demeden, em onu!

Hasta mısın lan

• bugün doğum günümü kutladık herkes hediyesini verdi bugün ama o ben başka zaman vercem hediye mi dedi buluştuğumuzda dedi

durum değerlendirmesi lütfen
  • quote:

bugün doğum günümü kutladık herkes hediyesini verdi bugün ama o ben başka zaman vercem hediye mi dedi buluştuğumuzda dedi

Tek taş alacak

düzenleme; 80 kilo kız mı olur? ben de diyorum genelde naz yaparlar, bu yiyecek adam arıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMO -- 25 Eylül 2013; 0:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noatak

quote:

bugün doğum günümü kutladık herkes hediyesini verdi bugün ama o ben başka zaman vercem hediye mi dedi buluştuğumuzda dedi

Tek taş alacak

hahah iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noatak

quote:

Tek taş alacak

düzenleme; 80 kilo kız mı olur? ben de diyorum genelde naz yaparlar, bu yiyecek adam arıyor

kilo vercek ama ya deme öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

@14bahar

Dediğin gibi kişilik bakımından iyi biriyse kilolarına takılma. Kilo verilebilecek bir şey. Kişilik öyle değil.

• kız sana fena kaptırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 25 Eylül 2013; 1:32:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

kız sana fena kaptırmış

nerden anladın?
    şu ana kadar hiç sevgilisi olmadığı için beni seviyormuş gibi yapma ihtimali yok mu?
  • anlasana

• bence sadece yakınlık duyuyor etrafında ki tek erkek sizmisiniz? belkide siz hoşalanıyor gibi davransanız biz arkadaşız diyebilir aman dikkat
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesra

bence sadece yakınlık duyuyor etrafında ki tek erkek sizmisiniz? belkide siz hoşalanıyor gibi davransanız biz arkadaşız diyebilir aman dikkat

obez olduğu için haliyle fazla erkek yok etrafında
    sanırım olayı çözdünüz ama şöyle bir şey var aylar önce bana benden hoşlandığını ama artık böyle bir şey olmadığını ve bu yüzdende arkadaşlığımızın zarar görmesini istemediğini söylemişti
    bende olabilir böyle şeyler önemli değil unuttum gitti demiştim o zamanlar sadece arkadaşlık hissediyordum ona karşı ama onla takıla takıla ondan hoşlanmaya başladım ama belli etmedim o da bana yakınlaştı hep ama karşılık vermedim ona çünkü aşırı kilolu açıkcası ben nasıl kendime bakıyorsam sevgilimin de bakımlı olmasını isterim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.